Stredná priemyselná škola strojnícka, kód: 673207
Škola Organizácia Vzdelávanie Učitelia Fotoalbum

Absolventi školy

 

Absolventi SPŠ strojníckej Prešov v rokoch 1961-2012


(Na vyhľadanie absolventa použite štandardný klávesový príkaz: Ctrl F)


1961

 IV.S -

Boháčik Ľubomír, Daňko Ján, Drotár Michal, Dub Michal, Egry Július, Eľko Juraj, Ferenc Jozef, Hajduk Pavol, Harčár Jozef, Holinga Ján, Hulvej Miroslav, Jacko Pavol, Jánošik Rudolf, Jusko Milan, Košik Peter, Kovalik Miroslav, Krestianko Imrich, Krokker Pavol, Malinovský Imrich, Minarič Juraj, Mišičko Jozef, More Eugen, Nižnik Pavol, Nosko Gustáv, Prudič Zdenek, Sirotňák Pavol, Šaravský Pavol, Timko Jozef, Tomáš Bartolomej, Trojanovič Anton, Záhrada Milan

 1962

IV.SA -

Andrejčík Štefan, Balent Ladislav, Baloga Ján, Buzgo Peter, Cingeľ Jozef, Čura Marián, Dáncak Anton, Demek Marián, Drozd Jozef, Dufinec Kornel, German Ján, Kaščák Alexander, Kohút František, Kovalčík Jozef, Lešiga Ján, Líška Juraj , Mačej Ervín, Majer Pavol, Minarič Miroslav, Mižák Michal, Pavlikán Štefan, Poloha Jaroslav, Ramazetter Tichomír, Repka Štefan, Rubický Imrich, Strojný Milan, Vinkler Eduard, Zbiňovský Stanislav, Zlacký Emil

IV.SB -

Mikuláš Bánó, Ján Dvorský, Jozef Dybala, Juraj Frič, Vladimír Horváth, Pavol Hrehorčák, Mária Jenčová, Jozef Jurica, Pavol Kočiško, Albert Kolesár, Martin Marinica, Štefan Markuš, Jaromír Nepela, Gabriel Piroščák, František Pribula, Ľudmila Rothová, Rudolf Slivka, Martin Smrečan, Jola Solivarská, Imrich Suchodolinský, Pavol Sýkora, Emília Šmigová , Vincent Šoltys, Marián Štempel, Irena Štofková, Pavol Tocík, Ivan Tyčiak, Ružena Veliká, Juraj Wágner, Milan Wittner, Peter Zlatohlavý

 1963

IV.SA -

Vasiľ Biľak, Pavol Blaňár, František Čech, Peter Čiernohorský, Jozef Dudžák, Michal Fecák, Ľudovít Gašparovič, Dušan Hamara, Jozef Harčár, Marta Ivanová, Ladislav Jambrich, Jozef Jurčišin, Ján Kĺč, Jozef Kundľa, Milan Lapuník, Mikuláš Lelák, Teodora Masicová, Milan Mihaľ, Andrej Michalík, Michal Murcko, Ján Palenčár, Sergej Petrík, Anton Porubský, Eugen Revai, Štefan Ružbarský, Jozef Sekerák, Ján Semko, Kristína Schmidtová, Monika Siváková, Štefan Šlepecký, Ján Štefaňák, František Tomčo, Jozef Urda

IV.SB -

Baňas Jaroslav, Beck Zdenek, Bodík Jozef, Bréda Štefan , Brna Ján, Černega Vasil, Ľudovít Gašparovič, Čontofalský Ján , Duranka Vladimír, Falis Jozef, Harmóci Michal, Kimpan Peter, Ján Kĺč, Kolesár Štefan, Lippay Blažej, Marcin Jozef, Molčan Štefan, Paľovčík Ján, Palša Jozef, Pivovar Rudolf, Raslavský František, Rákoš František, Rebič Štefan, Rimarčík Ladislav, Rybnický Ondrej, Sabol Milan, Semanišin Fedor, Stretalský Július, Šariský Andrej, Šesták Tomáš, Štefanko Ján , Švagrovský Andrej, Tomko Ladislav, Uličný Vincent, Valiga Jozef, Vaňo Jozef, Vasiľ Vladimír, Vozarský Vladimír, Vravec Ján, Žolna Anton

V. VS -

Flimel Peter, Hanik Jozef, Hudák Jozef, Kažuch Bartolomej, Meňovský Anton, Oleár Eugen, Petro Viktor, Riják Belo, Safický Rudolf, Štofan Imrich, Vargoško Ján, Zanický Rudolf

 1964

IV.S -

Peter Bačenko, Matúš Badanič, Michal Belej, Viktor Benko, Eugen Boroš, Miroslava Bystrianová, Imrich Čontofalský, Jarmila Dajčová, Ľudovít Faťol, Jozef Fialka, Peter Gonda, Oľga Hajníková, Milan Havadej, Milan Horňák, Jozef Hudák, Ladislav Chromý, Juraj Kašperek, Tomáš Kmec, Milan Kostrej, Miroslava Kuviková, Anton Lang, Jozef Marinica, Milan Maskaľ, Vladimír Mathia, Pavol Palša, Jozef Petrík, Jozef Seman, Dušan Slobodník, Emil Stahura, Andrej Šalamun, Mikuláš Šoltis, Václav Vaňo, Anton Vrábeľ, Jiři Šurych

5.VS -

Alfonz Demeter, Jozef Hančovský, Karol Kandráč, Jozef Kolen, Pavol Macej, Anton Múdry, Dušan Neštrák, Štefan Perecár, Ladislav Pončák, Ivan Prečuch, Karol Sedláčko, Pavol Vavrek, Jozef Hanik

 1965

IV.SA - Kopanevová Paraska

Juraj Brož, Pavol Brtka, Ľubomír Buček, Anton Demko, Viliam Fiedler, Dušan Grega, Vasiľ Hlinka, Ľubomír Chovanec, Pavol Hudák, Juraj Jakubiv, Ladislav Jurec, Pavol Karniž, Peter Krotký, Jozef Lipka, Igor Marcin, Ján Olejár, Štefan Pavlovský, Ján Petra, Milan Pribula, Albín Rimarčík, Vojtech Rusnák, Ján Stupák, Ján Suráň, Michal Trembuľák, Dušan Ulacký, Ján Vaško, Jozef Višňovský, Juraj Vysoký, Ján Weber, Martin Žarnay, František Tomovčík

IV.SB - Tarbajovská Karolína

Pavol Adamkovič, Ján Baran, Michal Dobranský, Vlastimír Fedor, Ján Grejták, Jozef Greš, Dušan Harans, Ján Hermanovský, Dušan Hucko, Ján Ichniovský, Ján Jas, Mária Jurčiová, Anton Jurek, Jozef Kruľák, Mária Kubová, Pavol Leščák, František Majirský, Jaroslav Marcin, Ladislav Matava, Jozef Maťaš, Rudolf Miškuf, Andrej Németh, Anna Ozypčáková, Emil Pajer, Anna Poľová, Viera Sedárová, Ivan Slíž, Milan Sopčák, Ján Šofranko, Stanislav Tuleja, Ján Volanský, Marta Železníková

V. VS -

Baran Ladislav, Boublík Vladimír, Franko František, Giňovský Ján, Haďaryová Bernardína, Hollan Ladislav, Lešková Helena, Miga Vasiľ , Migašová Helena, Semančík Karol, Tomko Ján, Tomaščin František, Triščik Anton, Berík Juraj, Franko Vojtech, Olejár Ondrej, Pavlík Matej

 1966

IV. SA - Ing. Gréc Michal

Ferdinand Bartečko, Rudolf Biľ, Jozef Butkovič, Juraj Gerjak, Ján Gomba, Samuel Grega, Jozef Groman, Ján Hromuľák, Mariana Kahancová, Dušan Karas, Imrich Kmec, Jozef Kováč, Mária Krigovská, Marián Kriváň, Anton Kropuch, Ladislav Lech, Milada Nagajová, Anna Oľhová, Štefan Partika, Michal Polician, Mária Prejsová, Magda Rahlová, Pavol Ramazetter, Anna Repková, Viera Rumanová, Libor Smrečan, Emil Šima, Zuzana Šteffková, Eva Vašková, Rastislav Vojčík, Juraj Vujčík, Jozef Žigraj

IV. SB -

Július Adam, Dušan Beľ , Bodnár Ján, Cerula Ján, Čech Andrej, Čech Rudolf, Duranak Ján, Fedorišin Jozef, Fertáľ Ján, Frohmann Dušan, Hricov Alexander, Hric Peter, Ihnát Michal, Kiklica Tobiaš, Kovaľ Emil, Leškovský Jozef, Machala Pavol, Matto Rastislav, Miškovič Dušan, Onduško Milan, Palenčár Ján, Sabol Milan, Sosa Albín, Tabačko Andrej, Tóbiaš Jozef, Urda Andrej, Vasko Juraj

IV.SC - Ing. Bernát

Balaďa Karol, Barlok Ladislav, Cmúr Ján, Dolhý Jozef, Drosc Marián, Farkaš Štefan, Füredy Juraj, Gajdoš Vladimír , Godarský Michal, Háber Miroslav, Hižnay Stanislav, Homola Libor, Kašprišin Peter, Kleja Karol, Kohlmayer Jaroslav, Kováčik Ján, Kováčik Jaroslav, Krajňák Belo, Krochmáľ Anton, Kukura Jozef, Litecký Karol, Macko Pavol, Madara Marián, Markovič Štefan, Olejár Pavol, Papcun Michal, Petrus Ján, Rusnák Emil, Semko Miroslav, Seredič Michal, Simoník Ján, Tuschl Marián, Vargovič Jozef, Vavrek Dušan, Velecký Tomáš, Weber Jozef

IV.SD - Ing. Dziak

Bednár Michal, Beňková Mária, Blažovský Jozef, Drobňák Ján, Džoganík Ján, Ferenc Kamil, Gazdočková Ľubica, Glatzová Mária, Glovacký Milan, Gotzová Jana , Guttek Vladimír, Helemik Michal, Hostýn Anton,

Hrabčáková Anna, Hricko Ján, Husovský František, Chmurovič Pavol, Kožár Jozef, Lazoríková Marta, Lenártová Monika, Marcin Milan, Onufer Miroslav, Pagáčová Helena, Pazerini Juraj, Petrová Verona, Priesterová Elena, Rafajlovič Alexander, Sedláková Irena, Sopko Slavomír, Spišák Štefan, Strižáková Anna, Šlosser Jozef, Tej Juraj, Uhrinová Mária, Vachaľová Zuzana

IV.SE - Ing. Marcinik Ondrej

Adamkovič Alfonz, Andraško Mikuláš, Cibere Juraj, Ferenc Juraj, Gača Emil, Gritters Ján, Hlavinka Vincent, Hricišin Jozef, Hurný Štefan, Janič Zlatoň, Kizling František, Kočiš Rudolf, Kočiško Juraj, Lukáč Milan, Maňkoš Andrej, Maňkoš Milan, Miháľ Vladimír, Mihaľov Juraj, Novický Milan, Onderišin Juraj, Partila Anton, Pavlovič František, Podadič Cyril, Posilný Jozef, Radačovskký Milan, Sabo Jozef, Slávik Dušan, SpišákTomáš, Šintál Ivan, Šoltis Miroslav, Tomáš Štefan, Zatlakovič Ján

 1967

IV.SA - Ing. Krajňák Andrej

Balanda Ján, Bednárčik Jozef, Brelloš Eduard, Budaj Ján, Carík Ján, Dvoršak Jozef, Gejguš Milan, Haninčík Ján, Havír Tomáš, Jakubov Štefan, Katušova Ľubica, Kobulská Eva, Kuchár Rudolf, Lakatoš Miroslav, Lučanský Vincent, Madziková Melánia, Matvija Ladislav, Milovčík Mikuláš, Mochnáčová Helena, Nusová Anna, Ňaňko Ján, Olejár Dušan, Olejárová Oľga, Palenčarová Mária, Pazič Miroslav, Pribulová Mária, Sarnecký Peter, Sedláková Monika, Šofranková Oľga, Varganin František, Vojtek Marián, Zohn Jozef

IV.SB - Ing. Marcinik Ondrej

Jaroslav Duliva , Ján Foľvarský, Eduard Giblák, Václav Geralský, Bernard Herstek, Vladimír Imrich, Pavol Kailing, Vladimír Karolyi, Štefan Knap, Anton Kožár, Pavol Kravčák, Jozef Kyšeľa, Michal Liška, Emanuel Marcin, Jozef Mathia, Jozef Mikolaj, Ján Mušinský, Rudolf Nemec, Andrej Pangrác , Ján Peržeľ, Michal Peťak,

Mikuláš Ristvej, Andrej Ruščanský, Vladimír Sabol, Peter Schönberg, Ján Slaninka, Pavel Šimko, Jozef Šimoňák, Ján Štefurík, Ján Tomko, Pavol Zelina

IV.SC - Kopanevová Paraska

Mária Bergová, Helena Birošová, Peter Bobák, Jozef Čačo, Vladimír Ďuriš, Cyril Fornadeľ, Mária Hladová, Štefan Hlofer, Ján Kisel, Vladimír Klepáč, Ivan Kočan, Ivan Kočiš, Agáta Kormaníková, Anna Kotuľaková, Michal Ľaš, Ján Matej, Milan Mahoj, Jozef Matys, Mikuláš Maťašovský, Zlatica Mišagová, Lydia Pancuráková, Milan Priščák, Anton Sabol, Ján Skyba, Anna Štofanová, Anna Trembuľáková, Peter Varga, Mária Vargová, Magdaléna Wojtasová, Jozef Zborovjan

IV.SD - Ing. Varinský

Babica Anton, Balaník Michal, Balík Miroslav, Cinege Pavol, Egry Ladislav, Hudáček Marián, Ihnát Vladimír, Janiga Dušan, Karniš Jozef, Kovaľ Emil, Kuchár Jozef, Kuľka Jozef, Laca Jozef, Majoroš Peter, Marcin Vladimír, Mikula Ladislav, Mindek Peter, Némethy Peter, Onufer Dušan, Prokopič Peter, Rindoš Andrej, Škerlík Cyril, Šoltýs Mikuláš, Tej Ján, Tinák Rudolf, Tkáč Pavol, Tomčík Peter, Uličný Miroslav, Valko Miloslav , Vozár Rudolf, Vravec Jozef

IV.SE - Ing. Bernát

Baluchová Anna, Barna Michal, Blanár Ján, Čeľovská Elena, Dobranský Bohumil, Fecko Ján, Fedorčák Ján, German Jozef, Glitta Vincent, Hrabčáková Ľubica, Jakubík Marián, Jaško Milan, Kokošková Marta, Kollár Tomáš, Koľ Štefan, Májovská Mária, Marinčák Štefan, Markvart Václav, Matúšová Eva, Mičko Jozef, Mláka Emil, Mlynarič Ján, Murcko Štefan, Murcková Mária, Nemergút Ján, Párnická Katarína, Rybár Ondrej, Scháder Juraj, Stoják Tomáš, Šipoš Juraj, Vatecha Ondrej

IV. SB -

Dzivý Valent, Jaduš Eduard, Kornijenko Ivan, Maďar Štefan, Murcko Ján, Olejár Jozef, Polohár Milan, Sedlák Ladislav, Sčerba Jozef, Štofa Stanislav

V.SC -

Babej Jozef, Činčár Michal, Ivančík Mikuláš, Jeremiáš Štefan, Kaľuha Ján, Kopasz Alexander, Kovalčin Ján, Krošlák Adolf, Lorenc Michal,  Mach Štefan, Makara Ján, Merjavý Milan, Mudroň Jozef, Sabo Ján

 1968

4. A - Murcko Michal

Anton Adamkovič, Ján Biroš, Peter Činčár, Bohuslav Dobrovodský, Miron Dolhý, Michal Dziak, Milan Džupin, Ján Franek, Peter Gajdoš, Štefan Gmitters, Juraj Gross, Vladimír Haus, Juraj Hoľpik, Andrej Hudák, Jozef Jurčenko, Miron Kantuľák, Rudolf Kašprišin, František Lapoš, František Lazúr, Michal Milas, Ivan Novák, Milan Piroch, Jozef Stavrovský, Milan Škopár, Ján Špirko, Andrej Varga, Jozef Zvalený

4.B - Ing. Šaššák Štefan

Andrejcová Irena, Andrek Jozef, Baňas František, Birčak Juraj, Dančišinová Anna, Dia Marcel, Durbáková Jana, Flimerová Mária, Fogaš Vincent, Gača Ján, Gdovinová Valéria, Germanová Vlasta, Havranová Gabriela, Hrabčáková Eva, Hospodár Alexander, Ištoňa Karol, Jusková Marcela, Klembara Jozef, Kmec Jozef, Križalkovič Karol, Novák Andrej, Paľovčíková Mária, Pavlovský Jaroslav, Puflerová Dagmar, Rím Emil, Šillová Agáta, Šimko Štefan , Vaľuš František, Varga Valér, Vyrostek Jozef, Weber Peter

4.C - Jaburová

Marián Bačenko, Juraj Blaha, František Durkáč, Jozef Dvorčák, Marta Dzadíková, Imrich Farkaš, Imrich Galajda, Katarína Genčúrová, Jozef Helmeczy, Pavol Hižnay, Ľubica Hviščová, Vladimír Choma, Karol Kocúrek, Mária Korotká, Ľudovít Kušnír, Peter Lápach, Marta Matušová, Rudolf Palenčár, Rudolf Palša, Ján Prevužňák, Mária Rajnová, Ivan Sačkov, Mária Suchovičová, Vincent Smolko, Jozef Šoltýs, Anna Štefuriková, Vladimír Varga, Irena Vargová, Dušan Vaško, Peter Zborovjan, Mária Žarnovská, Teodor Reimam

4.D - Beskyd Gabriel

Andrejko Jozef, Belej Vasiľ, Berila Jozef, Cibuľka Pavol, Dobranský Ján, Dzavecký Vladimír, Eliaš František, Fabuľa Július, Galbavý Ján, Hrubý Milan, Hudák Ján, Chromý Ján, Jančok Marián, Jaš František, Klimovič Ján, Kravjár Jozef , Kulko Vladimír, Lukáš Karol, Mačo Jozef, Mačupa Jozef, Mačupa Ladislav, Mašlej Ján, Molčan Ján, Mydla Michal, Ondečko Jozef, Osif Alexij, Porubský Emil, Sabol Ladislav, Slivka Michal, Sopko Viliam, Vaško Jozef, Voľanský Peter

4.E - Ing. Varinský

Cabuk Anton, Cmar Ján, Čelovský Ján, Degro Ján, Dobrovič Milan, Fremal Dušan , Gašparovič Peter, Grus Vladimír, Kubinec Miloslav, Lešik Michal, Matavovský Peter, Mihalko Ján, Mikloš Ondrej, Mikloško Jozef, Müller Ludevít, Ritly Peter , Sedlár František, Sinai Peter, Staško Imrich, Sučka Juraj, Šotik Jozef, Štefanič Vladimír, Štofko Peter, Šuster Slavomír, Švec Metod, Tkáč Jozef, Wagner Marián

5.SA - Ing. Zmija Ivan

Cehelský Vladimír, Dányi Tibor,  Fecko Gejza, Havira Ondrej, Hlobík Gustáv, Jaduš Milan, Krupa Pavol, Lenárt Karol, Menykö Oskár, Onufrák Andrej, Peteja Jozef, Puzder František, Roháček Vladimír, Rokošný František, Turza Zoltán, Vasilčin Jozef, Velička Oldan, Zborovjan Ján

5.SB - Ing. Saloky Tomáš

Balaščák Ján , Beliš Jozef, Dugas Antón , Helmecaj Alojz, Krajňák Jozef, Krenický Milan, Macko Vincent, Ondrej Jozef, Oršuľák Jaroslav , Potočňák Jozef, Sýkora Štefan, Strelec Michal, Demčák Rudolf , Derko Ladislav, Suško Jozef, Fertaľová Kveta, Ramačová Anna, Hnát Milan

 1969

4.A - Ing. Grec Michal

Bačík Juraj, Dančišinová Angela, Fecenková Marta, Friga Ján, Gmitrová Júlia, Humenník Ján, Kašprišinová Mária, Kelemen Viliam, Komloš Martin, Kovaľ Ján, Kruľ Ján, Leinerovič Marián, Lehocký Marián, Lukáč Dušan , Marinicová Anna, Mirdala Jozef,

Molčan Andrej , Olšavová Anna, Pastír Dušan, Popík Milan, Prusák Marián, Rokošný Štefan, Sabol Valentín, Šarközy Alexander, Špyrka Stanislav, Tureková Angela, Uchaľová Mária, Vargová Mária, Zanická Ľudmila

4.B - Beskyd Gabriel

Balocký Jaroslav, Bazburský Maximilián, Beličák Juraj, Cmarik Vincent, Čovan Emil, Dobrovodský Rudolf, Eližer Emil, Gašparik Pavol, Haľko Jozef, Harčarik Ján, Hrabčák Ondrej, Jandrichovský Ján, Kandráč Štefan, Olexa Peter, Repko Jozef, Slaninka Jozef, Slávik Ján, Smolko František, Suchý Michal , Šebej Pavol, Šlasár Štefan, Turkyňak Jozef, Vilček Jozef, Zelinka Ladislav

4.C - Ing. Dzugas Albert

Milan Braja, Vincent Čontofalský, Jozef Durkaj, Ján Fecko, Peter Goriščák, Ladislav Harčár, Pavol Jaško, Ferdinand Kivader, Milan Kľučar, Michal Kolcun, Jozef Kolesár, Jozef Leščišin, Ján Madzik, Anton Maník, Rudolf Onofrej, Emil Palička, Jozef Paľa, Eduard Polohár, Peter Pončák, Pavol Pošivak, Ján Sabol, František Stachura, Milan Szanto, Ján Šima, Štefan Šimský, František Šľachtič, Michal Šoltys, František Štefanik, Vladimír Onufrák

4.D - Ing. Marcinik Ondrej

Fedor Blaščák, Ján Cicman, Jozef Hrbaľ, Daniel Jaroš, Július Kokoška, Jozef Kolibab, Mikuláš Korčák, Vincent Krafčík, Michal Kundra, Jozef Kuruc, Viktor Maďar, Jozef Maňkoš, Pavel Minarič, Jozef Mižík, Milan Ondusko, Juraj Orosz, Jozef Pavúk, Ján Piontek, Andrej Popjak, Imrich Repka, Ján Scháder, Vladimír Slaninka, Ivan Slíž, Jozef Sokol, Štefan Šoltýs, Pavel Štefaňák, Štefan Štofej, Július Verčimák

4.E - Ing. Šaššák Štefan

Antal František, Barilla Ján, Bednárčik Jozef, Bľanda Jozef, Capek Jozef, Čorba Jozef, Demko Pavol, Drotár Pavol, Garančovský Miroslav, Gramata Jozef, Haniš František, Hargaš Ernest, Ilčin Mikuláš, Ivanecký Rastislav, Jakub Jozef, Kišiday Jozef, Kravčák Milan, Kurimský Ján, Matika Ivan, Matys Juraj, Mihalko Ľubomír, Mikolaj

Vladimír, Miščík Rudolf, Ralaus Milan, Raslavský František, Reviľák Mikuláš, Roháľ Vladimír, Šarišský Ivan, Šoltys Ján, Štefanov Ján

 1970

4.A - Ing. Bohinský Peter

Baier Vladimír, Barlík Pavol, Bunalíč Ján, Dlupoš Jozef, Dulina Dušan, Geffert Marián, Glovňa Milan, Hudák Milan, Jurek Ján, Kastelovič František, Kľoc Štefan, Košuda Štefan, Kovalčík Ján, Krištan Ján, Križanský Jozef, Lapko Stanislav, Micheľ Jozef, Mikuľák Jozef, Mindžák Jozef, Olejár Milan, Rusinko Ján, Sabovník Ján, Smoleň Jozef, Stanislav Félix, Stašenko Michal, Šandor Ladislav, Šimurda Jozef, Štefaňak Milan, Tchir Milan, Varali Jozef, Zajaroš Ján, Žumar Jozef

4.B - Ing. Tarbajovský Ján

Bašista Tibor, Borecký Jozef, Capik Vladimír, Cebuľák Ján, Cehelský Ctibor, Gmitter Ján, Haluška Vendelín, Ištván Milan, Kantuľák Milan, Kaňuch Andrej, Kesler Tibor, Kohan Jozef, Kollár Daniel, Kopčak Andrej, Kozák Miroslav, Kušnír Emil, Kušnír Pavol, Loj Ladislav, Maár Vladimír, Oľšavský Štefan, Partila Jozef, Roth Stanislav, Sabol Stanislav, Sedlák Andrej, Silla Andrej, Sokol Ján, Stanko František, Staroň Rudolf, Staš Ján, Šveda Milan, Turlík Jozef, Vaľko Dezider, Varian Ján, Voľanský Albín, Zuščin Dušan

4.C - Ing. Barnát Bartolomej

Brezovský Milan, Čarnogurský Štefan, Daniel Ľubomír, Dirga Michal, Gargalovič Ľudovít, German Miroslav, Harkabus Antonín, Havran Miroslav, Horvat František, Chovanec Ján, Jadviš Jozef, Jaško Jozef, Jurašek František, Kalafus Pavol, Kazimír Jozef, Kyseľa Michal, Lackaň Martin, Lisoň Ján, Macej Milan, Majoroš Imrich, Martoňak Jozef, Maruša Peter, Novický Jozef, Olejár Mikuláš, Ondráš Vendelín, Pecuch Jozef, Seman Ján, Šidelský Július, Šogan Marian, Štroncer Anton, Tresa Dušan, Zborovský Jaroslav, Vraník Stanislav

 4.D - Ing. Tomko Jozef

Štefan Brehový, František Bugoš, Jozef Buranovský, Jozef Buzgó, Marián Dolhý, Ján Duňa, Andrej Figura, Jaroslav Horák, Jozef Hudák, Jozef Jaco, Vladimír Jedinák, Imrich Kotulič, Vladimír Kováč, František Kozák, Štefan Krescanko, Pavol Leščák, Bartolomej Leško, František Majírský, Ján Merčiak, Vladimír Mihalko, Milan Nemčík, Dušan Nemec, Anton Palko, Milan Paločko, Anton Papcun, Jaroslav Petrík, Peter Salay, Peter Šandala, Pavol Ščambora, Rudolf Tarasovič, Marián Výhonský, Ambróz Stročinský

4.E - Ing. Dziak Michal

Magdaléna Baranová, Peter Bielek, Bogdaník Ladislav, Marián Brindzák, Brodzák Ján, Jaroslav Čekan, Božena Demková, Stanislav Fedor, Katarína Floreková, Ján Hanzély, Ľuba Kikucová, Anton Kozák, Katarína Kopaňáková, František Krajč, Jozef Lipjanec, Mária Mihalková, Ján Mizík, Valéria Ondračková, Helena Paľovčíková, Vlasta Petrášová, Katarína Petroniová, Terézia Poklembová, Marta Pončaková, Pavol Popp, Milan Pospíšil, Karel Revický, František Sabol, Helena Spišaková, Mária Šaková, Anna Štefanovská, Viera Vargová, Július Záremba

5.SA -

Beliš Rudolf, Goban Robert, Imrich Alojz, Kompas Julius, Krajňák Anton, Kukaj Teodor, Mathia Bartolomej, Pipa Jozef, Potočňák Anton, Rusiňák Jozef, Schütz Emil, Spišák Vladimir, Škovran Leonard, Štupak František, Žák Jaromír, Kiza Ján

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

5.SB -

Cebuľák Jozef, Dzivý Mikuláš, Dupaľ Andrej, Ferenčák Alfonz, Jalč Ján, Jurašek Vendelin, Kolačkovsky Karol, Kolivoška Milan, Malatinec Eduard, Marušak Josef, Olšanský Ján, Pollák Andrej, Rojko Jan, Špannerová Mária, Urban Michal, Záletová Margita, Žolko Róbert

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

 1971

4.A - Kopanevová Paraska

Bačová Oľga, Beliš Ján, Cichá Janka, Červák Juraj, Dušková Eva, German Slavomír, Guľášová Anna, Haluška Ján, Jakubkovičová Eva, Jašková Darina, Klímová Kristína, Kompasová Gabriela, Koscelníková Anna, Kubincová Viera, Kuchár Jozef, Lešková Ľudmila, Liptáková Želmíra, Miháľ Jozef, Paulík Juraj, Príhoda Štefan, Rijáková Daniela, Rusňák Stanislav, Schudin Igor, Stanislav Felix, Surzen Július, Šima Ján , Terpák Peter, Tomková Mária, Vaľková Bernardína, Vavrek Anton, Weber Imrich

4.B - Ing. Kobulský Július

Baja Ľubomír, Bajcura Michal, Čabara Vladimír, Dobiaš Ladislav, Džupka Ján, Fabian Daniel, Feduš Viliam, Gabčo Milan, Hadzima Peter, Hajdučin Dušan, Hankovský Milan, Havrila Imrich, Hricík Peter, Kakanec Ernest, Kandravý Ján, Kirner Viliam, Kokinda Ján, Kováčik Ivan, Kršjak Milan, Maňkoš Július, Marko Jozef, Miháľ Ján, Múdry Pavol, Nemec Jozef, Novýsedlák Jozef, Olčak Jozef, Olejník Milan, Pjecka Ján, Špira Jozef, Šváč Milan, Tomaščín Ján

4.C - Ing. Paták Klement

Angelovič Ján, Benčo Peter, Červeňák Pavol, Falat Štefan, Fečo Juraj, Galeta Bohumír, Gerčák Jozef, Guľa Andrej, Haltman Jozef, Hanzély Tibor, Hirjak Anton, Hricko Jozef, Hupka Jozef, Javora Stanislav, Kaňuk Ján, Kašpar Vladimír, Keruľ Peter, Knechta Tibor, Kollár František, Kopnický Vladimír, Kurečko Vladimír, Marcin Marián, Matoušek Miroslav, Mihaľko Anton, Mihok Ján, Murcko Štefan, Olejár Pavol, Olejár Vladimír, Pipas Milan, Pospíšil František, Sopko Marko, Vaško Ján, Železník Pavol

4.D - Beskyd Gabriel

Bozula Stanislav, Čulka František, Falat Vladimír, Fornadel Jozef, Gajdzik Ján, Goban Peter, Heger Dušan, Kamenčík Ondrej, Kažlej Miroslav, Krajňák Ladislav, Krajňák Stanislav, Kušnirik František, Kuzan Ján, Matisek Ján, Mensár Miroslav, Németh Zoltán, Pillár Jozef, Polák Ján, Poník Juraj, Prchal Jozef, Príhoda Jozef, Rašši Ladislav,

Santus Jozef, Staňa Ladislav, Šebeň Ján, Šoltys Štefan, Špilár Jozef, Urban Jozef, Verčimak Ladislav

4.E - Ing. Havrila Michal

Bujdoš Ján, Fabuľa Jozef, Havadej Vladimír, Horňak Štefan, Hurný Ján, Chovanec Ján, Ilčin Michal, Jakubík Marián, Karabinoš Jozef, Kiklica Jozef, Kolečava Ján, Krupa Jozef, Kuruc Marián, Macuš Pavol, Matej Pavol, Medvecký Ján, Papač Alexander, Pavlenko Slavko, Petranin Juraj, Roba Imrich, Rychvalský Milan, Sabol Marián, Saloka Štefan, Slivka František, Šoltys Pavel, Uhrín Stanislav, Vítek Miroslav, Vysoký Vladimír, Žigraj Jozef

5.SA -

Czvengrosch Ladislav, Čekan Andrej , Dobiáš Michal, Fečišin Štefan, Hombálik Štefan, Kazimír Jozef, Kažimír Ladislav, Lörinc František, Lörincová Olga, Petko Anton, Szillyai Peter, Vasočák František

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

5.SB -

Adamov Emil , Barna Peter, Harčárová Magdaléna, Kardoheľ Anton, Kišiday Eduard, Krajňák Imrich, Mathia Anton, Palgutová Mária, Papcún Emil, Pavel Dušan, Potočňáková Mária, Richtarík František, Scholtz Milan, Šandallová Oľga , Šarišský Juraj, Spirko Peter, Tarčák Andrej, Zlacký Pavol

 1972

4.A - Ing. Bohinský Peter

Adamčíková Janka, Adamko Jozef, Babej Michal, Bevaňuk Eduard, Bujdová Božena, Domen Jozef, Durkáč Tomáš, Dziaková Marta, Fedorko Ján, Gojdićová Alžbeta, Hirja František, Hostová Anna, Ivanová Jarmila, Jauch Juraj, Kačmarová Jolana, Kočišová Marta, Kračanský Milan, Liška Štefan, Michalik Ján, Milý Štefan, Novotný Silvester, Petrik Ján, Reháková Eva, Ropják Jozef, Revák Peter, Rubický Milan, Sholic Jozef, Slejzák Miroslav, Šmilňak Mikuláš, Šuhaj Pavol, Vargovčíková Mária, Varinská Elena

4.B - Burdelák Viliam

Alberty Peter, Bačár Pavol, Berta Milan, Biľ Václav, Bujňák Jozef, Bujňák Matúš, Dzadík Peter, Farbanec Jozef,  Fusch Anton, Gladiš Ján, Grús Marián, Homišan Václav,CHovan Andrej,Jedinák Milan, Kičura Vladimír, Kravec Jozef,  Kručaj Peter, Leškanič Milan, Majher Ján, Mikloš Jozef, Minár Juraj, Múdry Jozef, Pagáč Ján, Papp Peter, Paulen Peter,  Petrík Ladislav, Petrík Pavol, Sabol Andrej,  Šomjak Milan

4.C - Jaburová Margita

Baňas Marián, Baran Peter, Beliš Ladislav, Čekan Mikuláš, Friedrich František, Grich František, Grejták Vladimír, Havaj Jozef, Hricík Vladimír, Hvišč Ján, Ištvan Pavel, Kaščák Jozef, Kasič Juraj, Kohút Miloš, Kovalík Peter, Kleban Jozef, Komanický Dušan, Kreheľ František, Kľoc Jozef, Lešo Fidntišel, Lorenčík Anton, Mikloš Jozef, Oskokyp Stanislav, Pavlovič Marián, Rohaľ Igor, Sekerák Peter, Schuster Miroslav, Spišák František, Straka František, Timko Arnold

4.D - Ing. Matúš Gustav

Andrek Ján, Boršovský Dušan, Daňko Ján, Feduš Štefan, Fiala Ján, Flimel Peter, Frimmer Rudolf, Hrabčák Dušan, Jenčo Jozef, Kmec Vincent, Knechta Tibor, Knorovský Alexander, Macko Marek, Matej Jozef, Moravec Milan, Novýsedlák Jozef, Pavluv Ján, Piskorík Miroslav, Rendoš Ľudovít, Skokánek Vladimír, Štefančík Vladimír, Tvrzický Juraj, Vaško Stanislav, Vrabeľ Miroslav, Vyhonský František

4.E - Ing. Krajňák Andrej

Bajnovič Ladislav, Blechárž Andrej, Cap Juraj, Čekan Ladislav, Čema Marián, Dufanec Ján, Fečanin Juraj, Felix Jozef, Harmičár František, Host Ján, Chudík Milan, Janiga Ján, Kováčik Jozef, Kreta Ján, Kunák Ján, Lukáč Jozef, Mathia Jozef, Matiaš Jozef, Matvija Pavol, Merňák Stanislav, Ortuta Rudolf, Remper Jozef, Sabol Ján, Stolárik Andrej, Ščur Miroslav, Šugár Tomáš, Tarasovič Jozef, Tatarka Štefan, Toth Alexander, Vrábel Milan, Žiga Miroslav

5.O -

Eibenová Terézia, Eliašová Mária, Jochman Jozef, Kostka Milan, Nálepová Magda, Sarnecká Anna, Šuľáková Anna, Legnanská Marta, Vargová Helena, Verešpejová Mária

5.S -

Štefan Čatloš, Ján Dremmel, Štefan Jusko, Ján Marciník, Andrej Novotný, Tibor Pasztirak, Albert Pásztor, Alexander Polák, Ludovít Sidun, Michal Siksa, Jozef Soták, Anna Zambová

5.SA -

Adamko Jozef, Biroš Ján, Blaškovan Alojz, Dobrovič Jaroslav, Džura Andrej, Havaj Jozef, Hrabčák Štefan, Jarinčík Štefan, Krehlík Jozef, Mačejovský Ján, Mathiova Mária, Palko Jozef, Porjanda Jan, Pribula Ján, Sedlák Viliam, Stavačová Brigita, Šmiga Jozef, Uhlár Michal, Vojtek Ján

5.SB -

Baňas Jozef, Bolaňovský Oto, Čekon Dominík, Černák Ján, Dadej Ivan, Chromý Ján, Jarkovský Dušan, Kozák Jozef, Kriško František, Leláková Vilma, Matis Ladislav, Michna Ján, Novotný Anton, Oravcová Mária, Stahovec Milan, Širotňák Anton, Škovránek Dušan, Vargovčík Cyril, Petro František

 1973

4.A - Burdelák Viliam

Beisetzer Peter, Čižmár Milan, Daňko Jaroslav, Derevjaník Ján, Dunčák Jozef, Fecko Anton, Feník Juraj, Fiala Ivan, Gábor Ladislav, Gajdoš Igor, Gruška Vladimír, Horňák Marián, Hospodár Jozef, Karaffa Imrich, Kravčák Milan, Kvokačka Vladimír, Lesňák Štefan, Meňovský Peter, Mihalčín Pavol, Némethy Ján, Ondrej Peter, Pekár Ladislav, Pivovárnik Ján, Sasarák Jozef, Stanko Marián, Straka Alojz, Straka Štefan, Tajblik Ondrej, Tkáč Stanislav, Troščák Michal, Tvarek Ján, Verešpej Jozef

4.B - Ing. Marciník Ondrej

František Adam , Štefan Banda, Juraj Beliš, Vladimír Benka, Václav Duffek, Jaroslav Faťol, Miroslav Gajdoš, Michal Helemik,

Tomáš Hudák , Karol Ižarik, Ondrej Jedlák, František Kardoš, Mikuláš Kijovský, František Klimkovsky, Bartolomej Kmec, Stanislav Križalkovič, Milan Laca, Jozef Lopuchovský, Jan Mitaľ, Ladislav Mochnay, Jozef Mokrý, Rudolf Olexa, Ján Pasternák, Jozef Pavuk, Jozef Reviľak, František Ringer, Jan Sokol, Jozef Ševcov, Imrich Šintal, Pavol Škop, Zdenek Šrubař, Alfonz  Tkač, Ján Trusa, Peter Uhrin, Juraj Verčimák

4.C - Ing. Šaššák Štefan

Alojz Boľanovský, Jaroslav Brezovský, Jozef Bujnovský, Vladimír Bulna, Jozef Čontofalský, Michal Ducár, Jozef Durbák, Milan Fecko, Jozef Fedorko, Ľudovít Gerbery, Václav Jaráb, Anton Kacvinský, Martin Káčer, Ján Kalinka, Ján Klobušický, Juraj Knašinský, Róbert Košč, František Kožlej, Vladimír Kravec, Rudolf Liška, Ladislav Maňkoš, Vladimír Marcák, Štefan Marcin, Milan Matys, Viliam Miščík, Milan Mižišin, Milan Petrík, Jozef Ťukot, Milan Židek

4.D - Ing. Bohinský Peter

Balocký Dušan, Barnovský Mikuláš, Brtáň Viliam, Cebuľak Ján, Čunta Andrej, Dall - Armelina Štefan, Dankovič Štefan, Fajerčák Vladimír, Halčák Stanislav, Hraško Miroslav, Jančuš Jozef, Kravec Ján, Kvasna Drahoš, Mamrilla Miroslav, Marušin František, Mihalik Milan, Mona Vladimír, Olejník Pavel, Palaj Vladimír, Petruš Dušan, Pituch Ján , Polča Stanislav, Ragan Dalibor, Segedy Pavel, Šimko Eduard, Tóth Vladimír, Tverďák Sergej, Uličný Štefan, Verčimak Jozef, Vitovič Peter, Zeník Štefan, Žec Jozef

4.E - Solárová Anna

Cuper Peter, Čarný Ondrej, Demeter Vladimír, Digoň Dušan, Figula Ladislav, Fogaš František, Gonda Marián, Heister Dezider, Hovanec Jozef, Hudák Jozef, Illiáš Peter, Kahanec Stanislav, Knap František, Kočán Vladimír, Krupa Ján, Kučera Zdeněk, Kukľa Marián, Kušnír Viktor, Kuzmišin Anton, Lazorik Jozef, Lukáč-Jacko Pavol, Marko Ladislav, Pavličko Jozef, Petruščák Jozef, Plachý Miroslav, Puhalla Igor, Revay Juraj, Šimco Ferdinant , Tomáš Pavol, Ulacký Ján, Urda Štefan, Vaľuš Viliam, Želinský Jozef, Ženčár Jozef

5.S -

Babinský Juraj, Baka Emil, Boris Michal, Cichý Alfonz, Fiľarský Juraj, Flešár Ambróz, Gľus Milan, Gunza Juraj, Hríž Peter, Ignác Peter, Jakub Štefan, Jankanič Ján, Lehocký Ján, Pavúk Ján, Vateha Ignác, Vaško Štefan, Zubáč Jozef

5.SA -

Baran Bernard, Benko Dušan, Čičko Ján, Daňko Július, Duchová Ľubica, Dzivák Jozef, Eštočin Imrich, Fecko Ladislav, Hricišák  Jozef, Hudák Bystrík, Ivanecký Anton, Jarkovský Jozef, Jurek Milan, Kovaľ František, Majerník Miroslav, Mikita Jozef, Ondričko Ján, Prošuch Jozef, Rohaľ Alfonz, Ržonca Štefan

5.SB -

Bucko Florián, Cigľar Jozef, Čekan Karol,  Demáček Jozef, Dvoriak Jozef, Exner Ferdinand, Geci Rudolf, Grohoľ Zdenek, Kandrač Štefan, Kičura Ondrej, Kraviar František, Namešpetra Štefan, Novotný Vincent, Pekár Ján, Poláček Ján, Reviľak Štefan, Semančík Michal, Sepeši Martin, Ščecina Jozef

 1974

4.A - Ing. Morvay Tibor

Barna Jozef, Bednár Jozef , Benko Marián, Bibko Vladimír, Cmár Stanislav, Daniš Jozef, Dudáš Dušan, Guman Jozef, Hocko Marián, Hurný Peter, Chlebák Jaroslav, Chomová Hana, Jaco Pavol, Kocurko Peter, Kormoš Jiří, Kožar Stanislav, Kramár Andrej, Kravčík Ivan, Lapoš Andrej, Lenart Igor, Miko Ján, Mlynarčikova Zlatica, Paňko Jozef, Poremba Jozef, Sopko Juraj, Sopko Peter, Stolárik Jozef, Šoltís Anton, Šprochová Gabriela, Švárny Ivan, Varga Jozef, Zlacký Milan, Žilka Rudolf

4.B - Ing. Tarbajovský Ján

Adamis Pavol, Cicman Martin, Cuper Ladislav, Černický Ladislav, Dobranský Jozef, Dorko Juraj, Drotár Igor, Franc Pavol, Guzi Dušan, Chomová Mária, Jacko Vladimír, Jakub Ján, Jarkovský Karol, Jaroščák Štefan, Kočiš Albín, Korpoň Ján, Kováč Jozef, Kuruc Michal, Lipták Marián, Macko Ján, Markuš Marián, Matija Rudolf, Nirka Miroslav, Novák František, Ňakat Anton, Palkovč František, Petruš Jozef, Platko Milan, Popčák Marián, Spišiak Jozef, Taňuška Dušan, Weinlich Stanislav

4.C - Kopanevová Paraska

Babej Ľubomír, Bača František, Balík Jaroslav, Čanda Mikuláš, Čurlík Ján, Dvorský Jaromír, Dzugasová Katarína, Hamarčák Imrich, Hofer Marian, Hudák Ladislav, Humeňanský Štefan, Hybala Pavol, Imrich Tomáš, Kepčár Milan, Kokoška Ladislav, Kužma Pavol, Kvašňák Pavol, Lacko Jozef, Lakata Gabriel, Lech Vladimír, Mihaliková Jarmila, Miko Viliam, Mosej Ľubomír, Noga Ján, Palko Peter, Partika Peter, Peregrin Stanislav, Petro Viktor, Sabol Miloslav, Tobiáš Jozef, Vaško Jozef, Votýpka Stanislav

4.D - Ing. Sahlinger Karol

Jozef Bugna, Ladislav Bulík, Vladimír Cicoň, Vladimír Dolinský, Marián Frohmann, Miroslav Gál, Pavol Grega, Jozef Gvušč, Vladimír Hrustič, Ján Chovan, Ján Ivanko, Marián Kotuľák, Viliam Kresťanko, Dušan Kunst, Emil Kuruc, Jozef Mikolaj, Štefan Nagy, Marián Papp, Lukáš Patoraj, Jaroslav Pfefer, Jozef Polomský, Peter Poremba, Pavol Renčko, Ladislav Sekletár, Peter Seman, Juraj Špak, Jozef Timko, Jaroslav Vaľko, Andrej Vandžura, Peter Vasilčin, Dušan Weis

4.E - Ing. Šaššák Štefan

Balaník Vladimír, Bárta Miroslav, Bučková Anna, Cmar Marián, Čarnický Milan, Darak Vladimír, Derevjanik Mikuláš, Dzurková Mária, Fedák Pavol, Gajdarik Jozef, Garbar Jozef, Hajtol Marián, Hovančík Ján, Kačmar Ján, Karafa Jozef, Katinger Andrej, Keselica Miroslav, Kľoc Pavol, Kohút Zdenko, Kovaľ Aladár, Kravec Ján, Lazorik Vladimír, Matta Jozef, Poppová Mária, Pruchnerovič Rudolf, Radačovský Štefan, Seman Vincent, Slaminka Ján, Strinič Marián, Štofa Milan, Trojanovič Ladislav, Varga Ladislav, Vasočák František, Vilček Alojz

5.A - Ing. Butorac Rudolf

Demjan Jozef, Fertaľ Július, Frič Filip, Gaľa Viliam, Gaľa Vladislav, Gregorec Jaroslav, Karabín František, Kaščák Jozef, Kuhlöfel Jozef, Lazúr František, Litavský Július, Lukáč Ján, Michalčík Dušan, Onuško Ján, Podlipa Pavol, Sopko Ján, Šafranko Ivan, Tiritová Viera, Kašprišin Jozef

5.B - Ing. Šiovič Juraj

Berdis Imrich, Fech František, Fialová Mária, Florek Ján, Hrabčák Ladislav, Kukľa František, Ličáková Mária, Miškuf Anton, Miškuf Bartolomej, Pavlovský Alexander, Petruš Stanislav, Šalata Stanislav, Štofko František, Tkáčik Anton, Vaňo Ladislav, Vitkovič Miroslav, Zacher Marian, Zlacký Ján

 1975

4.A. - Kulík Ján

Bača Ján, Bebko Anton, Bozuľa František, Ducký Jaroslav, Dycký František, Gruca Marián, Hanobík František, Hyrja Jaroslav, Chromý Jozef, Ivanko František, Jabčanka Ľuboš, Jutka Štefan, Karafa Mikuláš, Kucko Milan, Maras Štefan, Mihalik Ján, Mindžák Jaroslav, Mižanin František, Molčan Jaroslav, Mrva Pavol, Nemergut Štefan, Némethy Tibor, Novický Jozef, Opiela Jozef, Očkovič Peter, Soľaník Sergej, Šarišský Michal, Varga Pavol, Vrabeľ Štefan, Vraník František

4.B - Ing. Šiovič Juraj

Čontofalský Peter, Dorko Ladislav, Dorko Štefan, Dzijak Peter, Feník Štefan, Glinský Stanislav, Halický Jozef, Harkulič Juraj, Hudák František, Jurčík Rudolf, Kočan Jozef, Krihovský Juraj, Krovický Ján, Kurej Jozef, Lipták Jozef, Macko Stanislav, Matušík Marcel, Michrina Ján, Novák František, Olejár Sergej, Pavlinský Jozef, Pivovarský Ján, Rondzik Drahoslav, Sarnovský Marián, Semančík Jozef, Sivák Peter, Slivkanič Ján, Šandor Miroslav, Vužňák Jozef

4.C - Ing. Vladyka Peter

Stanislav Baloga, Juraj Beňo, Jozef Čontofalský, Darina Čuhová, Rudolf Dolíhal, Jozef Dubinský, Peter Foltín, Ján Goliaš, Jozef Herstek, Miroslav Hospodár, Ján Choma, Mária Ignácová, Štefan Karafa, Ján Kosár, Mária Koscelníková, Juraj Košč, Ladislav Kováč, Ján Laco, Eva Malá, Pavol Nemergnt, Ján Paľo, Andrej Petrek-Ondečko, Pavol Pončák, Viktor Schichman, Stanislav Stanek, Karol Šašala, Anna Šestáková, Ján Tomajko, Anna Trojanovičová, Mária Virágová, Anton Zbiňovský

4.D - Burdelák Viliam

Angelovič Jozef, Ballon  Jozef, Bľanda Ján, Fertáľová Helena, Figura Jozef, Galánek Ľubomír, Goga Vladimír, Gumanová Marta, Haľková Anna, Jarkovský Peter, Juraško Juraj, Juričko Vladimír, Kaluža Miroslav, Kolibabová Anna, Kurta Marián, Kušnír Jozef, Lapšanský Ján, Leško Ján, Lyzáková Mária, Macala Peter, Mackanič Ján, Madej Marián, Matúšek Andrej, Meňovská Antónia, Oravcová Nadězda, Pavlovič Rudolf, Repka Miroslav, Rojko Ján, Sabolová Mária, Stolariková Jana, Šmalcová Verona, Torma Štefan, Votýpková Mária

4. E - Ing.Paľa František

Bačkovský Peter, Baran Milan, Bubla  Zdenek, Čech Marián, Evin Emil, Fedák Michal, Gomboš Ján , Greškovič František, Hrabovecký Jozef, Hristov Igor, Chovan Ľubomír, Kaňuch Štefan, Kľučar Milan, Klučar Štefan, Koníček Jaroslav, Kvitkovič František, Leško Ján, Lukáč Rudolf, Majerčin Cyril, Mihok Pavol, Miškiv Jozef, Ňachaj Ján, Petruščák Milan, Račko  Stanislav, Repko Peter, Saček Miroslav, Spišák Andrej, Spišák Emil, Spšák Jozef, Šarišský Stanislav , Tkáč Igor, Vaško Jozef

5.A - Ing. Paľa František

Andarščík Bartolomej, Bory Dušan, Čech František, Čorej Juraj, Dubinský Jaroslav, Frištik Ján, Gomoľa Andrej, Haľama Dušan , Choma Jozef, Jačišin Jozef, Kačerik Ladislav, Kentoš Jozef, Keresteš Milan , Labant Peter, Lech Vojtech, Mariňak Štefan , Mišenko Rudolf, Miško Rudolf, Nemec Vladimír, Oľha Jozef, Polom Vladimír, Sabol Ján, Sekerák Ivan, Slobodník Matej, Vasiľ Pavol

5.B - Ing. Saloky Tomáš

Jozef Bugoš, Jaroslav Čekon, Mikuláš Doba, Vladimír Dojčák, Jozef Golda, Jozef Ištvan, Dušan Ivanov, Anton Jakubík, František Januško, Pavol Kačmár, Jozef Karabinoš, Ivan Kormoš, Jozef Kosika, Milan Leško, Peter Macej, Dušan Michalík, Anna Mihalková, Stanislav Mikolaj, Andrej Mindek, Jaroslav Miško, František Ščešňák, Stanislav Straka, Dušan Szanko, Peter Šimko, Alojz Šomják, Ján Šomják, Štefan Vojtek, Palušný Václav

 1976

4.A - Ing. Botorac Rudolf

Vladislav Belaj, Mária Bidovská, Mária Biľová, Pavlína Daňová, Jolana Fečáková, Anton Fedor, Peter Gulík, Rudolf Husovský, Alžbeta Jurčiaková, Alexander Karaffa, Marta Knapíková, Darina Kosibová, Mária Kravcová, Dagmar Krempaská, Dušan Kroupa, Ladislav Leško, Daniel Lukáč, Alena Matáffyová, Margita Olejníkova, Miroslav Palčo, Irena Palková, Darina Polohová, Mária Puzderová, Ladislav Rabatín, Viliam Sabol, Ľubica Semanová, Anton Šalata, Anna Timurová, Vladimír Valko, Božena Zborovianová

4.B. - Jaburová Margita

Beňa Ľudovít, Berčíkova Viktória, Čerkický Miroslav, Daňová Ľuba, Gabányi Tibor, Grega Milan, Handzušová Mária, Hviščová Mária, Husivarga Dušan, Jánošíková Marcela, Jurko Ján, Kobulská Mária, Kováčová Hyacinta, Labuda Jozef, Lučan Stanislav, Macková Mária, Mantič Dušan, Miškuvová Mária, Oršuľák Jaroslav, Paľa Ján, Palenčárová Daniela, Poláková Marta, Robová Alena, Saganová Mária, Simčík Peter, Štefančíková Helena, Trstenská Mária, Uhrin Ján, Varadská Ľubica, Vasilková Anna, Viazanko Jozef

4.C. - Zadubanová Viera

Adam Jozef, Biroščik Ján, Bugeľ Milan, Drobný Ján , Eštvaník Ján, Ferenc Marián , Geffert Ján, Girgoško Milan, Goffa Jozef, Hvizda Jozef, Ináš Pavol, Kakalejčík Vladimír, Kandráč Peter, Keľar Michal, Kovalčík Ján, Kovaľ Peter, Kreheľ Ján, Mager Jozef, Marcinko Juraj, Michalov Rudolf, Molnár Pavol, Pavelka Jozef, Pustý Marián, Sabadoš Štefan, Sabol Jozef, Seman Peter, Slaninka Dušan, Smetanka Ján, Stračiak Marián, Škripko Stanislav, Štupák Štefan, Virba Viktor

4.D - Ing. Leško Miroslav

Balvirčák Jaroslav, Cemelský Jozef, Cup Jozef, Duľa Jozef, Ďurica Peter, Firment Ján, Gajdoš Jaroslav, Gdovin Dušan, Gruca Jozef, Guľa Miroslav, Havrila Jozef, Hradovský Jozef, Hričín Ivan, Hričišín Miroslav, Choma Štefan, Kušnír Tibor, Leščišin Jozef, Mikuška Ľuboš, Ondek Pavol, Pangrác Vladimír, Podhájecký Ján, Procházka Jiří, Revay Peter, Richtarik Pavel, Sivák Vladimír, Snak Jozef, Soroka Emil, Soroka Jozef, Stanek Ján, Škripko Pavol, Špes Rudolf, Tomčo Michal, Wittner Ján, Žilka Štefan

4.E - Zemjaneková Anna

Angelovič Marek, Baláž Jozef, Biroš Ján, Brezovský František, Centko Štefan, Cigán Miroslav, Ferenc Ján, Gajdoš Jozef, Holbička Marián, Hudák Imrich, Hudák Tomáš, Jankiv Jaroslav, Kivader vladimír, Kováčik Karol, Kozubaľ František, Kučera Karol, Lendacký Miroslav, Matys Jozef, Micenko Pavol, Michališin Jozef, Modrák Vladimír, Packo Ladislav, Rimarčík Fabián, Sokol Ján, Šebej Anton, Šoltés František, Tabák Anton, Tobiáš Peter, Vanda Milan, Vavrek Vladislav, Závacký Peter, Zummer František

5.A - Ing. Šiovič Imrich

Balík Štefan, Baloga Štefan, Baran Vincent, Beňa Jozef, Činčera Zdeněk, Čirčová Mária, Dudáš Ľubomír, Gajovský Marián, Gáll Milan, Gamčík Ladislav, Gubáč František, Hudák Stanislav, Kandráč Imrich, Kažimír František, Kočanová Mária, Kuruc Vladimír, Lelák Cyril, Meľuchová Anastázia, Ondrej Peter, Palša Dušan, Sabol Jozef, Palušný Václav, Sovič Ján, Tkáč Pavol, Tobiášová Ľudmila, Taročka Rudolf, Wittner Vojtech

5.B - Ing. Zmija Ivan

Daňko Vladimír, Fech Jozef, Filičko Andrej, Galuška Jozef, Kaňuščin Ján, Kollár František, Kováč Imrich, Král Miroslav, Lukáč Tomáš, Malík Valent, Mizla Jozef, Mižanin Ján, Novák Vladimír, Pankuch Tomáš, Paulen Ľubomír, Rendoš František,  Sedlak František, Sekerák Štefan, Slanina Vladimír, Stanislav Jozef, Štupak Jaroslav, Štefančin Jaroslav, Tkáčik Róbert, Uhrín Ján, Vaško Ján, Viazanko Ladislav

5.C -

Barnová Anna, Džavoriak Ján, Garbarčíková Mária, Grešlík Vasil, Hlavatá Jana, Horockovičová Mária, Kijvovský Ján, Kramár Dušan, Lacová Irena, Leškaminová Helena, Lipinská Mária, Madejová Irena, Makarová Mária, Pajkošová Helena, Paukucková Mária, Pašmišin Juraj, Pešta František, Petrušková Mária, Pinďarová Anna, Poláček Pavel, Sadivová Zuzana, Zribková Anna, Sláviková Alžbeta, Sovič Michal, Kraviarová Marta, Zajaros Milan

5.D -

Biroš Štefan, Bunda Ján, Cina Ján, Černiga Jozef, Derco Vasiľ, Fedorkovič Alojz, Hocko Michal, Jurčišin Jozef, Lehocký Dušan, Lehocký František, Magdziak Ján, Sagan Vasiľ, Sakala Juraj, Sušinka Ján, Šofanko Juraj

5.E -

Bača Jozef, Berdis Štefan, Calek Andrej, Cimbala Emil, Dudinský Vladimír, Foriš Jozef, Gutt Ladislav, Gužik Vojtech, Horváth Marián, Hudák Anton, Hvišč Jozef, Ivančik Emil, Jackanin Andrej, Juročko Rudolf, Kendra Jozef, Kohút Jozef, Klima Jozef, Kmec Ján, Kufa Jozef, Lakata Jozef, Lechman Pavol, Luč František, Mihaľ Dušan, Mokriš Andrej, Mokriš Ján, Derát Jozef, Pilippi Alexander, Prepira Gabirel, Prokop Ján, Demišovský Jozef, Šmilňak Pavol, Tkáč Andrej, Vadász Peter, Vaškovič Ján

 1977

4.A - Ing. Knut Zdeno

Adamčík Peter, Bača Alexander, Csiky Gabriel, Filičko Jozef, Fotta Jozef, Futej Jaroslav, Geralský Ján, Haburčák Vasiľ, Havrilová Marta, Chomo Ľubomír, Ivanecký Ján, Jančíková Magdaléna, Jankanič Jozef, Jurčišin Miroslav, Kmecova Edita , Kolesárová Viera, Kovaličová Anna, Kozárová Žofia, Kožel Peter, Krivak Peter, Lipčáková Eva, Majer Ján, Majcherová Mária, Mutňanová Zdenka, Nováková Alena, Pancurak Imrich, Potočňáková Mária, Priputen Ivan, Sabol Miroslav, Šragová Katarína, Uličná Darina, Vaňo František

4.B - Greňová Elena

Žofia Baluchová, Peter Bednár, Jaroslav Capko, Magdaléna Dzesatníková, Jozef Džunda, František  Fabuľa , Jozef Fecko, Eva Harčariková, Viliam Hudák, Jozef Katrinič, Antonín Kekelik, Jaroslav Kisacký, Miroslav Kolcun, Milan Koncový, Július Kotora, Gabriela Kovalčíková, Pavol Krenický, Mária Kubaneková, Cyril Lazur, Ján Malega, Marian Marcinko, Mária Miklošová, Jozef Petriga, Valéria Rantúchová, Miroslav Sabol, Mária Sabolová, Oľga Sokolová, Eva Starovecká, Rudolf Uzík

4.C - Zemjaneková Anna

Artím Andrej, Bak Ján, Balíková Mária, Balucha Martin, Fuciková Mária, Galmišová Gabriela, Gvuščová Magdalena, Hatičová Darina, Ivanisko Jozef, Ižár Tibor, Jacová Filoména, Jakab Ján, Jaško Štefan, Jašková Mária, Jurčáková Verona, Klimko Anton, Kocúr Ján, Kokavec Jozef, Krafčíková Tatiana, Libera Július, Lukáč Vincent, Matej Jozef, Mikluš Ľubomír, Novák František, Paluš Milan, Remeta Milan, Rimský František, Ryznerová Ľudmila, Schusterová Dáša, Schusterová Zdena, Tumidaj Peter, Uhrin Jozef

4.D - Ing. Matúš Gustav

Marta Baraničová, Jozef Basa, Miroslav Bella, Jozef Buffa, Miroslav Buliščák, Marian Coplák, Helena Dudeková, Viera Havrilová, Mária Jašková, Jozef Kapec, Marta Kendrová, Jaroslav Kmec, Gabriel Kočiš, Jozef Kormaník, František Kostrab, Helena Kravcová, Marcela Lešková, Jozef Liščinský, Alexander Mamrilla, Jaroslav Mico, Anna Mikulová, Cecília Ozoroczyová, Anna Pribulová, Mária Prusáková, Agnesa Pružinská, František Sabol, Rudolf Stachura, Dušan Šafran, Emil Šoltés, Anna Tejová, Alžbeta Vojteková

4.E - Tomečková Ľuba

Bachinger Xaver, Basa Jozef, Bodnár Štefan, Bohinský Mikuláš, Demčak Rudolf, Dirga Juraj, Fabuľa Tomáš, Ferko Peter, Fertaľ František, Foľta Pavol, Hankovský Milan, Hanuščák Ivan, Hurný Juraj, Kačer Daniel, Kokoška Ján, Labanc Ján, Libera Anton, Makara Ján, Mochnacký Jozef, Nic Milan, Olexa Ľubomír, Radvanský Jozef, Roba Miroslav, Šarpataky Peter, Šebej Marián, Šterbinksý Karol, Švarc Peter, Tarbaj Peter, Timko Jozef, Valkučák Michal

5.A. - Ing. Bohinský Peter

Bobko Juraj, Dupský Ján, Hríb Miloslav, Hurdich Ján, Chromý Dušan, Ivančíková Maria, Ivančo Juraj, Kakalecová Ema, Kokavec Peter, Kozák František, Lengyel Andrej, Laš Michal, Mikolaj Jozef, Molnár Stefan, Peržel František, Petruška Gabriel, Regéci František, Seman Jozef, Socha Cyril, Škop Marko, Šoltýs Anton, Tuschl Ladislav, Veliký Vincent

5.B - Ing. Zmija Ivan

Baranová Gabriela, Beliš Peter, Cipka Pavol, Červeňak Dušan, Ferenc Pavol, Germušková Marta, Grejtáková Anna, Hrušovská Margita, Ivanecký Ladislav, Ivanecký Pavol, Kačalová Mária, Kľučar Štefan, Kolcún Stanislav, Kubinec Milan, Leskovksý Jozef, Magura Valent, Pagurko Ján, Pravda Ján, Radačovský Anton, Šimonová Anna, Tkáč Jozef, Tomko František

5.C -

Bašista Štefan, Bednarčík Karol, Džačovský Martin, Ferencová Monika, Gaľová Méria, Gočmanovská Anna, Horvát Anton, Hovančáková Anna, Hovančíková Sabina, Chovancová Ľudmila, Kohutová Anna, Kučová Anna, Lipovský Jozef, Machuníková Marta, Martinková Mária, Šašala Pavol, Šemičišáková Magdaléna, Tveroik Ján

 1978

4.A - Ing. Horanská Terézia

Adzima Marián, Adzimová Marta, Bačinská Anna, Bernátova Anna, Bujňák Jozef, Čepela Radomír, Drenčková Mária, Duplinský Imrich, Foľta Jaroslav, Greškovič Ján, Guba Milan, Hajková Renáta, Choma Milan, Karaffová Mária, Kišeľak Michal, Klobušovský Vincent, Knap Jozef, Ksenič Vladimír, Olejárová Marta, Palenčák Viliam, Palko Ján, Pangrác Pavol, Pastirík Anton, Pavličko Ladislav, Pekáriková Stanislava, Petrík Michal, Poláková Terézia, Poppová Anna, Težbírová Gabriela, Zvolenská Mária

4.B - Ing. Kimpan Peter

Andrek Ján, Bašista Pavol, Drahota Ľuboš, Fedor Štefan, Fiľo Peter, Gajdoš Miroslav, Gic Ján, Hudy Jozef, Chomiak Milan, Chovanec Jaroslav, Jendruš Pavol, Klena Jozef, Kraus Jozef, Kukľa Jozef, Kundrát Ján, Magda Ladislav, Maník Ľubomír, Michalčin Jozef, Micheľ Ivan, Očipa František, Petrík Pavol, Polician Milan, Prusák Miroslav, Rapavý Marián, Sabol Jozef, Tomaščík Miroslav, Virba Štefan, Vrabeľ Marcel

4.C - Ing. Mitaľ Juraj

Burdelák Ľubomír, Dzuriš Miroslav, Goč Stanislav, Hajtol Jaroslav, Hopko Ladislav, Karabinoš Eduard, Kislík Jozef, Kiss Ladislav, Kolibjarová Anna, Korpáš Ladislav, Kos Miroslav, Kováčová Katarína, Kráľovský Dušan, Kvietok Anton, Lamanec Ján, Lapošová Marta, Lukáčová Kristína, Marcinovová Mária, Marchevková Juliana, Markušová Jana, Mathia Ján, Molčan Ján, Nováková Eva, Ondruš Jozef, Pastula Daniel, Reištetterová Margita, Repašský Ján, Scepaník Štefan, Šima Ján

4.E - Ing. Morvay Tibor

Bednár Ján, Čekan Štefan, Dancáková Marta, Hanudeľ Milan, Host Jozef, Chovan Tomaš, Ivanová Eva, Ivanová Mária, Kačír Viktor, Kaposztás Pavel, Končár Ľubomír, Krzaková Marta, Lech Alexander, Leššo Juraj, Lukáč Miroslav, Macejová Marta, Marcinko Jaroslav, Merkovský Juraj, Novák František, Papp Milan, Pavlík Ladislav, Podsedlý Jozef, Pribulová Monika, Renčko Tomáš, Šlosarová Ľubica, Šoltýs Jozef, Švecová Jana, Trudičová Helena, Trudičová Natália, Varga Peter

4.D - Ing. Tóth Fines

Bakošová Magdaléna, Baláž Ivan, Barlik Miroslav, Bobák Rudolf, Cuper Jozef, Gamec Ján, Gombošová Mária, Hajtolová Mária, Holod Ján, Holomaň Zdenko, Janoško Ján, Kačala Ján, Komenda Ľuboš, Kovalčík Štefan, Pivovarová Mária, Prčiková Jarmila, Priščaková Kristína, Rusňák Marcel, Seman František, Skalská Anna, Smetanová Margita, Šarišská Margita , Šašalová Anna, Šmiga Emil, Šveda Miroslav, Troliga Ján, Vaňo Imrich, Varga Ľuboš, Vilčko Ladislav, Zamborská Alžbeta, Závadová Beata

4.F - Cirjaková Mária

Bartko Milan, Bindas Ľubomír, Čevenák Milan, Človičko Anton, Dzuriš Ľubomír, Fejerčák Ján, Gall Ján, Gomulec Jozef, Kaňuch Jozef, Kazimír Miroslav, Krličay Miroslav, Kušnír Milan, Kutaj Jaroslav, Minárik Milan, Mižišin Dušan, Novácký Štefan, Novotný František, Pavúk Ján, Polák Slavomír, Revák Cyril, Stašek Zdenek, Sysko Villiam, Uličný Milan, Zmil Imrich, Žonca Ľudovít

5.A - Ing. Saloky Tomáš

Bačenko Andrej, Beňko Jozef, Bikár Peter, Fečo František, Hagyári Marián, Chovanec Vasiľ, Ištvan Ján, Kollár Milan, Stuhlöffel Ladislav, Kurhajca Jozef, Lukáč Ladislav, Majcher Vladimír, Mikelič Peter, Olšavský Jozef, Onderko Štefan, Pohlod Milan, Šoltés Viktor, Urban Igor

5.B - Ing. Sahliger Karol

Arendáč Milan, Fenďa Milan, Francan Karol, Kaščák Jozef, Kavalec Ján, Kočan Marián, Kráľovský Miroslav, Kvokačka František, Knutova Helena, Mihaľák Jozef, Nemcovský Stanislav, Pekár Miroslav, Poník Tomaš, Oravec Anton, Šejirman Emil, Škvarko Marián, Strenk Ladislav, Tomko Michal, Zeleňák Jozef, Zusko Vladimir

5.C - Ing. Makaturová Jozefa

Benčo Ladislav, Deržáková Terézia, Fedorová Mária, Ferencová Mária, Hrušková Mária, Chovancová Helena, Jašíková-Drdol Helena, Jedináková Božena, Kašprišinová Mária, Kmec Vladimír, Korčáková Helena, Kovaľ Peter , Lazorová Melania, Lenartová Mária, Miklošková Agnesa, Maliková Emília, Mihoková Anna, Palenčárová Viera, Pavúková Ľubica, Potocká Katarína, Šejirmanová Božena, Šenitková Mária, Šoltesová Helena, Špitková Helena, Tkáčiková Mária, Zusková Júlia

5.D - Ing. Morvay Tibor

Čonková Mária, Čarná Ľubov, Fogašová Matilda, Fričová Mária, Forčáková Marta, Gančíková Marta, Gorická Jarmila, Imrichová Mária, Ivanková Klára, Karahulová Magdaléna, Kostrabová Mária, Mašľarová Cecília, Mertinková Mária, Novotná Margyta, Ondrejčeková Jolana, Pavlinská Mária, Petrišinová Oľga, Prokopová Mária, Spišaková Marta, Šoltésová Anna, Uličná Mária, Vozav Jozef

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

5.F -

Cimbaľak Michal, Drobniak Ján, Džubarovský Jozef, Farkaš Ján, Gribus Ladislav, Gribus Michal, Hažlinský Jaroslav, Hlivák Ivan, Juhás Ján, Kažík Jozef, Knap Jozef, Lišivka Ján, Marcinov Daniel, Mihálik Ján, Mindek Andrej, Pangrác Adam, Regrút Michal, Rodák Peter, Šima Jozef, Šoltýs Jozef, Špak Michal, Štafurik Ján, Tokarčík František , Trudič Vasiľ, Vaňo Jozef, Vodila Michal

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

 1979

4.A - Ing. Šiovič Juraj

Angelovič Milan, Botko Dušan, Boža Miloslav, Čuba Milan, Dzurja Vladimír, Fišman Peter, Gajdoš Michal, Gaľa František, Halečka Jaroslav, Herstek Ľubomír, Hruška Miroslav, Kacian Štefan, Kanuščak Anton, Kulík Ivo, Macejko Pavol, Magač Pavol, Michalov Jozef, Miko Jozef, Obušek Ján, Palko Andrej, Podprocký Milan, Rusnák Ján, Sepeši Cyril, Sopko Peter, Straka Jaroslav , Svítok Rastislav, Štellmach Peter, Vaňo Ján, Vaško Peter, Virba Eduard, Vyslocky Tibor, Zbihlej Jozef, Zborovský Jaroslav, Zeleniak Marián

4.B - Kulik Ján

Antolík Ján , Antony Peter, Baláž Milan, Čmelíková Jarmila , Delej Jozef, Gajdoš Andrej, Gaľa František, Greško Róbert, Gruca Miroslav, Hankovský Andrej, Harčarík Július, Hermanová Mária, Kreheľová Ľudmila, Kriško Michal, Kundrátová Emília, Ližičková Valéria, Lukáč Jozef, Majiroš Ľubomír, Micenko Ján, Mihaľ Peter, Mormák Jozef, Nastišin Ľubomír, Palaščák Anton, Prchalová Helena, Puhallová Anna, Sabanošová Mária, Sedlák Michal, Semanová Darina, Štefančík Ladislav, Šveda Marián, Tarbajová Danka, Tomčová Mária, Timčáková Terézia, Varchulová Karina

4.C - Ing. Kočiško František

Baran Marián , Baranová Mária, Benček Miroslav, Bujňáková Mária, Čuha Vojtech, Drábová Mária, Drobňáková Gabriela, Dugasová Ľudmila, Fiľová Mária, Horvát Jozef, Hrabčáková Alžbeta, Kolarčík Karol, Lengyel Vladimír, Lichvan Štefan , Maťaš Ľudovít, Michálek Milan, Novák Ľuboš, Olejníková Terezia, Pješčáková Svetlana, Priputenová Anna, Repka Jozef, Rim Gregor, Rožek Jozef, Rychvalský Stanislav , Spišáková Jozefa, Ščepita Vladimír, Šesták Stanislav, Štofaňák Peter, Štofko František , Vargová Jana, Vojtková Mária, Voľanská Agáta, Zacharová Jana, Zavadský Peter, Zlacký Miloslav

4.D - Ing. Paľa František

Angelovič Miroslav, Angelovičová Anna, Bačenková Mária, Berdis Vladimír, Bodraník Miroslav, Borecký Vladimír, Brižek Ján, Číž Zdeněk, Dučaiová Emília , Eštočinová Mária, Fabuľa Pavel, Gajdoš Michal, Jenčko Vladimír, Kavuličová Janka, Kramár Pavol, Kravcová Zlata, Laubertová Adriana, Ledváková Mária, Macková Anna, Mikluš Dušan, Milý Miloš, Murín Vladimír, Novotný Marián, Pavlíková Tatiana, Pisarčíková Alžbeta, Polláková Mária, Prokop František, Rokošný Miroslav, Sepešiová Mária, Šebová Viera, Školský Mikuláš, Tarasovičová Anna, Vargová Jana

4.E - Dr. Solárová Anna

Baňas Martin, Bibková Mária, Cinová Marta, Čakan Miroslav, Dolinská Helena, Ďurica Peter, Dzurčanin Milan, Falat Ján, Falat Jozef, Fečaninová Helena, Gerjak Jozef, Hrabčáková Gabriela, Janus Peter, Jašková Iveta, Judičáková Magdaléna, Kočiš Milan, Kočiš Peter, Kokošková Eva, Kormaníková Darina, Košala Viliam, Kravcová Anna, Kuba Anton, Lazorová Anna, Merňák Peter, Mikloš Peter, Onofrej Marián, Ozoroczyova Beáta, Palková Vlasta, Pivovar Stanislav, Stojančová Darina, Štefanatná Alžbeta, Tink Vladimír, Tlučková Helena

5.A - Ing. Tarbajovský Ján

Balážová Edita, Bombík Jaroslav, Demek Milan, Dzuriš Daniel, Frühauf Jozef, Liška František, Luterančík František , Macko Peter, Matisko Jozef, Medviď Jozef, Pošivák Peter, Repková Mária, Roják Bartolomej, Sabolová Johana, Sečka Ján, Stanko Anton, Ščešňák Ján, Zavacká Agáta, Zavacký Eduard

5.B - Ing. Matúš Gustav

Čikeš Štefan, Čižmár Milan, Džubák Juraj, Ištok Peter, Kaňuk Jozef, Kováč Jozef, Lišková Katarína, Marcin Pavol, Potočňák František, Stanislav Stanislav, Strapko Dušan, Tutoky Juraj, Tvardzik Vladimír, Vrba Jiří, Zanický Rudolf

 1980

4.A - Ing. Knut Zdeno

Bakoš Peter, Baran Andrej, Beňa Dušan,  Bojková Beáta, Brunáriová Danka, Čopová Tatiana , Demčák Marián, Džačovská Anna, Fechová Katarína, Giba Marián, Grešová Eva, Hricišák Ľubomír, Hudáková Marta, Ivanková Mariana, Jančošková Mária, Juskiv Vladimír, Kačmár František, Kertys Stanislav, Kravec Miroslav, Kurus Vladimír, Lipková Marcela, Majerník Andrej, Majná Mária, Malek Marián, Mihalik Jozef, Planá Zuzana, Pustá Monika, Semanek Miroslav, Sinay Stanislav, Šubert Michal, Tokárová Ružena, Trojanovič Peter

4.B - Ing. Šiovič Juraj

Bobalik Andrej, Bujňáková Alena, Červeňák Ján, Čirč František, Dutko Kamil, Džugan Viktor, Haľková Terézia, Harčár Stanislav, Havrilová Marta, Horváth Pavel, Kuchta Vladimír, Kurta Ondrej, Manduľová Oľga, Mikolajová Mária, Piovarči Jozef, Poráč František, Pribulová Magdaléna, Rákošová Mária, Raševová Viera, Saloky František, Sedláková Ľubica, Sedláková Mária, Seňava Ján, Tupta Ján, Tureková Gabriela, Veselovský František, Vilček František, Vrábeľ Ľubomír, Židziková Ľudmila

4.C - Zadubanová Viera

Adamčíková Helena , Andrejčák Imrich , Balún Anton, Bukovič Jaroslav, Červeňáková Oľga, Dalliová Jana, Drobnáková Mária, Fatľa Alojz, Gnap Ján, Haľková Ružena, Hudák Marián, Izdenczyová Nadežda , Kakaščík Andrej, Kmecová Darina, Kolesárová Terézia, Kollár Vladimír, Komara Jozef, Krausová Paulína, Kušnír Peter, Martiček Jozef, Martonová Magdaléna, Maťaš Marián, Mičutková Eva, Mochňacký Ladislav, Molnár Vieroslav, Moravec Pavol, Sedláčková Emília, Sirotňák Peter, Slovák Vladimír, Štefčáková Antónia, Tkáč Ľubomír, Žatkovič Jaroslav

4.D - Ing. Leško Miroslav

Maria Antolová, Frantisek Barlík, Erika Belišová, Marcela Čandova, Maria Demská, Marta Forišová, Eva Harčaríková, Vladimír Hermanovský, Jana Hričišáková, Peter Kalatovič, Marian Kľuknavský, Vladimir Kočiško, Pavol Kuľbaba, Mária Kurucová, Ladislav Marčák, Albín Matys, Jozef Pacan, Juraj Palko, Iveta Poperníková, Anna Pošiváková, Peter Potočnák, Marián Pribula, Anton Priester, Vladimír Priščák, Miroslav Sidorják, Ján Sopko, Cyril Surgent, Ladislav Svat, František Šarišský, Jozef Šimko, Janka Vargová, Róbert Židek, Ján Žilka

4.E - Ing. Butorac Rudolf

Ladislav Babušák, Marko Čižmárik, Peter Feriančik, Július Hajduček, Ján Hegeduš, Marko Juhás, Ladislav Juričko, Juraj Jurko, Dušan Karnek, Ernest Kasza, Štefan Kormoš, Vladislav Kračinovský, Jozef Krešák, Peter Križ , Miroslav Lazorin, Eduard Lesňák, Vladislav Mačej, Ján Mačuga, Ivan Makranský, Jan Marcinčin, Peter Mikuľak, Jozef Mizik, Vladislav Oleár, Milan Ondis, Jozef Revák, Stanislav Sabol, Peter Sabolčík, Jaroslav Srňanský, Vladimír Šimko, Miroslav Talian, Albín Trojanovský, Stanislav Urbanec, Ivan Varga, Jaroslav Vojtek

4.F - Mušková Valéria

Belišová Beáta, Bombová Anna, Breceljová Iveta, Bučková Mária, Cinová Eva, Dévayová Jana, Dušáková Svetluša, Dvorščáková Mária, Dziaková Iveta, Galandová Mária, Grušková Mária, Haboráková Mária, Halečková Gabriela, Ištoňová Kamila, Kapraľová Marta, Klačeková Daniela, Kojnoková Cecília, Koščová Anna, Krajňáková Marta, Krasová Svetlana, Kurejová Zlata, Lorencová Anna, Marcinková Ľubuša, Milčíková Daša, Pasternáková Mária, Pavlíková Mária, Pramugová Zlata, Pribulová Eva , Pribulová Viera, Raševová Anna, Kužbarská Katarína, Sláviková Mária, Surgentová Soňa, Tatrayová Gabriela, Tatrayová Valéria, Tomáščinová Mária, Uličná Jana, Zakutná Anna

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

5.A - Ing. Horanská Terézia

Baňas Cyril, Bártová Ľubica, Bednarčák Ján, Béreš Štefan , Čebra Andrej, Čučvara Andrej, Durkáč Albert, Fedor František, Haluška Jozef, Haľko Pavel, Hricová Gabriela, Humeňanský Jozef, Ivan Dušan, Ivanko Juraj, Ižar Martin, Kandráč Jozef, Kuchár Jozef, Lorenčíková Anna, Müller Jozef, Novotný Ladislav, Palčák Ján, Pudleiner Milan, Servická Nadežda, Siskovič František, Spišák Jozef, Škvarková Mária, Tokarčík Ján, Troliga Ladislav, Pčolinský Jozef

5.B - Ing. Kimpan Peter

Achimovič Stanislav, Gajdoš František, Gardoš Vladimír, Chovan Pavel, Javorský Peter, Karabinoš Jaroslav, Majdák Ján, Matľak Jozef, Sopčák Marián, Straka Jaroslav, Ungvarský Ondrej, Valkovič Ivan

5.C -

Drimák Ján, Hurný Michal, Lehocký Alexander, Lehcký Stanislav, Liga Michal, Magdziak Pavel, Magdziak Jozef, Mitruška Vladislav, Mižov Ján, Mydla Jozef, Olčak Ján, Petrík Michal, Šmajda Jozef, Tkač Slavomír, Tokar Jaroslav, Tokarský Michal, Vašuta Vasiľ, Zápotocký Michal, Zeleňák Jozef

5.D -

Blažejčík Jozef, Briškár Ján, Čont František, Dorčák Peter, Gova Jaroslav, Gonšenica Ladislav, Gonšč František, Hančovský Mikuláš, Hoderman Ján, Holubko Michal, Hrivňak Milan, Hudák Jozef, Kasper Pavol, Križanský Jozef, Lenárt Ján, Mydlo Leopold, Novák Ján, Novotný Andrej, Rajko Pavol, Ropjak Jozef, Stodola Václav, Sýkora Róbert, Školek Ľudovít, Tulenko Jozef, Vančo František, Veľký Ján, Vertaľ Marián

Poznámka: Katalóg sme v okresnom archíve nenašli, nezaručujeme správnosť údajov.

 1981

4.A - Ing. Marciník Ondrej

Baláž Ľubomír, Blahová Danka, Blahová Janka, Boronová Jana, Čurilla Milan, Demetrová Ľudmila, Didyk Alexander, Dolinská Zdenka, Farkašová Mária, Feťko František, Gdovin Emil, Hutníková Mária, Kačmárová Gabriela, Kočiš Peter, Kočiško František, Kosseyová Dana, Kovalčínová Beáta, Kuchárová Darina, Machala František, Očipa Zoltán, Pavlíková Nadežda, Perecár Ivan, Polomský Igor, Priščáková Emília, Reištetter Ján, Šinaľ Štefan, Štucko Jozef, Tejiščáková Božena, Tvardzik Jaroslav, Valečko Stanislav, Vaňová Mária, Vaško Ľubomír, Vyslovcký Marián, Žilka Juraj

4.B - Kulik Ján

Baláž Milan, Brehuv Miroslav, Černý Ľubomír, Dadejová Mária, Donovalová Janka, Dzuriš Stanislav, Fečová Jozefa, Ferenc Viliam, Grošková Gabriela, Hankovská Anna, Hatalová Eva, Horváth Marián, Husovský Štefan, Kaňuch Milan, Komanický Miroslav, Kundratová Mária, Kušnírik Juraj, Kušnírová Viera, Magdoško Marián, Migášová Jozefína, Mikloško  Jaroslav, Onderišinová Janka, Petrušková Magdaléna, Pomikala Vladimír, Popik Juraj, Rusnáková Ľubomíra, Sabolová Mária, Šestáková Eva, Štefanková Eva, Talarovič Štefan, Tydor Rudolf, Žilinský Ľudovít

4.C - Kopanevová Paraska

Adamčíková Daniela, Buk Ján, Gondeková Gabriela, Haľková Ľudmila, Hamara Róbert, Hamborská Eva, Hurný Peter, Husovský Ján, Iľdža Peter, Jakočko Vadim, Jakub František, Juhás Stanislav, Kalická Mária, Kamlár Metod, Kočiš Vladimír, Kos Branislav, Kucháriková Drahoslava, Kundrová Jarmila, Kužila Stanislav, Miháľ Jaroslav, Miháľ Jozef, Opínová Zdenka, Pella Jozef, Petrufová Jana, Pončákavá Marta, Rákoš Miroslav, Raticová-Gogoľová Mária, Rybovicová-Kostárová Svetlana, Sedláková Daniela, Schlosserová Iveta, Solotruková Anna, Staruchová Oľga, Šaláová Veronika, Váganský Milan, Varcholová Nadežda, Závodná Alena

4.D - Dr. Mihók Pavol

Andrejovský Jaroslav, Cundrová Anna, Dugas Peter, Eštočinová Anna, Greš Peter, Hopko Marián, Horváth Marián, Hromjáková Mária, Ižaríková Viera, Janiga Miroslav, Kravec Otokar, Loja František, Lukáč Vladimír, Marci Ľubomír, Molčan Ján, Molitorisová Mária, Orlovský Marko, Peregrinová Zuzana, Prejsa Jozef, Príhodová Mária, Puchalová Mária, Repka Igor, Roguľa Anton, Saloky Anton, Sedláková Zuzana, Silvaši Marián, Silvaši Miroslav, Svobodová Zdenka, Šoltis Milan, Štoffa Juraj, Tutoky Jozef, Vaňo Stanislav, Vavrek Ľubomír, Velička Jiří, Žlebeková Anna

4.E - Ing. Zmija Ivan

Pavol Babinčák, Jozef Baláž, Mária Berežňáková, Marián Eštočín, Jana Hudáková, Jaroslava Ivanecká, Milan Jurčák, Jaroslav Kmec, Jozef Kolčiter, Jaroslav Kostík, Ladislav Malinovský, Beáta Marcinčinová, Juraj Marek, Miroslav

Martančík, Marko Mihok, Stanislav Michalek, Miroslav Mochňacký, Milan Olejár, František Pastirík, Zdenka Petrová, Jaroslava Petrušková, Jozef Puzder, Martin Repeľ, Ján Sabó, Jozef Sabol, Milan Saraka, Peter Sedlák, Ivan Sroka, Imrich Stachura, František Svoboda, Pavol Šimko, Eva Tarbajová, Jaroslav Vachaľ, Jozef Varchol, Vladimír Zakuťanský

4.F - Žigrajová Nataša

Borovicová Alena, Čechová Ľubica, Demčová Jarmila, Drobňáková Mária, Durillová Mária, Fedor Marko, Gaľová Magdaléna, Grusová Mária, Halachanová Nadežda, Chovancová Marta, Janočková Halina, Kačengová Mária, Kmecová Emília, Kocúrko Ján, Končárová Jarmila, Kováč Jozef, Kovaľová Ľubica, Lauková Viera, Líščinská Veronika, Malčeková Mária, Maťašová Jana, Mikitová Helena, Miklošová Daniela, Minďášová Katarína, Ostrihoňová Ľubica, Palaščáková Helena, Pankuch Ľubomír, Panová Magdaléna, Reicherová Ružena, Retiová Mária, Sajdáková Mária, Semančíková Margita, Sičáková Mária, Šottová Danka, Valešová Daniela, Varcholová Nataša, Vatrtová Ingrid, Vraňuchová Annna, Záhradniková Ľudmila

5.A - Ing. Leško Miroslav

Bulík Štefan, Deák Jozef, Desátnik Pavol, Dražinská Božena, Fiľová Marta, Gallová Ľudmila, Garbár Anton, Hopko Michal, Hudačková Viera, Kalužová Anna, Macej Ľubomír, Majcher Jozef, Michalisková Anna, Rákošová Marta, Sabolčík Peter, Slávik Vladimír, Straka Ján, Straková Eva, Šárová Miloslava, Turek Ján, Vozárová Anna

5.B -

Berežný Juraj, Čurila Peter, Čvír Ján, Druga Štefan, Dzúr Michal, Fedoročko Ján, Gibej Juraj, Gnap Juraj, Gula Vasiľ, Hošák Fedor, Hriž Ján, Lacik Ján, Riško Jozef, Sasarák Marián, Špak Milan, Žák Peter

 1982

4.A - Cirjáková Mária

Baláž František, Čajková Jana, Duda Peter, Estočko Marian, Galanková Viera, Gardura Peter, Harňaková Monika, Himič Marko, Hitrík Slavomír, Jašková Daniela, Jenčko Vladimír, Karaffová Kontia Helena, Klimčo Štefan, Klimovský Peter, Kľoc Vladimír, Knut Jozef, Kollár Miroslav, Krištán Miroslav, Kundrát Stanislav, Macej Andrej, Novotná Terézia, Papcunová Milena, Pringer Ľuboš, Stach Vladislav, Šak Pavel, Špes Andrej, Švedová Vlasta, Tomáš Pavol, Uličná Marta, Valenga Miroslav, Vaňo Peter, Varga Pavel, Vargová Mária, Zoľák Peter

4.B - Ing. Mochnayová Lucia

Adamčík Pavel, Bateško Branislav, Cina Peter, Džačovská Anna, Džubinská Iveta, Fecko Tibor, Futej Pavol, Galdunová Ľubomíra, Geci Marián, Horváth Vladimír, Horvatová Ľudmila, Hozzová Ľuboslava, Husovský Jaroslav, Ištók Ivan, Jadlovská Daniela, Jusková Jana, Kaminský Ladislav, Kmec Ján, Kollár Ján, Lukáč Ján, Magurová Anna, Majdák Jozef, Mikluš Jozef, Molitoris Ján, Murčinko Jaromír, Paločko Štefan, Pauco Miroslav, Pazdič Jaroslav, Repčáková Anna, Seman Milan, Šarišská Marta, Štupáková Danica, Tomko Anton

4.C - Ing. Madziková Melánia

Marcela Baňasová, Jaroslav Baran, Mikuláš Buliščák, Peter Cina, Stanislav Čečko, Jana Dziaková, Emília Forgáčová, Viera Havirová, Gabriela Heisterová, Terézia Jašová, Ľudmila Jusková, František Konečný, Iveta Kovačková, Ján Kraus, Milan Kravec, Marta Krištofová, Ján Krivda, Peter Kuchár, Ladislav Leššo, Peter Madej, Ľubica Marcinčinová, Ján Matta, Daniel Mikula, Peter Mucha, Milan Müller, Jarmila Nováková, Silvia Poráčová, Slávko Sabanoš, Jana Sedliaková, Judita Sisolová, Andrej Selecký, Jaroslav Ševcov, Peter Šmeringai, Mária Virgalová

4.D - Ing. Horánska Terézia

Babej Miroslav, Babinčák František, Bérešová Irena, Butkayová Gabriela, Cina Miroslav, Dajča Stanislav, Fedoršová Natália, Galliková Katarína, Hrinko Jozef, Jedinák Dušan, Kaščáková Anna, Kiliánová Alena, Kračinovská Viera, Krafčík Peter, Maďarová Zuzana, Magáčová Milena, Malcovská Danka, Maťašovský Gejza, Micenko Ján, Novák Jozef, Nováková Tekla, Ochotnický Ľubomír, Patkaň Jaroslav, Poláček Jozef, Straková Alžbeta, Šarišský Vladislav, Šmeringaiová Mária, Štefančíková Mária, Štefančín Jozef, Tirpák Ondrej, Vargovčíková Valéria

4.E - Ing. Tóth Fines

Buzgo Milan, Dujava Daniel, Falat Jaroslav, Firment Ľubomír, Hanudeľ Vojtech, Haraksim Anton, Ižar Eduard, Karlik Peter, Koháni Ján, Križánek Jaroslav, Kvitkovič Igor, Maďar František, Mihňák Daniel, Mikluš Štefan, Novák-Marcinčín Jozef, Novotný Stanislav, Onderko Peter, Ondrej Martin, Oulický Jaroslav, Panda Anton, Peťovský Ľudovít, Priščák Ján, Radačovský Slavomír, Sabol František, Sedlák Peter, Slobodník Ondrej, Sopirják Slavomír, Stašek Marko, Šimoňák Miroslav, Štefko Anton, Tlučko Jaroslav, Višňovský Pavel, Vološin Marian

5.A - Ing. Brož Jiří

Jozefína Angelovičová, Ľudmila Angelovičová, Anton Balčák, Mária Bednarčíková, Helena Dzugasová, Eva Fecková, Marta Jendrušová, Magdaléna Karnišová, Mária Michalská, Ladislav Molčan, Terézia Pjechová, Emília Pustayová, Petronela Šimová, Anna Šugová, Jolana Trojanovičová, Annan Urdová, Mária Vavreková

 1983

4.A - Ing. Šiovič Imrich

Antoniaková Alena, Babušák Miroslav, Cenker Andrej, Farkašová Monika, Ferenčík Peter, Gimerová Iveta, Goliaš Peter, Goriščáková Anna, Hozová Jarmila, Hudáková Jana, Imrich Martin, Juskaninová Mária, Kačala Vladimír, Kormošová Daniela, Kračinovský Igor, Latta Ján, Marchevková Emília, Mašlárová Zlata, Mikula Miroslav, Milenovský Jaroslav, Mularčíková Marta, Niščák Stanislav, Pekáriková Ľudmila, Pilzner Marián, Roman Juraj, Sabolová Mária, Skalka Ľubomír, Stašiak Ľuboslav, Šandala Jozef, Švaňa František, Tokár Ladislav, Vargová Katarína, Zlatohlavý Peter

4.B - Dr. Greňová Elena

Adamovič Peter, Biroš Igor, Cienka Helena, Dolinská Iveta, Drobňák Miroslav, Eliašová Mária, Fechová Alena, Feňáková Danka, Grejták Jozef, Hovančák Jaroslav, Jedináková Zlata, Jusko Peter, Kandrová Katarína, Karafa Jozef, Kováč Vladimír, Lichvárová Magdaléna, Lipták Jaroslav, Macko Vladimír, Maňík Vladimír, Miháliková Marta, Mišenko  Stanislav, Mižišinová Mária, Mrúzová Anna, Mudráková Jana, Nemec Milan, Paľa Peter, Pangrác Jaroslav, Pavelicová Ľubica, Pavúková Marta, Pirko Štefan, Sikora Jozef, Slivovič Jozef, Šandala Miroslav, Šimko Jaroslav, Šoltys Ján, Varga Peter

4.C - Jaščurová Anna

Bandžak František, Berta Jozef, Brehová Mária, Daňko Rastislav, Dožová Žófia , Duhoňová Mária, Dzesatníková Eva, Eliašová Mária, Fogarašová Iveta, Holodňák Ján, Hrabek Pavol, Hrušovský Tibor, Hudák Jozef, Hudáková Ľubica, Ižarík Miroslav, Jakubčin Ján, Jendroľ Ondrej, Konrádyová Katarína, Líška Juraj, Marušáková Jana, Matta Ján, Mikolaj Rudolf, Mikulík Miroslav, Miščíková Mária, Petra Ľuboš, Purdeš Ľubomír, Sirná Gabriela, Sopajová Anna, Spišák Peter, Šimčík Pavol, Šoltís Miroslav, Šott Miroslav, Valeš Miroslav, Zeleňák Peter

4.D - Ing. Paľa František

Beluško Jozef, Blicha Jozef, Brehuvová Anna, Čop Milan, Čorková Mária, Gogoľová Agáta, Harčariková Mária, Hartmann Peter, Hreha Jozef, Hudá Eva, Klenotičová Marta, Kmeč Jozef, Kozman Július, Kurillová Agnesa, Kvokačka Peter, Laskovský Vladislav, Marciniková Andrea, Palogyiová Nora, Palková Gabriela, Paľová Alena, Sedlák Slavomír, Sedláková Mária, Slatkovský Ivan, Slivka Miloš, Sobeková Katarína, Štec Miroslav, Špilárová Eva, Tinkova Danka, Vojteková Mária, Želínska Júlia, Židová Mária

4.E - Dr. Solárová Anna

Juraj Babej, Vladislav Berešik, Anton Cuprak, Ivan Čorný, Jaroslav Demák, Vladislav Dziak, Peter Dziak, Slavomír Fedor, Martin Guláš, Ján Jurkovič, Vladimír Kivader, Jozef Kotuľák, Peter Lapšanský, Ľubomír Melník, Ján Mrug, Pavol Olejár, Imrich Peregrín, Juraj Petrík, Jozef Pustay, Pavol Rapáč, Vladimír Sabo, Jozef Sabol, Pavol Sobota, Ľubomír Stašek, Ľubomír Suchý, Anton Triščik, Daniel Trojčak, Jozef Vajda, Rudolf Zahurák, Ivan Zán, Jozef Zbihlej

5. A - Körtvélyessyová Katarína

Andráščíková Ľubica, Bačová Mária, Beňová Eva, Cáriková Helena, Drábová Ľudmila, Duchová Ružena, Hudáková Mária, Konfalová Mária, Kováčová Kvetoslava, Liptáková Anna, Mikuláková Katarína, Hejárová-Katuščáková Danka, Oravcová Františka, Pecuch Štefan, Pospišilová Mária, Priščák Ján, Richvalská Helena, Šudomová Eva, Talianová Terézia, Vihonská Helena, Vojtašková Mária

 1984

4.A - Ing. Haninčík Ján

Ján Andraščik, Silvester Bartko, Mária Džubáková, Jaroslav Falat, Jana Fuchsová, Vladimír Gall, Daniela Gorneková, Magdaléna Heredošová, Alena Hropková, Dagmar Hycová, Jozef Javorský, Ľudmila Koločíková, Juliana Konečná, Peter Krajčovič, Irena Kristanová, Viliam Kubica, Jan Lacko, Dušan Leškovský, Veronika Lopuchovská, Jana Mašlejová, Danka Miklušová, Ján Ňachaj, Stanislav Pavličko, Peter Petruška, Juraj Rákos, Iveta Rohaľová, Alexander Stedina, Marek Svítok, Vladimír Šarišský, Galina Štefančíková, Jozef Štempel , Imrich Štoffa, Iveta Tereková, Júlia Vargová

4.B - Ing. Kimpan Peter

Mária Baranová, Ján Barica, Ladislav Benko, Daniel Čura, Marko Demčák, Renáta Dobová, Mária Džubáková, Eva Frimerová, Jaroslav Gdovin, Miroslav Hlinka, Peter Horvát, Pavol Hriňa, Michal Jankiv, Iveta Kočišová, Mária Kravcová, Emília Kvašňáková, Ľuboš Ličák, Mária Maričáková, František Mikloš, Jana Ňachajová, František Okruhľanský, Róbert Prečuch, Peter Rusňák, Pavel Sajdak, Cecília Semanová, Beáta Slaninková, Marián Spišák, Mária Šitárová, Štefan Štefančík, Ľuba Štiavnická, Oskár Unger, Marek Varga, Miroslav Varga

4.C - Ing. Tóth Fines

Peter Borodáč, Jozef Čuchran, František Dzivý, Pavol Džomek, Eva Fedorjaková, Jozef Gogoľ, Jarmila Horáková, Pavol Imrich, Mikuláš Jacko, Anna Klapáčová, Ľudmila Kotrusová, František Kundrát, Mária Liptáková, Miroslav Lukáč, Ladislav Marcin, Stanislav Marčišovský, Ingrid Markovová, Pavel Mašša, Vladimír Onderko, Daniela Passiová, Miriam Repľová, Vladimír Rohaľ, Milan Safko, Ivo Satzke, Ján Slávik, Mária Stašíková, Michal Sukovský, Božena Škurlová, Zlata Šmichová, Jozef Vanko, Tatiana Vasilenková, Igor Vazur, Daniel Verbovský, Jozef Weiss

4.D - Zadubanová Viera

Balážová Olívia, Berdisová Katarína, Gemzík Adrian, Gurská Mária, Horvát Peter, Hrabčáková Mária, Kačmar Miroslav, Korba Štefan, Korpoňová Viera, Kostelníková Mária, Kovalčíková Monika, Kovaličová Magdálena, Kováľ Jozef, Kreheľová Mária, Krenický Jaroslav, Kriško Miroslav, Krivko Ladislav, Lešniovská Martina, Mašlejová Helena, Meňovský Miloš, Ondko Peter, Palková Katarína, Pekáriková Monika, Pichanič Ján, Poldemová Eva, Rantuchová Alena, Slivovič Dušan, Soušková Alena, Suďa Peter, Šalátová Danka, Ščešňáková Eva, Špesová Daniela, Terna Marián, Timko Valentín, Varga Martin, Veľceková Helena, Žipajová Libuša

4.E - PhDr. Solárová Anna

Jaroslav Adamov, Jozef Buša, Miloslav Dlugoš, František Fecko, Anton Gaľa, Drahomir Grich, Milan Hrabčák, Jaroslav Hurtoň, František Husovský, Pavel Imrich, Vladimir Jánošík, Peter Kaňuk, Martin Kmec, Vojtech Kout, Daniel Labuda, Vladimír Lelák, Milan Lozák, Juraj Lukáč, Jozef Miháľ, Pavel Minárik, Peter Molčán, Ivo Olejár, Ľuboš Olejár, Martin Oršuľák, Anton Pavlinkský, Ján Rebljan, Vladimír Repaský, Miroslav Rímsky, Peter Rubis, Miroslav Sivák, Marek Slávik, Ladislav Slávkovský, Július Smolko, Rastislav Šaravský, Ľuboslav Váhovský, Ivan Varga, Marián Varga, Vladimír Virba, Igor Vronský

 1985

4.A - Žigrajová Nataša

Stanislav Andrašík, Jana Babinčaková, Peter Balaščák, Oľga Botková , Eva Čmilňaková, Jozef Darák, Beáta Dologhová, Ľubomír Dzurenda, Helena Fogašová, Katarína Gamulecová, Marta Hanšaniková, Ľubica Horenská, Ľubomír Hrehor, Ľubomír Hudák, Ľubica Iľková, Renáto Jevín, Viera Kačkošová, Milan Koma, Ján Kríž, Marta Lechová, Jaroslav Macko, Miroslava Mačupová, Miroslav Mormák, Ľudmila Meluchová, Mária Palčová, Jaroslav Pavúk, Igor Pravužňák, Stanislav Pribula, Beáta Reviľáková, Jaroslav Romanovský, Marián Starek, Jaroslav Šimko, Milan Skop, Karol Vajda, Peter Zborovian

4.B - Kukík Ján

Henrieta Alexovičová, Anna Babenská, Miroslav Badanič, Igor Cimerman, Peter Dráb, Emília Dudášová, Viera Fabianová, Viliam Fecko, Kvetoslava Ferencová, Anna Grušková, Vladimír Heredoš, Alena Homoľová, František Johanides, Ján Kmec, Ľuboslava Kolpáková, Daniel Kovaľ, Katarína Kundrátová, Július Lipka, Stanislav Lukáč, Eva Majtnerová, Bohuš Marciník, Peter Palenčár, Želmíra Pankuchová, Peter Pavelek, Ľudovít Pistrák, Martin Povýšil, Miroslav Pytlik, Stanislav Reistetter, Ivan Rožek, Ján Semančo, Katarína Sikorjaková, Emil Siska, Valéria Smetanková, Igor Suchár Turek, Elena Velčková, Peter Zgola

4.C - Kopanevová Paraska

Magdaléna Bandžaková, Miroslav Baroš, Peter Brehový, Štefan Bujdoš, Milan Čekaňak, Jana Dugasová, Jaroslav Fajak, Mária Fedáková, Jozef Harviš, Jaroslav Hudaček, Vladimír Hudaček, Jaroslav Choma, Alena Chovanová, Oleg Jakabčin, Viera Jarkovská, Miroslav Kačmár, Ľuboš Kašický, Igor Kiník, Júlia Kolesárová, Miroslav Konečný, Ján Kovalik, Martin Kovaľ, Alena Kušnírová, Dušan Matija, Andrea Mestická, Zuzana Novacká, Marián Pempek, Helena Richtariková, Michal Slavoš, Zuzana Straková, Dorota Svatová, Peter Škrada, Iveta Taišová, Róbert Timko, Ľudmila Tomečková, Pavol Vaňo

4.D - Mihók Pavel

František Aron, Marek Bavolár, Kamil Birkner, Ján Bubán, Petr Čmilanský, Katarína Degrová, Ján Ducár, Adriana Eremiašová, Anton Ferenc, Ondrej Gnap, Margita Gumanová, Eva Jakabová, Monika Kancírová, Ľubomír Kocan, Slávka Kozáčková, Vladimír Krupa, Anna Macejová, Helena Machanská, Miroslav Mihaľov, Iveta Mikuláková, Ľubica Molnárová, Jana Olenčinová, Jana Pariľaková, Eduard Pavlík, Peter Polanský, Mária Pristašová, Dušan Schlachta, Vladimír Solej, Ján Staško, Bibiana Straková, Ľubica Timková, Pavol Tkáč, Slavomír Uličný, Melánia Vajdová, Peter Zuščák

4.E - Tomečková Ľubica

Marko Arendáč, Martin Babej, Andrej Bielek, Jaroslav Boršč, Emil Brurnovský, Štefan Diňa, Jindřich Doubrava, Stanislav Drobňák, Miroslav Eiben, Miroslav Fedor, Peter Halaga, Peter Hallay, Dušan Haľama , Stanislav Jancúš, Kamil Hnapík, Radoslav Kobulský, František Kolarčik, Vladislav Kravčík, Jozef Lichvár, Štefan Lupčo, Vladislav Nemergút, Peter Novotný, Peter Onderišin, Marián Pastor, Peter Petriľák, Miroslav Píža, Ľubomír Semančík, Viliam Spišák, Peter Staurovský, Zdenko Sučka, Peter Šulik, Jozef Tomčo, Branislav Tomko, Milan Velička, Pavol Vytykáč, Fridrich Zwiebel

 1986

4.A - Cirjáková Mária

Jartoslava Aronová, Dalibor Beniač, Oľga Cicmanová, Jana Figeľová, Martin Guľa, Martin Gecík, Peter Hisem, Jaroslav Horváth, Ján Hruby, Ľubomíra Chovancová, Štefan Chovanec, Ľubomír Kasiňák, Simona Kolesárová, Ladislav Komár, Peter Körtvélyessy, Marcel Leško, Rastislav Macejka, Ladislav Magač, Marko Mihok, Helena Mikulová, Pavlina Nemergutová, Viera Novotná, Marcel Onderčo, Vladimír Pacinda, Magdaléna Petrovská, Jozef Pribula , Jana Prihodová, Marek Sedlák, Marián Sivulič, František Sopko, Anna Stojančová, Milan Sučka, Eva Sučková, Miloš Škagura, Daniela Štecová, Peter Varga, Mária Varholíková, Peter Žofčak

4.B - Ing. Zmija Ivan

Mária Feketeová, Ján Giňovský, Kvetoslava Holáková, Peter Horaj, Gabriela Hovančíková, Marcela Hrabčáková, Miroslav Hudák, Peter Jacko, Karol Jantoš, Jozef Joščák, Alžbeta Kallová, Peter Kazimír, Jozef Kendra, Mária Kopčíková, Ján Kožlej, Iveta Kupčíková, Karol Maník, Alena Miháľová, Jana Mišenčíková, Zdenko Nájemník, Viliam Ňakat, Martin Pach, Alžbeta Radačovská, Lýdia Robbová, Róbert Sinai, Mária Sokolová, František Šandala, Adriana Šaravská, Ľubomír Škubal, Valéria Štofánová, Ján Tychanič, Alena Uhlárová, Rudolf Vall, Jaroslava Vrábľová, Daniel Vranovský

4.C - Ing. Mádziková Melánia

Pavol Babej, Margita Bohinská, Anna Červeňáková, Štefan Dzurenda, Ľudmila Grešová, Stanislav Hajžušín, Maroš Hnat, Mikuláš Hrunený, Jaroslav Hudák, Alena Hurtuková, Slavka Jusková, Emilia Kamenická, Mária Križanová, Igor Lisoň, Ľubomír Madzin, Marcela Majcherová, Ľuboš Matej, Ondrej Mochňacký, Iveta Müllerová, Stanislav Papp, Elena Pavlovičová, Mária Polomská, Gabriel Poník, Miroslav Prieložný, Viera Rabíková, Mária Rečičárová, Iveta Rusnáková, Iveta Sýkorová, Helena Šofranková, Iveta Štefaničková, Pavol Štupák, Miloslav Tabiš, Daniela Vysocká, Ľubomír Zajac, Andrej Zajaroš, Iveta Železníková

4.D - Ing. Mitaľ Juraj

Batešková Viera, Bösörményi Jozef, Bujnovský Ján, Čatlošová Ľudmila, Dobrovičová Magdalena, Elsnerová Anna, Gondžúrová Gabriela, Hirka Miroslav, Juraško Peter, Jurčišín Peter, Juskaninová Mária, Kočišová Iveta, Križáni Vladimír, Kušnír Jozef, Lukáčová Štefánia, Marcin Stanislav, Marcinová Magdalena, Mikula Vladislav, Očenáš Miloš, Olejár Peter, Palko Peter, Pravdová Mária, Puzder Miroslav, Ringerová Renáta, Sárossiová Mária, Sedláková Ľudmila, Šimková Iveta, Takač Peter, Vaško Marian, Žiga Jozef

4.E - Ing. Horanská Terézia

Ľuboš Berka, Peter Brúha, Daniel Ďurica, Miroslav Greško, Ladislav Haluška, Erik Martnann, Miloš Mirko, Emil Moléczy, Peter Holečko, Peter Chmurovič, Ján Chudý, Stanislav Imrich, Igor Katriňák, Miroslav Kobera, Peter Kolšovský, Peter Krafčík, Imrich Krestianko, Peter Kuchta, Roman Lamač, Peter Lipka, Slavomir Luca, Rudolf Matta, Jaroslav Petko, Peter Pľuta, Jozef Pribula, Martin Pučko, Ján Rabada, Stefan Sekerák, Marek Slosarčik, Jaroslav Spišák, Martin Stančák, Martin Tomečko, Peter Valíček, Slavko Vanca, Peter Verčimák, Ľubomír Zborovjan

 1987

4.A - Körtvélyessyová Katarína

Adamčová Renáta, Bašista Marián, Fečo Marek, Ferencová Gabriela , Gimera Ľubomír, Greš Jozef, Haborák Jozef, Haborák Marián,  Holoďáková Viera, Horvátová Katarína, Hricová Martina, Ivančová Jana, Kmecová Iveta, Kmecová Ľubica, Kočerhová Anna, Kreheľová Katarína, Kvočka Albert, Liščinská Ľudmila, Oľhová Mária, Paľa Peter, Petruška Peter, Porianda Martin, Pohemri Štefan, Puzderová Jana, Slivková Darina, Straková Danka, Škreptáč Marián, Tomášová Ingrid, Tomečková Božena, Tutoký František, Zlacká Zlata

4.B - Dr. Greňová Elena

Demčák Eduard, Bašista Marián, Džupinová Renáta, Feciškanin Peter, Havaničová Mária, Husovský Jozef, Chovancová Ľudmila, Jakubčová Agáta, Jochmanová Renáta, Jurašková Gabriela, Kosťová Gabriela, Krotký Marek, Marčišinová Mária, Novotný Pavol, Passiová Ingrid, Petrovská Anna, Priputenová Tatianat, Šebejová Beáta, Tokarčík Erik, Tomko Jozef, Tomko Radko, Suchár- Tureková Denisa, Ujházi Marian, Vaľková Magdaléna, Vangor Timotej, Vargová Agáta, Verešpejová Edita, Vicová Natália, Závada Ondrej, Želásková Eva

4.C - Jaščurová Anna

Ceperková Helena, Daráková Anna, Dobrovič Ladislav, Forgáč Jozef, Gašparová Renáta, Golecová Iveta, Hajduk Peter, Hatoková Valéria, Hlad Štefan, Homzová Mária, Chovancová Daniela, Krehľová Ľudmila, Kuľková Gabriela, Lešková Bibiana, Mašša Marián, Minčák Marko, Paľová Alena, Pavlík Peter, Ploskuňák Milan, Radačovský Marek, Sekeráková Dana, Sepešiová Iveta, Šandor Rudolf, Škreptáčová Lucia, Šmidtová Adriana, Šoltýs Milan, Štefčák Pavol, Štucková Monika, Švecová Viera, Tkáč František, Tyč Alexander, Vráblová Danka

4.D - Ing. Paľa František

Badaničová Beáta, Baranová Jana, Bučeková Silvia, Bujňáková Jana, Dolinská Adriana, Dujčák Peter, Dvořačková Jana, Fedor Peter, Flľakovský Miroslav, Frimerová Gabriela, Jakubov Miroslav, Jurko Jozef, Kačmár Marián, Kmecová Iveta, Kočerhová Anna, Korjienková Štefánia, Kozáková Eva, Krenický Milan, Lacko Radoslav, Lastivka Peter, Lipák Jaroslav, Michalčin Peter, Pacindová Jaroslava, Petrufová Miroslava, Plšková Helena, Považanová Mária, Sabolová Alena, Tomáš Kamil, Váhovská Monika, Vaňová Alena

4.E - Ing. Šiovič Imrich

Bačišin Jaroslav, Bak Dušan, Baláž Marián, Bašista Štefan, Bencúr Martin, Bilka Peter, Borz Ľubomír, Džoganík Milan, Filler Miroslav, Gajdoš Miloš, Gaľa Anton, Gula Ján, Hrabčák Miroslav, Kalina Martin, Kočerhová Anna, Kuchárik Pavol, Leško Ľuboslav, Michalko Dušan, Miškuf Peter, Mrúz Milan, Olejár Mikuláš, Olejár Živko, Palša Juraj, Paľa Štefan, Smrek Štefan, Štelmach Michal, Tlučko Jozef, Vapnár Jozef, Varga František

4.F - Ing. Matúš Gustáv

Vladimír Adamko, Oskar Cvengrosch, Miroslav Čech, Ľubomír Čuba, Igor Dužda, Vladimír Dzurja, Marek Gašparovič, Peter Grich, Štefan Jakubčo, Dušan Jarinčik, Michal Kačur, Peter Kašprišin, Jozef Kimák, Miroslav Kuba, Peter Macek, Vladimír Mochňacký, Peter Mriglol, Pavol Palenčár, Ľudovít Safko, Miroslav Skalka, Peter Slimák, Slavomír Soľár, Dušan Šimko, Jan Šinglár, Peter Škripko, Rastislav Šoltys, Vladislav Šupšák, František Vargovčík, Peter Voľanský

 1988

4.A - Wittner Ján

Andrejčáková Lýdia, Bobáková Nataša, Dzurjová Zlata, Feciškaninová Eva, Filičko Peter, Fogaš Peter, Hanušínová Zuzana, Hodošiová Jana, Jurašeková Jarmila, Jurčišin Norbert, Kačala Radoslav, Karlíková Dana, Knut Rudolf, Kóczi Gerhard, Kostelník Jozef, Lenďák Peter, Lukáč Ľuboš, Marcin Radovan, Matia Pavol, Mižík Miroslav, Pavlíková Antónia, Pjaták František, Potočňáková Monika, Rimáková Marcela, Sabol Jaroslav, Tychanič Frentišek, Velčoková Gabriela, Zoš Miroslav, Novotný Radovan

4.B - Zadubanová Viera

Adamčíková Katarína, Amrichová Alena, Bodnárová Mária, Butkovič Radoslav, Čarnogurský Jozef, Činčala Patrik, Fabišík Róbert, Fedorjáková Mária, Ferenc Stanislav, Fertaľ Marcel, Fertaľ Slavomír, Haršaníková Mária, Hlinková Viera, Kollárová Mária, Koscíková Mária, Kovaľová Slavomíra, Madzin Ján, Matuš Gustáv, Miňová Martina, Onduško Róbert, Pigulová Iveta, Saraka Jaroslav, Spišáková Marta, Straková Elena, Štec Igor, Tomková Renáta, Turek Jiří, Varga Bohuslav, Vaško Peter

4.C - Ing. Škovran Milan

Balčáková Agáta, Baňas Marcel, Beliš Slavomír, Bernát Martin, Bizub Jaroslav, Borošová Hedviga, Cinová Eva, Demjanovič Peter, Gazdová Beáta, Ivanecká Mária, Jaworská Kamila, Karas Peter, Karpják Stanislav, Kokošková Slavka, Kožár Milan, Kuľka Peter, Lang Erik, Michňáková Anna, Némethy Henrich, Oľšavský Vladimír, Palša Peter, Prihodová Mária, Ružbarská Alena, Saloky Tomáš, Šašala Jozef, Volko Vladimír, Vrškový Vlastimil, Vysocká Ľudmila

4.D - Ing. Kimpan Peter

Baňas Samuel, Baranová Hana, Blaščáková Angelika, Borodáčová Antónia, Dubňanský Ján, Fečák Marek, Foltín Slavomír, Frajt Jozef, Gajdošová Zdenka, Gašparovič Daniel, Goboňa Miloslav, Gromoš Ľubomír, Hétháršiová Renáta, Hopková Valéria, Homola Libor, Husovský Pavol, Jakubčová Monika, Juhás Rastislav, Kočerha Milan, Kišeľová Zuzana, Kurillová Jana, Lazorík Dušan, Majdák Vladimír, Palágyi Peter, Perecárová Marcela, Ragančík Vladimír, Slaniková Svetlana, Stredňáková Daniela

4.E - Dr. Solárová Anna

Bačišinová Jarmila, Bačová Adriana, Eremiášová Henrieta, Gajdošová Soňa, Hammerová Ingrid, Havrilová Helena, Karnišová Zuzana, Klovanič Martin, Kraviar Ján, Korba Marián, Leško Kamil , Lipovský Dušan, Liptáková Iveta, Maček Pavol, Marcinová Eva, Marinica Karol, Meľuch František, Novická Alena, Novysedlák Marek, Palenčár Igor, Petruška Pavol, Potaš Vladimír, Potoček Slavko, Sadvárová Renáta, Šovaricová Janette, Štalmachová Zdenka, Vašková Beáta, Kvočková Slavomíra

4.F - Ing. Mochuayová Lucia

Bak Matúš, Bálent Ján, Benko Štefan, Beňko Jozef, Gnebuš Peter, Guman Ľubomír, Janiga Ján, Leško Vladislav, Mitura Michal, Petrišin Slavomír, Puzder Martin, Rabatin Adrián, Rákoš Matúš, Sabol Juraj, Sedlák Marek, Sluvka Peter, Smalec Marián, Sninčák Marko, Šeba Slavomír, Šoltis Marek, Švec Jaromír, Švec Peter, Varga Ivan, Vaško Peter, Lopuchovský Jozef

 1989

4.A - Ing. Sarnovský Marián

Adamíková Silvia, Antal Jozef, Badaničová Jana, Bašistová Alena, Boguvský Martin, Čižmárová Gabriela, Čorej Ľuboš, Dobrovičová Monika, Dudášová Katarína, Gerenčér René, Havíra Ľubomír, Horváth Róbert, Chovanová Gabriela, Jurková Valéria, Krištof Jaroslav, Kuchárová Marta, Martanovič Martin, Novický Pavol, Ondečková Renáta, Radačovský Patrik, Raďak Rastislav, Strelec Štefan, Špinlér Marián, Talianová Alena, Terifaj Jozef, Krivda Marcel

4.B - Ing. Petráš Juraj

Bandžák Peter, Brendza Karol, Čeledinský Marián, Dolinský Anton, Dzurenda Peter, Fecko Adrián, Gala Marek, Ižarová Danka, Janiga Rastislav, Klapáčová Mária, Kočiščák Ladislav, Kuchár Peter, Marton Marek, Matejovská Erika, Mezeš Peter, Molčan Rastislav, Molčanyiová Adriana, Palenčárová Ingrid, Petrová Marta, Petrufová Danka, Plančár Ľubomír, Polačeková Monika, Sabolová Marcela, Ščavnická Miriam, Tuhrinská Sidónia, Vróbeľová Milena, Žumár Tibor

4.C - Kulík Ján

Adamkovič Marek, Babkovičová Patrícia, Bittner Michal, Bunta Miloslav, Buzgo Miroslav, Čonka Pavol, Fedorová Jana, Frková Bibiana, Hirka Roman, Hugec Juraj, Hurná Mária, Himpán Richard, Janoško Martin, Kancír Marek, Kobulský Juraj, Kravčik Peter, Kreheľová Oľga, Marcinová Zuzana, Palovič Peter, Timko Marián, Tomaš Jozef, Tóth Slavomír, Tramithová Beáta, Varga Marek, Žigraj Radovan, Žovinec Robert

4.D - Žigrajová Nataša

Adamko Jaroslav, Antoňák Branislav, Babik Jaroslav, Bača Martin, Bačík Vladimír, Bujňák Miroslav, Čížik Igor, Durkaj Jozef, Falatová Emília, Horák Peter, Hrabčák Ján, Hudáková Anna, Kolcún Jaroslav, Komárová Beáta, Kopaničáková Emília, Leško Daniel, Mačugová Anna, Madačiová Jana, Mihaľ Vladimír, Miščíková Ingrid, Poráč Vladimír, Redaj Boris, Sedláková Marta, Senderák Juraj, Šaro Martin, Tarkovič Norbert, Tomečko Vladimír, Lokšová Henrieta

4.E - Brendzová Danica

Bašistová Iveta, Beňo Vladimír, Bosák Martin, Čech Ján, Falat Vladimír, Gernát Marek, Golema Martin, Hrabčák Rastislav, Hudák Ľubomír, Kentoš Peter, Konkoľ Pavol, Kriška Marek, Kuchárová Katarína, Lipovská Mária, Mikitová Oľga, Našta Martin, Nižník Román, Potašová Mária, Ružbarský Juraj, Saloka Peter, Starinská Gabriela, Šarnik Ľuboš, Tejová Dana, Trusa Martin, Tuschlová Henrieta, Záleha Marek, Varga Marek, Halahyja Albert, Weberová Adriana

4.F - Ing. Haninčík Ján

Babuščaková Zuzana, Bobák Marek, Bodnár Štefan, Bombár Ján, Čech Daniel, Ďuricová Iveta, Hirka Gabriel,  Hrubý Vladislav, Janošíková Erika, Jurkovič Richard, Kaňuchová Hilda, Karas Róbert, Kašprišinová Júlia, Kormošová Agáta, Kožuško Ján, Labašková Ingrid, Micheľ Marcel, Nemergut Jozef, Partila Martin, Priščák Ľuboš, Sabol Rastislav, Šimočková Alena, Trón Ľubomír, Vavrinčíková Kornelia, Žideková Daniela, Spišák Peter, Adzima Róbert, Tomčo Ivan

 1990

4.A - Cirjáková Mária

Andráš Miron, Bednár Jozef, Bednárčiková Jarmila, Čerkala Ján, Derma Mikuláš, Dlugoš Miroslav, Futejová Daniela, Gardoš Maroš, Gogová Miriam, Heredoš Ján, Holoďákova Martina, Hubová Lívia, Jakubčo Daniel, Jankovičová Marcela, Klobušický Marek, Kolárčiková Slávka, Kostrabová Marcela, Kručayová Zuzana, Lukáč Slavomír, Paľa Gabriel, Pavlíková Eva, Popadičová Renáta, Priščák Miloš, Smolko Rastislav, Višňovský marcel, Vitališová Livia, Volko Maroš, Wišniowská Slavomíra

4.B - Ing. Horánska Terézia

Andrek Jozef, Barnovský Jaroslav, Bekečová Erika, Boroň Martin, Dankovič Marián, Demčák Slavko, Demková Manuela, Dianovská Nicol, Džačovský Peter, Franko Marián, Gettová Adriana, Girčáková Martina, Havaj Rastislav, Hladová Marcela, Kmecová Adriana, Košč Milan, Lazoríková Beáta, Lorincová Jarmila, Ľašovský Marián, Ondič Ján, Pančák Radován, Sabo Peter, Sedláková Bibiana, Stach Marián, Šulcová Martina, Tomášová Miriam, Velebír Ján, Vitkovičová Daniela, Drusa Radoslav

4.C - Ing. Viňanský Marián

Baník Ján, Bulna Zdeno, Dzurčaninová Mária, Fabian Peter, Harčár Peter, Hrabíková Gabriela, Jeleň Matej, Jurčišinová Jana, Kapišovská Anna, Kmec Branislav, Kováč Martin, Ľašová Renáta, Matľaková Aneta, Mihálik Róbetr, Mihoková Ľubica, Miklošová Beáta, Mokriš Martin, Novotný Martin, Olejníková Adriana, Onderová Jana, Potoček Peter, Sedlák Stanislav, Sýkora Martin, Tkáč Ján, Tomášová Amália, Vargoško Ján, Weber Jozef, Železníková Mária

4. D - Ing. Madziková Melánia

Babiak Martin, Balogová Mária, Bičuš Ján, Cina Marián, Dolinská Mária, Francanová Miriam, Fränkl Róbert, Gáll Jozef, Gallova Zuzana, Kopčíková Daniela, Kořínek Oldřich, Ľach Marek, Lipková Julia, Mesiarkinová Martina, Murcko Vladimír, Nečej Peter, Orečný Miroslav, Pastiríková Katarína, Petrov Radoslav, Pillar Marek, Seman Martin, Štofko Róbert, Tomko Štefan, Vargová Janka, Židová Slávka

4.E - Ing. Tóth Fines

Baranová Ľudmila, Brillová Mária, Durak Roman, Gaál Tomáš, Gregová Oxana, Kľocová Jana, Okruhľanská Želmíra, Kočka Rudolf, Kreheľ Radomír, Kropuchová Dana, Marcinko Juraj, Masrna Vladimír, Matejová Alena, Orinčák Jozef, Poklembová Viera, Pošivák Július, Stedina Ľubomír, Suchárová Alena, Tuleja Pavol, Tutokyová Adriana, Vavrak Peter, Vrábeľ Marek, Zborovjan Marek, Zborovjan Slavomír, Zreláková Jana

4.F - Dr. Mihók Pavel

Človičková Martina, Doľacký Marián, Fedák Adrian, Filakovský Viliam, Hermanovský Peter, Ivančo Milan, Kaminská Mária, Klimko Miroslav, Koberová Katarína, Krajňák Drahomír, Krajňáková Iveta, Leško Jozef, Lušková Lenka, Merčák Ján, Nemčíková Vlasta, Novysedláková Viera, Pomfy Vlastimil, Sabol Dušan, Ševčíková Margita, Šutor Ján, Vitovičová Oľga, Voľanská Ľubica, Zborovský Jozef, Zlatohlavá Alena, Zlatokanič Marián, Berezovský Bohdan

 1991

4.A - Ing.  Paľa František

Andrašková Viera, Benko Samuel, Dolinský Miloš, Fech Miroslav, Fiľakovská Adriana, Gáll Marek, Habina Karol, Huňady Peter, Chlebák Róbert, Chromá Gabriela, Imrichová Gabriela, Jurčišin Juraj, Knut Peter, Lenártová Žaneta, Lorenčík Milan, Mačišák Marek, Murínová Dana, Papp Mário, Petruš Stanislav, Pošiváková Martina, Rákoš Vladimír, Sabolčík Ľubomír, Senderák Pavol, Spišák Richard, Škvarko Ľubomír, Šoltés Martin, Varga Stanislav, Vilcegová Oľga, Cicman Ondrej

4.B - Dr. Bocko Jozef

Baran Maroš, Baranová Iveta, Centko Peter, Dirga Michal, Fabian Adrián, Filipová Mária, Frištyk Stanislav, Gubaš Eduard, Hajtolová Renáta, Hižnaj Maroš, Hurtuková Mária, Hýbelová Helena, Iľov Václav, Jendreková Slávka, Jurčenko Milan, Klimovič Martin, Kordovan Daniel, Košč Martin, Liščinský Pavol, Ľaš Ľuboš, Merkovský Marián, Murcková Slávka, Paľa Martin, Pončáková Miriam, Rabiková Mária, Rybovič Ján, Sedlár František, Székely Oliver, Sýkora Martin, Tokarčíková Janette, Tokárová Martina

4.C - Jaščurová Anna

Badaničová Katarína, Baluch Jozef, Biščák Jaroslav, Čepček Maroš, Demková Slavomíra, Dobrovič Slavomír, Drotár Stanislav, Dudášová Jaroslava, Fedor Vladimír, Fremalová Jarmila, Goffa Jaroslav, Horánsky Jozef, Hudák Peter, Hurtuková Anna, Janigová Marcela, Jurko František, Lukáč Marek, Matys Jozef, Milly Peter, Olejníková Eva, Ondrija Peter, Pončák Rastislav, Sabo Juraj, Šimková Slávka, Širotňák Branislav, Štempeľ Peter, Vojčík Dragan, Žarnayová Sylvia, Malaťak Vladislav

4.D - Dr. Greňová Elena, Ing. Molčan Peter

Bača Daniel, Baran Martin, Bariliková Andrea, Čmelik Roman, Dvorský Peter, Gamec Maroš, Juhás Ján, Kozákova Monika, Krajňáková Andrea, Kravec Pavol, Kubica Peter, Lučanský Rastislav, Lukáčová Antonia, Marcin Miroslav, Miňová Marcela, Mrugová Katarína, Novák Peter, Pavlíková Mariana, Pijáček Radim, Propper Marek, Sasarák Robert, Scheibel Radovan, Straková Miroslava, Šoltés Oliver, Toman Martin, Vavreková Mária

4.E - Ing. Zmija Ivan

Bednár Martin, Béreš Marek, Bučková Naďa, Dopiriak Branislav, Gajdošová Monika, Jenčo Marek, Kizivat Anton, Kocáková Ľudmila, Kolár Stanislav, Kostrabová Dana, Kožušková Jana, Krajnák Radoslav, Krajňáková Zuzana, Kuliková Žaneta, Leto Pavol, Maľcovsky Radoslav, Maňkošová Andrea, Marcin Gabriel, Marcin Rastislav, Potočňák Juraj, Puzder František, Szekely Vladislav, Šaššák Marian, Uebersax Pavel, Uhrin Ján, Vašková Erika, Verčimák Slavomír, Vrábel Radoslavl

4.F - Ing. Ondek Pavel

Andraško Martin, Bucko Vladislav, Dujčák Anton, Fedorkovič Pavol, Gálffyová Syliva, Haľková Daniela, Klaček Tibor, Kočamba Vladimír, Kordiaková Mária, Kreheľ Maroš, Krivá Daniela, Kron Anton, Lukáčová Martina, Madzin Ivo, Marcinová Slávka, Mihaľov Marek, Mikulová Katarína, Nižník Martin, Patrila Miroslav, Pinková Marcela, Reistteter Vladimír, Schlachta Martin, Straková Alena, Šimčík Rastislav, Šterbák Marek, Tomčíková Jana, Tulka Jaroslav, Varganinová Slavomíra, Wjechová Alena, Babuščák Stanislav, Ladomerský Radovan

 1992

4.A - Ing. Matuš Gustáv

Angelovič Peter, Begala Rastislav, Boháčová Agáta, Dobrovič Jozef, Fedák Slavomír, Gáborová Alexandra, Grega Branislav, Jacko Bystrík, Jurašková Eva, Kmecová Eva, Kocúrek Jaroslav, Kolivoška Martin, Krifka Stanislav, Lukáč Milan, Macko Patrik, Majoroš Bohuš, Mihaliková Ružena, Michaliková Monika, Petrík Martin, Pončáková Lýdia, Prieložný Marek, Prokopčák Martin, Rešetár Emil, Sabolová Iveta, Sás František, Sedlák Patrik, Sedláková Cecília, Sladkovská Martina, Šebej Peter, Tokarský Marcel

4.B - Mošková Nataša

Ambrózy Erik, Dobrovičová Eva, Ďurica Henrich, Futejová Slavomíra, Gaľa Martin, Hollosiová Zuzana, Hric Ladislav, Hudáková Andrea, Jusko Martin, Kasarda Peter, Kušnír Peter, Lazarčík Erik, Lešková Lenka, Marasová Marcela , Mižov Rastislav, Olejník Jozef, Pavelčáková Daniela, Riňáková Lenka, Salanci Slavomír, Sedlák Ľubomír, Seman Marek, Tabačko Rastislav, Terez Stanislav, Vašková Jana, Zavoda Stanislav, Zlatohlavá Veronika, Hudačeková Slávka

4.C - Ing. Šiovič Imrich

Baran Ondrej, Bilková Gabriela, Briňarský Marek, Ciprus Daniel, Dobrovodský Martin, Ferenc Jozef, Gruľová Ľudmila, Hadžalová Martina, Jurková Ingrid, Komlošová Andrea, Krúdy Radoslav, Ličáková Zuzana, Malinovský Kristián, Malinovská Sylvia, Matúš Vladislav, Michaľáková Marcela, Michančo Ján, Mikolaj Dušan, Namisňak Slavomír, Packová Andrea, Pavlíková Beáta, Sabol Rastislav, Sabolová Lenka, Sála Rudolf, Sekeráková Slávka, Sopko Štefan, Svocák Marián, Šteffková Daniela, Štrbák Ján, Varga Róbert, Vojtek Pavol

4.D - Kopanevová Paraska

Brandaburová Katarína, Dajčová Bibiana, Daniel-Čarný Juraj, Fogaš Marián, Grešová Slávka, Horenský Rastislav, Hrabčák Patrik, Ivanko Ľubomír, Jambrichová Zuzana, Kasič Patrik, Kolačkovská Martina, Krištufek Branislav, Lukáčová Gabriela, Micheľ Peter, Niko Jozef, Olejár Dušan, Onderková Gabriela, Pospíšilová Andrea, Provazníková Ester, Ruňák Marián, Sabo Ján, Straková Kristína, Šoltis Radoslav, Štefančík Marek, Tomaščin František, Valko Ján, Vancová Jana, Vančišinová Danka, Žačok Radoslav, Baran Martin

4.E - Dr. Solárová Anna

Babejová Martina, Barkai Štefan, Begeni Peter, Bičejová Martina, Blanár Peter, Blažovský Jozef, Bučková Patrícia, Čučvárová Silvia, Dinis Slavomír, Fecková Miriam, Gáll Marián, Gurega Daniel, Haninčík Daniel, Hlinka Róbert, Ištvan Rastislav, Jurek Maroš, Kardosová Eva, Kočan Martin, Lapošová Jarmila, Lendelová Valéria, Leško Marek, Lux Marián, Mlynaričová Ivana, Sárossy Marek, Strejskálová Júlia, Tomaščínová Andrea, Tomková Katarína, Zborovian Martin, Žarnay Marek, Židziková Mária

4.F - Körtvélyesyová Katarína

Čečková Renáta, Dopiráková Jozefína, Ferencová Mária, Feščák Ľubomír, Guniš Peter, Harničar Anton, Helmeczy Richard, Ivanecká Zuzana, Kallová Monika, Karniš Jozef, Karnišová Dagmar, Kaščáková Katarína, Kažimír Ľuboš, Kivaderová Mária, Kovalčík Vladislav, Kudročová Ingrid, Petričko Ladislav, Petrovič Ivan, Sarnecká Bibiana, Sedláková Jana, Sekerák Zdeno, Sopko Viliam, Stach Branislav, Tabišová Zuzana, Tomková Daniela, Vavreková Klaudia, Weberová Denisa, Zlacký Martin

4.G - Ing. Mochnayová Lucia

Adamkovičová Lenka, Bašista Maroš, Birčák Igor, Červeňák Marek, Demčák Rastislav, Geci Jozef, Goldová Jana, Hajníková Martina, Horák Róbert, Jágerská Valeria, Kačeriková Sandra, Kaščák Vladislav, Kmecová Stanislava, Knut Martin, Knuth Walter, Kovalčínová Sylvia, Kozák Martin, Krajňák Martin, Lešková Monika, Lipka Marek, Lipták Vladislav, Meľuchová Monika, Opalák Štefan, Sabo Jozef, Skalinová Zuzana, Skičková Jana, Sučko Peter, Šteger Damián, Velebír Peter

 1993

4.A - Ing. Sarnovský Marián

Adamčo Martin, Baran Martin, Berenyiová Monika, Beskyd Adrián, Borodáčová Viera, Dianovský Mario, Durkáčová Mária, Grejtáková Zuzana, Humeňanský Peter, Janík Patrik, Jurica Juraj, Kocúrek Radovan, Koscelník Peter, Kovaľová Marcela, Majdáková Alena, Matejovský Marek, Medviďová Sylvia, Molčan Martin, Molčan Peter, Palovičová Jana, Polivčák Pavol, Šturák peter, Tomaško Richard, Tomašová Janette, Tomová Magdaléna, Tóthová Erika, Vitkovič Viliam

4.B - Ing.Petráš Juraj

Andrek Martin, Bartoš Miloslav, Cvengroš Miroslav, Dobrovičová Andrea, Čubová Dana, Fecková Alena, Hlodanová Daniela, Huba Mario, Jurašek Martin, Klajber Marek, Kubánek Stanislav, Kundrátová Stanislava, Martinková Alena, Mišičko Rastislav, Novák Rudolf, Ondirková Jana, Pribula Peter, Pustovková Renáta, Sabolčík Marián, Sinai Rudolf, Šalamonová Beáta, Štrbák Martin, Tutoky Vladimír, Varjanová Jarmila, Gáborová Alexandra, Sladkovská Martina

4.C - Mgr. Kulík Ján

Antoš Kamil, Bavoľár Alexander, Čorej Ľubomír, Demková Miriam, Dolinská Danka, Dujava Slavomír, Fabuľa Marek, Fromannová Tatiana, Gešperová Mária, Gonos Peter, Hric Maroš, Kerestešová Magdaléna, Kiseľa Jaroslav, Kundrík Jozef, Kupčiková Zdenka, Matejová Ivana, Mihalčin Milan, Paľa Peter, Pivovarniková Stanislava, Pošiváková Martina, Priščáková Martina, Sabo Rastislav, Sabová Ivana, Tančaková Martina, Tokár Peter, Vaňo Ladislav, Weberová Dana, Komlošová Andrea

4.D - Mgr. Žigrajová Nataša

Balaník Róbert, Bartošová Sylvia, Bernát Ľuboš, Bortel Karol, Bujdosó Erik, Drobňák Rastislav, Falatová Iveta, Hudák Pavol, Hvizdoš Miroslav, Ivanecká Danka, Kollár Daniel, Koľ Radoslav, Labanc Boris, Liška Marián, Mrúz Martin, Nehila Patrik, Nováková Nikol, Sabol Rastislav, Servátka Anton, Servátka Miloš, Slavoš Martin, Slosárik Ján, Škvarla Adrián, Šomský Marek, Štefaník Tomáš, Tarjányiová Mária , Varga Štefan, Židziková Jana

4.E - Mgr. Zadubnová Viera

Boguský Vladimír, Čekan Peter, Čurová Zuzana, Dubinský Jaroslav, Gajdošová Eva, Goga Peter, Handzo Maroš, Hlivjak Marián, Hirková Dorota, Jačišin Marek, Kovaľ Martin, Mattová Ingrid, Mihok Radoslav, Muliková Petronela, Oravec Radoslav, Oršuľáková Martina, Papač Pavol, Papcunová Adriana, Rajchová Iveta, Sabol Vladimír, Smolko Peter, Surgent Andrej, Šintal Marek, Šoltyš Jaroslav, Španiel Peter, Tkačivský Miloslav, Zakutný Rastislav, Žarnay Pavol, Dzuríková Katarína,

4.F - RNDr. Rusnák Marián, Mačejová Alica

Anderko Peter, Čelovský Pavol, Dinis Marián, Gabriková Zuzana, Golodžejová Viera, Horváthová Iveta, Hudák Radoslav, Ivanov Veniaminovič Andrej, Kostelníková Jana, Luterančíková Renáta, Matej Rastislav, Medvecková Iveta, Mihaľáková Monika, Mihalík Vladimír, Mikulášková Ivana, Mojzesová Gabriela, Novický Martin, Ondič Peter, Pecuch Róbert, Rychvalská Jana, Sasák Peter, Sopko Ján, Šitárová Monika, Šmelonská Martina, Ungvarská Katarína, Vaľko Rastislav, Vaňo Jaroslav, Záletová Gertrúda

4.G - Dr. Grušková Františka

Balaščák Ľuboslav, Balík Peter, Čajka Peter,  Dzurov Daniel, Funtaľ Peter, Kiklica Aleš, Kolcunová Martina, Kopčák Ivan, Krajňáková Graciana, Kuchár Jozef, Kurimčáková Sylvia, Lešková Viera, Mačová Marcela, Magdošková Sylvia, Makara Marek, Maňkoš Ľubomír, Marcinková Valéria, Matisová Anita, Mrúzová Dana, Olejár Ľubomír, Ondrejová Monika, Paľo Rastislav, Sedláková Alexandra, Strelcová Monika, Triščík Ján, Vojtaš Peter, Zahuráková Eva, Jendruš Erik, Havira František

 1994

4.A - PaedDr. Čorbová Jana

Baňas Miloš, Duňa Martin, Ďaďovský Martin, Gábor Slavomír, Giňovská Anna, Hudák Pavol, Joščák Zdenko, Kľocová Martina, Kráľ Peter, Krompaský Peter, Lipták Anton, Lukáč Stanislav, Palisko Daniel, Podhorský Jozef, Polohová Monika, Ralausová Lívia, Reviľák Branislav, Seman Rastislav, Sirotňáková Martina, Slávik Ján, Smorada Tomáš, Sopko Ján, Šoltys Pavol, Štefančíková Sylvia, Tokarčík Roman

4.B - Ing. Leško Miroslav

Bázler Marek, Centeková Katarína, Džubinský Rastislav, Havrila Ľubomír, Hofer Ľubomír, Ižarik Róbert, Kablečík Peter, Kaduk Peter, Kočan Lucián, Krafčík Miroslav, Malajter Radoslav, Matisová Adriana, Paľo Miroslav, Pavelicová Anna, Peržel Vladimír, Poloha Štefan, Priputen Miroslav, Sabol Peter, Sabolčíková Slavomíra, Sopčák Martin, Stachová Valéria, Stašková Drahomíra, Sučko Marek, Suchovič Marek, Vavrek Martin

4.C - Ing. Viňanský Marián

Baranová Martina, Baňas Rastislav, Bednár Jozef, Drozda Dušan, Holinga Milan, Ivanecký Ján, Jurko Slávko, Kraviar Rastislav, Kuropčák František, Leško Radoslav, Maďarová Diana, Maruša Rastislav, Mäsiarik Rastislav, Mihok Marek, Mižanin Ján, Olejár Martin, Olejárová Bibiana, Petruš Marek, Ragančík Slavomír, Rusnáková Miriam, Slanina František, Spodník Slavomír, Sučka Jozef, Suchá Michaela, Škvarek Cyril, Šofranko Juraj, Zeleňak Jozef

4.D - Ing. Paraškevová Melánia

Adamčínová Jarmila, Antol Jozef, Blažovský Martin, Caban Daniel, Dugasová Alena, Dugasová Daniela, Gabovičová Katarína, Gargalovič Roman, Hatok Vladimír, Holovej Dušan, Juskova Martina, Knuth Erich, Kolivoška Juraj, Kovaľová Ivana, Kubánek Ján, Makara Norbert, Moré Eugen, Ňachajová Júlia, Orečný Peter, Oriňák Adrián, Poklemba Radomír, Roba Róbert, Seman Stanislav, Stripai Martin, Šarišský Peter, Širotňáková Silvia, Urda Marek, Vasiľ Martin

4.E - Ing. Zmija Ivan, Ing. Šillová Agáta

Bendíková Katarína, Demek Pavol, Duda Radoslav, Fabuľa Marián, Gallová Juliana, Gojdič Peter, Harčár Slavomír, Jánoš Peter, Jasenský Stanislav, Karabinošová Sandra, Kravianska Marta, Ľašová Martina, Leško Slavomír, Oľha Rastislav, Pavúk Ján, Rabik Rastislav, Sedlák Marián, Segľová Zuzana, Stolárová Jana, Šarossy Peter, Škvarková Martina, Šoltys Matúš, Švač Vladimír, Trišč Anton, Turlík Štefan, Uličný Jozef, Fotta Jozef

4.F - Ing. Tóth Fines

Babkovičová Martina, Balčák Stanislav, Blikár Slavomír, Ceperko Radoslav, Covanič Maroš, Čabana Peter, Filipová Iveta, Gašparovič Peter, Harman Vladimír, Hrabčáková Lýdia, Humeňanský Marcel, Jančuš Martin, Jurko Radovan, Kmecová Lucia, Kokovuďa Marek, Kováč Marek, Krajňák František, Kurucová Martina, Marcin Peter, Oslovičová Jozefína, Baranová Hedvika, Pillár Pavol, Pinka Tomáš, Sučková Jana, Šarišský Daniel, Ugray Peter, Vernarský Martin, Vypušťák Peter, Haláš Martin

4.G - Mgr. Slaninová Kvetoslava

Bača Marián, Bajová Gabriela , Birčák Teodor, Cifra Jozef, Černák Radoslav, Draganovská Sylvia, Gregová Dušana, Harčarová Martina, Kaputa Róbert, Kolarčíková Ľudmila, Krihovský Radoslav, Kuriplach Kamil, Lapko Stanislav, Lešková Alena, Macko Branislav, Majcher Viktor, Molčan Marek, Pavluš Peter, Pelecháčová Beáta, Pribula Ľuboslav, Ridilla Ľuboš, Sekeľ Marián, Sokolský Ivan, Surzen Miroslav, Šimoňák Miroslav, Tomko Slavomír, Valigura Jaroslav, Vateha Jozef

 1995

4.A - PhDr. Mihók Pavel

Bednár Peter, Cisko Patrik, Čekan Jaroslav, Demeková Andrea, Feník Štefan, Grejták Eduart, Harčárková Marcela, Horňák Ľubomír , Hredzák Rastislav, Ivančo Radek, Jabcunová Martina, Kaňuch Slavomír, Kaščáková Mária, Kóczi Frederik, Kozár Radoslav,  Kráľ Rastislav, Lackner Daniel, Mačaj Richard, Mikitová Dana, Mižanin Martin, Nižník Pavol, Novotná Dagmar, Vašková Jana, Židek Kamil, Dlugošová Jana

 4.B - Ing. Zmija Ivan

Bartko Mário, Broniek Peter, Cigľar Marek, Cvengroschová Zuzana, Gašparovič Radovan, Grega Vladimír, Hockicko Miloš, Hrušovska Adriana, Iliaš Slavomír, Ivan Marián, Kandrová Jaroslava, Kardoheli Rastislav, Kazimír Ján, Knut Peter, Kolpak Lukáš, Kostuň Roman, Krinický Miroslav, Kuklinek Miroslav, Mihalík Rastislav, Pastír Martin, Pomfy Štefan, Sedlačko Vladimír, Uličný Slavomír, Puskajler Peter, Turek Dalibor

4.C - Ing. Onderko Peter

Andrijko Gabriel, Babik Martin, Bača Martin, Balicová Adriana, Bielek Peter, Doktor Ladislav, Eštočák Anton, Gábor Ladislav, Gdovinová Martina, Gmitter Martin, Holeček Miloš, Hrabčáková Ivana, Chromý Vladimír, Janičko Rastislav, Kacvinská Ľudmila, Kaňuch Peter, Kaščák Vladislav, Kolesár Martin, Koľ Marián, Krafčík Patrik, Kreheľ Slavomír, Macko Richard, Maňkoš Marcel, Martinovič Jozef, Palenčár Ján, Tkáčiková Anna

4.D - RNDr. Scholtzová Iveta

Čepeľa Július, Dopiráková Mária, Filka Ladislav, Hajtol Vladimír, Hric Martin, Ižar Dušan, Kočár Martin, Kohútová Adriana, Kuchár Rudolf, Lazor Ľubomír, Melegová Patrícia, Pekľanský Jozef, Potočňák Igor, Ringer František, Rusňák Maroš, Smolko Slavomír, Stehno Zdeněk, Šarina Peter, Škurlová Jana, Timko Ján, Trišč Ľubomír, Zákutný Ján, Havadej Norbert, Javorský Peter, Kuchárová Martina

4.E - Cirijaková Mária

Baroš Pavol, Figura Vladimír, Harčárik Mihal, Chovan Róbert, Jakub Martin, Kohút Peter, Kozma Kamil, Lazor Martin, Mihalčínová Anna, Mikloš Branislav, Muller Radovan, Pariľaková Mária, Potočňák Marek, Rupp Róbert, Rusnáková Bibiana, Sabol Peter, Straka Ľuboslav, Šimko Patrik, Škvarlová Nikol, Šproch Stanislav, Tkáč Daniel, Turek Miloš, Vyšňovská Lenka, Krišanda Radoslav, Hamajdák Róbert, Zbuška Gabriel

4.F - Ing. Ondek Pavel

Biroš Jaroslav, Drobňák Miroslav, Farkašová Monika, Forgáč Daniel, Hovančák Martin, Chovan Vladimír, Jakubov Marek, Karniž Štefan, Kračanský Vlastimil, Krajňak Vladimír, Kyseľa Martin, Onduš Peter, Porjanda Martin, Pravdová Zuzana, Rusinko Pavol, Sedlák Ľubomír, Schonová Dagmar, Slaninka Branislav, Stašík Peter, Szidor Attila, Škvarek Radovan, Tomaščík Ľuboš, Uhrin Slavomír, Verbovský Ľubomír, Wolf Radovan, Žipaj Martin

4.G - Ing. Kobulský Július

Angelovičová Miriam, Baranová Dana, Bausová Štefánia, Bišková Katarína, Dajčová Denisa, Harčariková Mária, Hredzáková Jana, Jakubíková Miriam, Jašová Martina, Liščinská Alexandra, Markušová Martina, Markušová Martina, Maršálová Katarína, Miščíková Monika, Múdra Petra, Ondrejčáková Sylvia, Ovšáková Monika, Pavlíková Katarína, Pažuchová Barbara , Prezenská Lenka, Regecová Ľubica, Sabolová Aneta, Saloková Monika, Schlezingerová Martina, Slobodová Ivana, Šoltésová Monika, Talianová Renáta, Tiritová Slávka, Tóthová Monika, Trebuňáková Martina, Vašková Anastázia, Vavreková Martina, Vavreková Michaela, Virágová Daniela

 1996

4.A - Mgr. Jasčurová Anna

Baran Peter, Beluško Jozef, Bujňák Peter, Drábová Adriana, Duchoň Marek, Hajduk Marián, Harničáková Eva, Hudák Stanislav, Chovan Vladimír, Kočiš Anton, Kolesár Ján, Leško Ján, Lešková Monika, Lipták Miroslav, Lukáč Luboš, Macek Patrik, Majirský Martin, Markuš Radoslav, Miško Zdenko, Mižanin Peter, Paľuch Stanislav, Petranský Peter

4.B - Ing. Choma Milan

Badida Roman, Bohová Denisa, Boľanovský Michal, Čajka Marián, Čontofalský Marek, Gdovec Viliam, Halžák Miroslav, Ivanko Jozef, Kolpáková Zuzana, Košč Róbert, Krajňák Jozef, Lichvarčík Marián, Matta Miroslav, Nehila Jozef, Pavlík Martin, Pichanič Ivan, Rákoš Vladimír, Regec Stanislav, Salová Lenka, Štefčík Miroslav, Tkáč Gabriel, Tokár Miroslav, Vaľko Patrik, Zajac Matej

4.C - Ing. Paľa František

Baloga Martin, Baran Stanislav, Bogľarský Jozef, Demčák Marcel, Durbák Miroslav, Gomba Miroslav, Haltman Jozef, Jašelský Peter, Kapitančík Stanislav, Kardoš František, Kmec Ľubomír, Kolpák František, Kováčik Martin, Kušnír Pavol, Pankúch Pavol, Petruš Rudolf, Petruška Miroslav, Piter Bučko Martin, Pivovarník Roman, Poráč Marián, Rusnák Jozef, Sivák Branislav, Straka Marek, Vaško Juraj, Vehec Juraj

4.D - Mgr. Zadubanová Viera

Bikár Tomáš, Cina Miroslav, Dvorščák Pavol, Jakubčo Marcel, Jecuško Rastislav, Jenčo Marcel, Karabinoš Matúš, Kernaševič Pavel, Kyseľa Igor, Marton Marek, Mašľar Štefan, Matys Patrik, Milkovič Peter, Molčan Peter, Rajch Adrián, Revák Slavomír, Roman Peter, Skalický Pavel, Stahovec Martin, Šalamon Ľubomír, Šarišský Daniel, Šlosár Pavol, Šlosár Peter

4.E - Ing. Makaturová Jozefa

Bušová Ivana, Daňková Andrea, Drábová Terézia, Halásová Lenka, Ižarová Martina, Jačišínová Alena, Karabinošová Stanoslava, Knapčoková Adriana, Kostrabová Katarína, Krajňáková Alena, Liščinská Daša, Lukáčová Erika, Marcinová Mária, Mašlejová Renáta, Matavová Mária, Mihaliková Stanislava, Mihaľová Martina, Mišenčiková Mária, Novysedláková Katarína, Novysedláková Zuzana, Olejárová Jana, Palajová Iveta, Pénzešová Katarína, Rusnáková Michaela, Sabolová Andrea, Saxová Daniela, Slaninková Zuzana, Spodníková Daniela, Stachová Katarína, Straková Ľudmila, Svatová Janka, Tomková Janka, Vargová Beáta, Zahradníková Lenka

4.F - Mgr. Körtvélyessyová Katarína

Bombová Eva, Čajková Zuzana, Dankovičová Anna, Dobrovičová Katarína, Dujčáková Andrea, Džubák René, Fek Peter, Grešková Adriana, Grešová Eva, Hudáčková Miroslava, Jendreková Renáta, Jurašeková Slavka, Jurušová Anna, Kandráčová Miroslava, Klimkovská Gabriela, Kobulská Eva, Kolarčíková Lenka, Konczová Silvie, Marcinová Lenka, Matejovská Gabirela, Mikolajová Zuzana, Nosáľ Jaroslav, Pavlišinová Melánia, Potašová Mária, Ptáková Renáta, Rajniaková Jana, Sedlárová Andrea, Sopala Marek, Spišáková Vladimíra, Ungvarský Miloš

4.G - PhDr. Solarová Anna

Bača František, Bajerovská Andrea, Bajerovská Vladimíra, Dopiráková Zuzana, Ficko Radovan, Gumanová Michaela, Hajtingerová Tatiana, Haninčíková Henrieta, Hurtuková Martina, Chromý Martin, Chromý Patrik, Ivanovová Dušana, Javorská Zuzana, Jendrichovský Henrich, Kaľavská Katarína, Kičurová Adriana, Knutová Anna, Kráľovský Peter, Lazorík Blahoslav, Makarová Janka, Maníková Valéria, Mišková Daniela, Rafajlovičová Eva, Ringerová Tatiana, Schusterová Lucia, Šoltésová Eva, Špyrková Martina, Talpašová Martina, Tatarková Jana, Wunschová Alica, Zákutná Daniela, Zlatohlavá Martina, Železníková Katarína

 1997

4.A - Ing. Mochnayová Lúcia

Basár Martin, Ferenc Jozef, Franko Pavol, Gmitro Branislav, Hejmej Ľubomír, Janoško Jozef, Konečný Jozef, Kušnír Ladislav, Lazic Bojan, Macák Peter, Marton Ľuboslav, Michaľáková Daniela, Mikolaj Jozef, Pravda Slavomír, Sabol Jozef, Sabol Pavol, Stanislav Martin, Šosták Miroslav, Tomko Marián, Urban Ján, Vorobeľ Dušan, Žula Peter, Marchevský Mário

4.B - Mgr. Žigrajová Nataša

Birčák Marek, Čirč Richard, Gábor Stanislav, Goga Pavol, Heřmánek Július, Holota Jaroslav, Kekeľ Daniel, Keresteš Ľuboslav, Kostelníková Andrea, Košč Rastislav, Kraviar Marek, Migles Anton, Mikča Martin, Mižiková Monika, Múdry Tomáš, Novotný Slavomír, Oravcová Martina, Palko Ladislav, Papež Slavomír, Pinka Ján, Sabol Richard, Sirotňák Peter, Stanko Mário, Tvarek Ján, Zámocký Richard, Brestovič Ronald, Gomulecová Martina, Matej Pavol, Tóth Richard

4.C - Mgr. Kulík Ján

Alberty Peter, Baranová Bibiana, Beneš Zdeněk, Cicoň Gabriel, Frič Peter, Galeštok Róbert, Hostýn Marek, Ivanisko Imrich, Keselica Miroslav, Kmecová Slávka, Knap Daniel, Kubík Peter, Lokaj Vladimír, Lorinc Ľubomír, Miškuf Jozef, Pfeffer Marcel, Podhorský Marián, Prchal Jozef, Pulščak Patrik, Rybánsky Alexander, Schuster Róbert, Varga Zdenko, Zanický Tomáš, Chovanec Andrej, Mižačko Jozef, Nováková Andrea

4.D - Dr. Rusnák Marián

Andraščíková Katarína, Andrašková Beáta, Angelovičová Anna, Čabrová Andrea, Čuchranová Martina, Dzivá Juliana, Futejová Mária, Gablíková Milada, Halčáková Mária, Harenčárová Katarína, Havadejová Viera, Hirková Slavomíra, Jacová Martina, Jurčenková Martina, Kamoďová Mária, Klima Miroslav, Križovenská Mária, Kubešová Anna, Matiová Zuzana, Michaľáková Martina, Miková Tatiana, Mojzešová Katarína, Olejárová Gabriela, Ondeková Mária, Osifová Monika, Palenčárová Júlia, Pancíková Martina, Pastirčaková Katarína, Ringerová Martina, Rončáková Janka, Sabolová Silvia, Vaňo Ján

4.E - Mgr. Kozmová Mária

Bodnárová Katarína, Cigľárová Adriana, Čekanová Miroslava, Čentéšová Silvia, Čižeková Jarmila, Demeterová Andrea, Dolhá Marianna, Fedorová Jana, Hadbávny Peter, Hološová Zuzana, Chovanec Martin, Kabelková Tatiana, Keresteš Jaroslav, Kleinová Stanislava, Korinková Lenka, Leščinská Lucia, Madziková Zuzana, Maňkošová Helena, Mizerák Václav, Palková Katarína, Petrušová Alena, Ploskuňáková Bibiana, Porochnavý Tomáš, Senderáková Lenka, Slezák Peter, Smandrová Miriam, Stankovičová Martina, Šofranková Lucia, Štofková Eva, Virbová Katarína, Vokál Martin, Kočiščin Ján

4.F - Dr. Mihók Pavel

Bartková Martina, Bosáková Katarína, Čelková Zita, Černáková Petra, Čisáriková Jana, Dudová Katarína, Dugasová Blažena, Frankovská Zuzana, Fremalová Katarína, Hajníková Daniela, Hajtolová Martina, Holéczyová Helena, Hrižová Martina, Ivanecký Pavol, Kaduková Mária, Kandráč Marcel, Kaščáková Lenka, Kováč Jozef, Kušnírová Tatiana, Malecová Kristína, Miškufová Martina, Mlynarčík Bohuslav, Mušinská Apolónia, Paľuch Dušan, Polaščiková Marcela, Robová Mariana, Straková Viera, Šenitka Peter, Štefančin Radovan, Štefančíková Katarína, Tarbajová Monika, Zusko Vladimír

 1998

4.A - Ing. Paraškevová Melánia

Antol Pavol, Béreš Štefan, Broda Róbert, Centek Peter, Feník Martin, Frohmann Martin, Hojsak Martin, Humeník Ladislav, Jadviš Tomáš, Jurašek Rastislav, Justiňák Ľuboš, Kašprišin Marcel, Kozák Michal, Kravčík Martin, Kustra Branislav, Kušnír Jozef, Matys Pavol, Ortuta Róbert, Pekár Ladislav, Pravda Ján, Sedlák Ján, Sloboda Kvetoslav, Stachura Matúš, Šarišský Anton, Štefančík Michal, Švač Tomáš, Tokár Peter, Tomečko Štefan, Turčina Slavomír, Vardzik Miroslav

4.B - Mgr. Slaninková Kvetoslava

Bandura Marián, Čuchranová Ľudmila, Dankovič Dušan, Dožová Monika, Grejtáková Jarmila, Choma Stanislav, Jarkovský Peter, Kidala Ladislav, Klima Igor, Klimko Ľuboš, Kudlička Peter, Kušnírová Gabriela, Leľová Marianna, Mačák Viktor, Milý Matúš, Miženko Tomáš, Moskvič Viačeslav, Muchanič Milan, Sekeráková Janka, Zlámalová Ľubica

4.C - Ing. Petraš Juraj

Bariliková Zuzana, Bukovinský Martin, Hudák Ján, Hudák Marek, Iľko Ladislav, Ivančo Radek, Ivanko Ján, Karniš Peter, Krajňáková Marianna, Kutaj Róbert, Lazur Ján, Lenkovský Marián, Leško Ján, Ližičková Vladimíra, Mačej Róbert, Mikuláško Jaroslav, Novák Pavel, Partilla Peter, Petrová Lenka, Rybovičová Eva, Salamon Rastislav, Vargová Miroslava

4.D - Dr. Mihók Pavol

Babjak Rastislav, Baláž Jozef, Brumerčík Ján, Čonka Roman, Čuchran Pavol, Fedák Ján, Fiľakovský Tomáš, Goč Tomáš, Harčar Ľudovít, Harkabus Slavomír, Jurko Patrik, Kapráľ Jozef, Karabinoš Valent, Korba Gabriel, Kožar Tomaš, Lepák Andrej, Marinica Vladimír, Marton Róbert, Michalik Michal, Roba Anton, Rusnák Miloš, Strecha Pavol, Szabó Marek, Tkáčik Norman, Tomič Marek, Tóth Rastislav, Varga Marek

4.E - Dr. Solarová Anna

Cuperová Zuzana, Dožová Marianna, Dziaková Miroslava, Ferková Antónia, Glončáková Eva, Handzušová Lenka, Harenčár Juraj, Hudák Martin, Chovanová Alena, Jurašeková Erika, Jurkovová Dana, Kerpčárová Martina, Klapáčová Jana, Kohútová Eva, Kopčíková Lucia, Kurejová Zuzana, Kyšeľová Petra, Magačová Martina, Marasová Zuzana, Miheličová Nikola, Mikulová Martina, Papcunová Danka, Pribulová Eva, Rešetárová Mária, Revická Lucia, Salugová Žaneta, Sarnecká Edita, Semanová Jana, Šimoňaková Bibiána, Štvartáková Anna, Vaľková Renáta, Vinclerová Olga, Železníková Lucia

4.F - Mgr. Dobiašová Katarína

Anská Ľudmila, Guňová Jana, Halžáková Slavomíra, Hudáková Katarína, Imrich Marek, Kožárová Jana, Kubíková Daniela, Kvokačka Jozef, Majirský Peter, Malý Jozef, Maníková Katarína, Marcinko Miroslav, Matiová Jana, Mikitová Zuzana, Mikolaj Peter, Mitrusová Katarína, Mrvová Alexandra, Nemcová Júlia, Novická Antónia, Olejníková Jana, Palčáková Zuzana, Palkovičová Andrea, Paľová Martina, Petríková Lenka, Pitlanič Miroslav, Referovičová Klaudia, Stankovičová Melánia, Stašáková Mária, Šlacká Janka, Tomáš Štefan, Vármeďová Andrea, Vlasatý Pavol

4.G - Dr. Alcnauerová Emília

Bartková Adriána, Bašistová Slavka, Cvengrošová Jana, Dobrovodský Jaroslav, Durbáková Alena, Dziaková Lýdia, Dzuriková Ľubomíra, Fatľová Alena, Germušková Lucia, Haľamová Slavomíra, Hnat Radovan, Kočišová Mária, Kolarčik Stanislav, Leško Branislav, Maňkoš Martin, Mansfeldová Katarína, Marton Juraj, Maťašová Jana, Matľáková Martina, Mátray Ladislav, Molková Silvia, Mudrák Anton, Olejár František, Oršuľaková Zuzana, Petruš Peter, Rákošová Andrea, Reichová Katarína, Rusňáková Juliana, Schlezingerová Viera, Škripková Lucia, Trojanovičová Lucia, Vaľková Mária, Veisová Veronika, Zelinková Tatiana

 1999

4.A - Ing. Onderko Peter

Beňa Dušan, Cichovský Ivan, Dubravský František, Ferenc Martin, Gerčák Jozef, Husivarga Marek, Ivanecký Ľubomír, Kačala Jozef, Majerník Daniel, Medviď Peter, Palko Pavol, Pekár Radovan, Polačko Martin, Šarvan Jaroslav, Šebeš Milan, Šuták Martin, Šuták Michal, Tarjan Stanislav

4.B - Ing. Tóth Fines

Bielek Martin, Biroš Milan, Delej Jozef, Feldman Martin, Franko Peter, Jaco Róbert, Kövérová Lenka, Kučerová Andrea, Kurinec Tibor, Makranský Jozef, Matiaš Jozef, Matisová Lucia, Mižaninová Martina, Motyľ Radovan, Onco Vladimír, Palčák Peter, Pastirík Anton, Spišák Vladimír, Stajanča Ján, Strenk Ivan, Škvarko Rastislav, Tuleja Martin, Valiček Jozef, Virba Peter, Vraňuch Marek

4.C - Ing. Arendač Ladislav

Amrich Štefan, Bača Marián, Demjanovič Dávid, Džalaj Karol, Farbula Marián, Ferenc Ľuboš, Golda Ján, Grajcar Ján, Hajduk Ján, Hric Peter, Hudák Adrián, Jurko Michal, Kačala Pavel, Kapičák Jaroslav, Kras Jozef, Kraviar Ľubomír, Lempeľ Daniel, Leško Jozef, Lipták Jozef, Olajoš Jozef, Olexa Daniel, Palenčár Štefan, Petruš Jaroslav, Petruš Peter, Sekerák Karol, Semančo Peter, Sitarčík Peter, Šimčík František, Tarbaj Jaroslav, Tomčo Marek

4.D - Ing. Hvizdošová Marta

Bacherová Sláva, Baňasová Katarína, Bartková Kamila, Čubová Anna, Dobrovodská Ivana, Dziáková Dana, Feková Zuzana, Gáborová Lenka, Hasarová Michaela, Hrižová Ivana, Hudáčková Sláva, Iličková Natália, Joščáková Jana, Jurašeková Eva, Karabinošová Zuzana, Kivaderová Miroslava, Kivadrová Viera, Kormaníková Katarína, Kostrab Anton, Krajňaková Eva, Krajňáková Zuzana, Lazorová Adriána, Mačáková Jana, Markušová Martina, Martonová Miriama, Stašková Lenka, Šarišská Erika, Šebestová Mária, Tomková Dana, Vaňová Jarmila, Zošová Martina

4.E - Ing. Kobulský Július

Dzadik Jaroslav, Fortuna Vladimír, Gajdošová Monika, Gondžová Lenka, Grich Oliver, Hanudeľová Jana, Hvizdošová Katarína, Inaš Marek, Jakubíková Jana, Janičová Stanislava, Kahunová Karolína, Kľocová Lenka, Konivalová Katarína, Konturová Monika, Kopčeková Martina, Krušková Martina, Kuľhavý Marián, Madzik Jaroslav, Motýľová Alena, Ňakatová Petronela, Ondeková Lenka, Paločková Viera, Pavlíková Zuzana, Pecuchová Zuzana, Pešta Peter, Petrušková Erika, Remetová Jana, Simková Linda, Ščerbák Milan, Vaňo Gabriel, Vargová Katarína, Veterániová Lenka

4.F - Mgr. Maskalíková Valéria

Babuščáková Mária, Dancáková Marcela, Fabianová Katarína, Fabuľa Slavomír, Feckaninová Martina, Fečová Katarína, Handzušová Monika, Hitríková Katarína, Hudáková Denisa, Jaco Peter, Jurečková Jana, Kalatová Radoslava, Kaňuchová Katarína, Kendická Jana, Kiňová Brigita, Kiššová Adela, Konečný Mário, Krivdová Lýdia, Macková Martina, Makarová Andrea, Marková Viktória, Melkovičová Mariana, Pankuch Peter, Pénzešová Marta, Podsedlý Igor, Polák Matúš, Poľanský Radoslav, Radačovská Mariana, Salamonová Andrea, Straková Ľudmila, Uchal Peter, Urda Peter, Varga Vladimír

 2000

4.A - Ing. Paľa  František 

Adamčík Peter, Bartko Radovan, Bujňaček Stanislav, Feltovič Marcel, Fonfara Štefan, Gal Martin, Hajduková Jana, Chomová Martina, Janiga Ondrej, Justiňak Pavol, Klima Ján, Ľaš Matej, Lelková Dana, Lukáč Miroslav, Marek Tomáš, Olejár Tomáš, Palenčárová Lucia, Pavuk Michal, Poklembová Marcela, Strapková Jana, Štefančík Martin, Valiček Jozef, Závadský Peter

4.B - Mgr. Körtvelyessová Katarína

Bella Tomáš, Čajka Miroslav, Funtáľ Štefan, Guman Tomáš, Halický Slavomír, Ilenčík Peter, Káll Peter, Kiňa Marián, Kivader Vladimír, Komenda Eduard, Kriška Peter, Michalová Lucia, Novotný Daniel, Palaj Ľubomír, Pavľák Vladimír, Pavlik Ivan, Pivovarová Jana, Polačko Martin, Popadič Richard, Sučka Daniel, Timko Branislav, Uličný Martin

4.C - Ing. Arendač Ladislav

Andreánský Marián, Caban Matej, Darák Michal, Heřmánek Kamil, Hnat Martin, Hudák Dušan, Humeňanský Jozef, Ivančo Vladimír, Kaščák Dušan, Katica Jozef, Kohut Dušan, Kráľ Daniel, Mikolaj Marek, Miženko Daniel, Miženko Daniel, Mižišin Pavol, Nagy Ľudovít, Němeček Petr, Orlovský Imrich, Ovšák Boris, Sičák Miroslav, Sopčík Jozef, Strecha Miroslav, Šimon Ján, Talarovič Miroslav, Tarbaj Rastislav, Vaňo Miroslav

4.D - Ing. Makaturová Jozefa

Angelovičová Emília, Beliš Martin, Čierniková Michala, Čupáková Ľubomíra, Ďaďovská Veronika, DziváBaluchová Marta, Dzuriková Lucia, Feňáková Stanislava, Feníková Marta, Ferjaková Jana, Fidlerová Lenka, Grejtáková Zuzana, Holingová Zuzana, Husovská Jana, Juneková Petra, Jurková Lenka, Kolesárová Miroslava, Kopčová Miroslava, Kozáková Miriama, Kundračíková Jana, Macejová Anna, Mačová Jana, Nakatová Adriána, Opetová Jozefína, Poľčová Katarína, Rákošová Mária, Sabová Martina, Semančíková Lucia, Senderáková Agáta, Sinaiová Petra, Slávik Juraj, Šimková Sláva, Škvarlová Eva, Telesnická Stanislava, Vraňuchová Katarína, Žigrajová Jana

4.E - Ing. Modraková Renáta

Amrichová Ľudmila, Bartko Peter, Bendíková Eva, Benková Lucia, Čorňáková Lucia, Čuchranová Marianna, Dobrovičová Viera, Jackanin Marek, Janusová Anna, Karabiňoš Peter, Katuščáková Miriama, Kažimír Lukáš, Kočiš Michal, Kohútová Ľuboslava, Koudela Lukáš, Kovaľová Andrea, Kravcová Alena, Lichvár Eduard, Lyócsa Štefan, Matejová Miroslava, Mathiová Marianna, Matisová Silvia, Mihaliková Mária, Mikolajová Martina, Ondek Lukáš, Paločková Monika, Poláčková Natália, Poník Matúš, Poráčová Dana, Šišková Martina, Švida Martin, Tabaka Štefan, Vaščák Peter

4.F - Dr. Čorbová Jana

Bartková Martina, Bodnár Milan, Bombárová Lucia, Bušová Adriána, Čurlejová Ivana, Frištýk Ondrej, Galeštoková Katarína, Gogoľová Lucia, Gogoľová Martina, Grohoľ Peter, Hudačková Viera, Kancianová Alžbeta, Kaščáková Katarína, Kičura Daniel, Kollár Ladislav, Komárová Zuzana, Konečná Mariana, Kosturová Mária, Kustrová Lucia, Liptáková Martina, Majurská Jana, Mazúrová Dominika, Nameš Marek, Onofrejová Lucia, Polanský Miroslav, Popovičová Kvetoslava, Poráčová Lucia, Robová Miroslava, Sirotňáková Ivana, Šebestová Ľubomíra, Tatarková Martina, Vardžik Miroslav, Vokál Radoslav

 2001

4.A - Mgr. Hanzélyová Lívia

Andraščíková Anna, Delej Peter, Eliaš Róbert, Gáll Martin, Grejták Lukáš, Hudák Miloš, Imriščák Pavol, Ištvan Michal, Ivanecký Jozef, Kolesár Martin, Kopčák Martin, Kras Matej, Lazurová Jarmila, Lipták Jaroslav, Lukačko Ondrej, Mariňák Martin, Markuš Bučko Martin, Motyľ Rastislav, Ontko Peter, Pavlík Tomáš, Pravda Martin, Ružbarský Michal, Sičák Slavomír, Sikorai Vladimír, Tarča Daniel, Tobiášová Marianna, Tutko Roman, Uličný Martin, Vardzik Slavomír, Velebír Vladimír

4.B - Mgr. Lenko Ivan

Demjan Dávid, Dlugoš Anton, Gombita Jozef, Hricko Štefan, Jusko Peter, Kaščák Imrich, Lenkovský Lukáš, Madzik Peter, Maguľák Michal, Mišenko Matúš, Mruz Ľuboš, Onderko Peter, Pecuch Miroslav, Petrus Peter, Pyteľ Róbert, Rothmajer Miroslav, Sedlák Miloš, Spišák Vladimír, Zborovský Marek

4.C - Ing. Choma Milan

Bečaver Jozef, Bednarčík Daniel, Beliško Jozef, Džačovský Peter, Gondžúr Ľubomír, Halečka Peter, Havrillová Nikola, Chovanec Ján, Janičko Jaroslav, Kačmár Peter, Kaščák Slavomír, Kovaľ Rastislav, Lipovský Martin, Mydlarčik Marek, Novysedlák Peter, Oravec Jozef, Príhoda František, Rusnák Peter, Sedlák Radoslav, Strelec Lukáš, Strenk Miroslav, Štefančík Peter, Talian Pavol, Tančák Štefan, Varga Ján

4.D - Ing. Salaiová Daniela

Antal František, Bujňáková Silvia, Demková Eva, Desiatníková Eva, Dlugošová Lucia, Dzuricová Zuzana, Galajdová Lucia, Gočová Daniela, Holingová Zuzana, Hreha Pavol, Inašová Jana, Ivanová Petra, Kandrová Hyacinta, Kolesárová Júlia, Končárová Gabriela, Kopasová Mária, Kostelníková Lucia, Krišková Zdenka, Kruľaková Anna, Marcinčinová Erika, Marcinková Jana, Marcinová Martina, Mesarošová Zuzana, Michaleková Zuzana, Pavlíčková Lenka, Pekárová Jaroslava, Pospíšilová Ivana, Rebejová Lenka, Sarnecká Lenka, Sedlacká Marianna, Smolková Monika, Smutná Katarína, Vargová Alexandra, Vasiľová Marcela

4.E - Ing. Kvokačková Bibiána

Andreánska Martina, Bors Peter, Botko František, Fabián Richard, Gubačová Mária, Hajduková Alena, Hrabčáková Alexandra, Hudáková Stanislava, Inašová Katarína, Jedinák Michal, Kormaníková Lucia, Kušnírová Martina, Mathiová Katarína, Matysová Alena, Meteľuk Martin, Nosaľ Daniel, Novotný Róbert, Paučírová Zuzana, Pohlod Radoslav, Potocká Jana, Schuldes Marián, Sopková Eva, Stachoňová Stanislava, Šoltýsová Alena, Španir Miroslav, Štrbáková Zuzana, Tivadar Peter, Vozňaková Kristína

 2002

4.A - Ing. Paraškevová Melánia

Barník Peter, Bartek František, Bernát Andrej, Boublík Vladimír, Brunsteiner Patrik, Centko Róbert, Cmar Peter, Duňa Matúš, Jelen Kamil, Kalatovič Peter, Klembara Pavol, Laco Miroslav, Milý Rastislav, Nagy Róbert, Novák Daniel, Putnocký Matúš, Simkulet Stanislav, Soták Stanislav, Valenčin Zdenko

4.B - Dr. Rusnák Marián

Adam Jaroslav, Čičvara Marián, Filip Štefan, Hadar Michal, Hudák Martin, Knap Michal, Kutaj Roman, Leško Tomáš, Lipták Peter, Lukaček Peter, Mašlej Matúš, Novotný Michal, Partila Erik, Poráč Stanislav, Žolko Marek

4.C - Ing. Vargovič Jozef

Brodová Jana, Čekan Miloš, Dedina Lukáš, Džačar Marek, Forgoš Peter, Jachym Mikuláš, Jakubik Peter, Jusko Dávid, Kobulský Adrián, Konečná Ivana, Lejko Lukáš, Lopuchovský Ľuboslav, Marcin Lukáš, Maťaš Jozef, Matis Ľubomír, Mihok Martin, Miškuf Anton, Murajda Martin, Olejár Peter, Onderko Peter, Rabatin Miroslav, Rajch Jaroslav, Raticová Zuzana, Slanina Ján, Slávik Vladimír, Sobota Peter, Szentesi Peter, Tobiáš Daniel, Tokár Daniel, Vavrek Jozef, Zborovjan Marián

4.D - Dr. Marcinková Zlata

Bažaliková Martina, Dufalová Lucia, Džuganová Mária, Fabianová Lucia, Gajdošová Miroslava, Jakubiková Silvia, Janková Erika, Jeleňová Jana, Kokošková Michaela, Kolesárová Jaroslava, Kronová Lenka, Krušková Katarína, Lešková Mária, Matiová Júlia, Mazáková Júlia, Novotná Renáta, Ribovičová Anna, Riňáková Martina, Sabolová Katarína, Sabolová Natália, Šlacká Jana, Šofranková Antónia, Štiblárová Gabriela, Štock Roman, Trencsényi Miloš, Valičková Adela, Varga Ján, Vašková Viera, Viglášová Zuzana, Vojteková Katarína

4.E - Ing. Mochnayová Lúcia

Andraščík Stanislav, Badidová Ivana, Baláž Vladislav, Barjaková Zuzana, Bednáriková Ivana, Brunáriová Anna, Čorbová Michaela, Eliašová Katarína, Feč Lukáš, Hanudeľová Katarína, Horváthová Lenka, Illiášová Zuzana, Jusková Gabriela, Kaščáková Lenka, Kmec Peter, Kolarčík Miroslav, Kováčová Gabriela, Kreheľová Andrea, Križovenská Erika, Kuchárová Anna, Lajčáková Dária, Ľašová Zuzana, Luterančíková Romana, Mačeková Diana, Majdáková Martina, Maričáková Gabriela, Marušáková Alica, Mižišin Peter, Novacká Bibiána, Prokop Pavel, Smreková Jana, Vargová Gabriela, Vaško Peter, Vojteková Andrea

 2003

4.A - Mgr. Kováčová Adriana

Cvanciger Jozef, Čech-Gut  Jozef, Ferčák Erik, Gmitro Rastislav, Hermanovský Jozef, Hlucho-Horvát František, Hromjak Michal, Hutyra Ladislav, Janič Slavomír, Jaworek Marek, Kubánka Patrik, Medoň Erik, Moravčík Juraj, Olejňák Július, Štellmach Peter, Tobiaš Rastislav, Tóth Alexander

4.B - Ing. Leško Miroslav

Brenišin Michal, Bujňák Martin, Dopirák Miloš, Dugas Michal, Greš Stanislav, Guľváš Adam, Juruš Ondrej, Kobulnický Daniel, Kolpák Dominik, Kušnír Michal, Leško Andrej, Leško Michal, Lorenčík Lukáš, Mačák Matej, Mariňák Peter, Priputen Ivan, Somerauer Miroslav, Stašík Martin, Šarišský Igor, Šimočko Miroslav, Štraus František, Tuleja Dávid, Vojcík Ján

4.C - Ing. Vargovič Jozef

Daňko Ľubomír, Fuchs Radovan, Giba Roman, Gvušč Peter, Harizal Drahomír, Hudáková Michaela, Joppová Júlia, Köhler Václav, Kokošková Jana, Konczová Zuzana, Korinková Jana, Kundrová Emília, Lacko Lukáš, Lešková Jana, Mackanin Ján, Osif Stanislav, Popadičová Lucia, Rentková Ľubica, Roj Róbert, Semančíková Zuzana, Sučko Rastislav, Šambronská Monika, Šebešová Zuzana, Šofranko Marián, Šoltisová Anna

2004

4.A - Mgr. Kovaľová Iveta

Baka Michal, Bašista Peter, Cicman Pavol, Fedor Kamil, Galik Pavol, Galík Peter, Goban Alexander, Harčarik Martin, Kipikaša Martin, Kollár Štefan, Kubov Jozef, Kušnír Martin, Lipták Ján, Lukáč Tomáš, Maťufka Tomáš, Mičko Michal, Mihalik Ivan, Mihalík Peter, Novák Vladimír, Novotný Simeon, Sabol Enrik, Sedlák Peter, Semančík Ján, Šveda Matúš, Toth Marek

4.B - Ing. Petráš Juraj

Bialko Jaroslav, Dolhý Daniel, Fintor František, Grejták Pavol, Hudák Kvetoslav, Joščák Ján, Klembara Lukáš, Kováč Erik, Kušnír Marcel, Kušnírik Juraj, Mihaľ Peter, Paločko Lukáš, Paľuch Peter, Petruščák Lukáš, Poľák Radovan, Štefanič Matúš, Štofková Zuzana, Timková Júlia, Uličný Martin, Vertaľ Peter

4.C - Dr. Alcnauerová Emília

Adamovič Michal, Andrejovský Marcel, Aštary Peter, Bulík Štefan, Cmár Stanislav, Čiernik Peter, Čižek Martin, Fecko Miroslav, Hamarová Zuzana, Hamborská Martina, Horváth Miroslav, Hudačko Michal, Keselica Pavol, Keselica Peter, Kohlmajer Tomáš, Končár Marek, Konrády Tomáš, Kuruc Samuel, Palenčár Jozef, Paľa Lukáš, Pankúch Peter, Pollák Matej, Priputen Marek, Rabatín Peter, Rondzík Martin, Scepaník Lukáš, Sontág Erik

4.D - Mgr. Mačugová Aneta

Bartoš Stanislav, Fotta Peter, Gladič Miloš, Glevaňák Erik, Gmitro Marián, Golitko Lukáš, Hudák Tomáš, Chovanec Richard, Kačala Vladimír, Kiňa Anton, Kozma Pavol, Kravčák Peter, Lazorík Michal, Miko Daniel, Mudrý Martin, Náhlovský Miroslav, Onofrej Jozef, Pankuch Tomáš, Páter Patrik, Pjaták Ján, Plavčan Milan, Rabatín Peter, Saksa Miroslav, Scepaník Štefan, Stašik Pavol, Svat Jozef, Šimoňak Anton, Škvarek Peter, Šoltýs Peter, Tkáč Michal, Uličný Miroslav, Valerián Miroslav

4.E - Ing. Makaturová Jozefa

Baziľaková Alena, Belišová Zuzana, Bujnovská Michaela, Gočová Zuzana, Jarčušková Jana, Kandur Matej, Kandur Michal, Kazimírová Jana, Kľagová Lucia, Kormaníková Katarína, Kušníriková Lucia, Laceková Jana, Majerníková Andrea, Malinovská Katarína, Martonová Andrea, Mataliková Paulína, Perecárová Simona, Petrušinskij Zoran, Petrušová Jana, Sabolová Mariana, Sontágová Eva, Suchovičová Veronika, Šimkovičová Dušana, Šoltésová Jana, Šomšáková Zuzana, Štefaničová Zuzana, Vojta Daniel, Zlatohlavá Ivana

4.F - Mgr. Husárová Magdaléna

Baran Peter, Briškovič Miloš, Duda Ján, Durilla Michal, Dvorská Petra, Gdovinová Lucia, Hatala Ondrej, Hricová Dana, Hyrja Tomáš, Katona Ivan, Kočík Peter, Kočiš Matúš, Kočiško František, Kolenič Matúš, Komorníková Dana, Kostelník Peter, Kravcová Michaela, Lamoš Knapé Branislav, Ličák Jaroslav, Majtner Marek, Miškufová Juliána, Petrušová Adriána, Poklembová Miroslava, Rohaľ Róbert, Sitárová Alexandra, Solej Dominik, Stredňák Ladislav, Varga Jaroslav, Vaščák Zdenko, Vrabeľ Marek

4.G - Ing. Kobulský Július

Anderková Denisa, Anská Iveta, Bilek Miroslav, Birošová Lenka, Čepelová Radomíra, Dujava Peter, Fedorová Júlia, Gondžúr Martin, Guňa Michal, Hopkovič Ladislav, Hudák Ľuboš, Jachymová Pavlína, Jurčo Ján, Kopilcová Marta, Kormoš Daniel, Koščová Jana, Kravcová Veronika, Kuľbaga Michal, Lešková Jana, Litecká Juliána, Medvecký Ján, Menykö Maroš, Onderčová Lucia, Osadzuková Lucia, Palša Richard, Pulik Ľubomír, Rapantová Michaela, Salaganič Jan, Stašková Eva, Stašová Monika, Tomko Lukáš, Vilček Pavol

 2005

4.A - Mgr. Slaninková Kvetoslava

Figeľ František, Gajdoš Michal, Galdun Dušan, Hojsák Igor, Hojsák Peter, Hovančík Peter, Ivan Anton, Janič Ján, Križovenský Tomáš, Lacko Daniel, Lukáč Igor, Novák Oliver, Poklemba Lukáš, Pribula Martin, Sekerák Lukáš, Ševčovič Aleš, Turák Daniel, Zlatohlavý Kamil

4.B - Mgr. Hanzélyová Lívia

Cinkanič Peter, Ferenc Marcel, Forgáč Jozef, Hruška Martin, Choma Rastislav, Jaworek František, Jenča Julián, Kachman Jozef, Kamenický Pavol, Kijovský Vladimír, Kociov Rastislav, Kočan Dominik, Kohút Marek, Koloži Ján, Krafčík Erik, Krištofik Lukáš, Maruša Peter, Oravec Roman, Pamula Jaroslav, Rapant Roman, Terna Peter, Valigurský Pavol, Varga Jaroslav, Závadský Martin

4.C - Ing. Choma Milan

Andrejovský Andrej, Bača Peter, Bednár Stanislav, Bucko Peter, Cigan Martin, Cmár Matúš, Čajkovský Martin, Hudák Tomáš, Hudáková Jana, Imre Milan, Jaš Marek, Juhás Štefan, Kešeľak Kamil, Koudela Pavel, Kravec Pavol, Križan Lukáš, Kundrik Rastislav, Lebeda Anton, Marcinčin Igor, Miškanin Ján, Pavlik Daniel, Peregrin Martin, Ravas Marek, Sala Ján, Sirotňák Lukáš, Sivoň Mário, Skalický Stanislav, Trojanovič Peter

4.D - Ing. Arendáč Ladislav

Bartko Ľubomír, Bechera Jozef, Benko Martin, Bohumel Štefan, Buzalka Matúš, Cichá Katarína, Ďaďovský Lukáš, Dzivý Tomáš, Germuška Jozef, Goč Miroslav, Hudáček Lukáš, Jancura Juraj, Juščák Pavol, Kaliňák Marek, Malec Róbert, Pankuch Ján, Petrik Matej, Pivovarník Daniel, Poliak Richard, Pribula Radoslav, Rajna Miloš, Sabol Erik, Sokol Jaroslav, Sopko Lukáš, Štofaník Ján

4.E - Ing. Hvizdošová Marta

Berciková Tímea, Bombíková Miriama, Boroňová Martina, Čajková Lýdia, Démuthová Alena, Galeštoková Anna, Harabinová Nikoleta, Hrehová Mária, Jakabčinová Zuzana, Kakalejčík Marek, Kočišková Miroslava, Kovaľová Zuzana, Krajňák Lukáš, Krištofová Daniela, Kubíková Erika, Lazor Martin, Lendacká Anna, Lendacká Mária, Lešková Mária, Lukáč Matej, Muchová Jana, Pivovarníková Júlia, Príhodová Martina, Tivadarová Katarína, Tlučková Andrea, Vargová Slavomíra

4.F - Mgr. Kozmová Mária

Andrek Ján, Bory Dušan, Cmorej Adam, Čekan Ján, Čuha Ľubomír, Duplinská Júlia, Ďuricová Jana, Fidesová Lýdia, Futej Peter, Hanudeľ Vladimír, Jeleňová Lenka, Juščáková Michaela, Kolesár Martin, Kolin Pavol, Konival Matúš, Kormoš Erik, Košalová Renáta, Krajňák Marek, Majdáková Ivana, Majorošová Petronela, Maliňáková Lenka, Marchevská Miriama, Mazurová Mária, Miková Eva, Milkovič Martin, Molčanová Martina, Pavuk Stanislav, Pipka Michal, Poráčová Jana, Puhalla Maroš, Rajch Marek, Štefanová Zuzana, Vaľko Ivan, Želinský Martin

4.G - Mgr. Jeřábková Jana

Dzurišová Ľudmila, Ficko Michal, Geciová Lenka, Gregová Adriána, Guman Oleg, Hadbavný Igor, Hamarová Jana, Hudáková Michaela, Karhan Peter, Kontura Martin, Kozák Ondrej, Loš Branislav, Marcinko Marián, Mikolajová Júlia, Minarič Pavel, Mižišin Milan, Mlynarič Michal, Novotná Barbara, Patorajová Anna, Podhorský Peter, Polák Michal, Ružbarská Slavomíra, Seman Kamil, Semeňuk Svätoslav, Stajančová Dagmara, Stracenská Juliana, Svit Martin, Šalamun Stanislav, Šimko Matej, Šimkovičová Kristína, Šurimová Lucia, Vašková Monika, Zajac Marek

 2006

4.A - Mgr. Lenko Ivan

Baran Ľubomír, Gaľa Vladimír, Grejták Peter, Hamar Michal, Hovanec Dávid, Jankura Ján, Kostráb Matúš, Magač Vladimír, Marton Dávid, Puškár Martin, Rakaš Erik, Rimský František, Stankovič Marek, Štofan Peter, Veterný Juraj, Zbiňovský Matej

4.B - Ing. Paraškevová Melánia

Belina Tomáš, Boháč Ľudovít, Cvanciger Ján, Dyačovský Miroslav, Fabian Štefan, Hrabčák František, Jankura Marián, Kahanovský Lukáš, Kakalejčík Tomáš, Kokavec Vladimír, Krištofová Dominika, Kurimský Radovan, Markuš Štefan, Migal Michal, Mudrý Kamil, Pavlík František, Pavlík Jozef, Pohlod Peter, Poľák Igor, Repka Ján, Stolárik Marián, Summer Peter, Varga František, Varga Miloš

4.C - Ing. Ďuricová Helena

Anderko Patrik, Andrejčák Lukáš, Antol Ján, Babiak František, Babjak Marcel, Bednárik Martin, Billý Ján, Čiško Peter, Čontofalský Ján, Dobrovič Peter, Falat Miroslav, Harčarík Dominik, Hirka Štefan, Jarkovský Vladimír, Jusko Dominik, Kalina Matúš, Koľšovský Štefan, Krajňák Viliam, Kras Pavel, Krehlík Tomáš, Kundek Štefan, Lukáč Marián, Maďar Pavol, Milý Marek, Paločko Martin, Piroh Juraj, Sedlák Daniel, Šalamon Jozef, Šomšák Matej, Vrabeľ Lukáš, Vyslocký Peter, Zachardala Radovan

4.E - Ing. Salaiová Daniela

Bartková Ľudmila, Bobeničová Zuzana, Brandtová Jana, Buzinkayová Alexandra, Derfényiová Júlia, Eliašová Alžbeta, Fogašová Františka, Hajduková Andrea, Hlaváčová Ivana, Jelenová Veronika, Juhasová Zlatica, Kapraľová Veronika, Kušnírová Iveta, Lazoriková Mária, Lazorová Jana, Majerníková Viktória, Maximová Ivana, Miková Miriama, Okruhľanský Peter, Pokorná Jaromíra, Potočková Michaela, Sirotová Monika, Sirová Alžbeta, Švecová Petra, Talarovičová Gabriela, Žovninová Ľubica

4.D - Dr. Rusnák Marián

Bednarčík Miroslav, Čurgali Martin, Dancák Miroslav, Dolhý Dávid, Franko Marián, Hirko Michal, Horský Oto, Hudák Michal, Ihnát Pavol, Jakubik Stanislav, Jurašek Peter, Kapráľ Marián, Kollárová Andrea, Končár Martin, Konečný Vladimír, Lukáč Patrik, Michalec Jaromír, Modránsky Marek, Molčan Lukáš, Olejár Jozef, Páll Miloš, Partila Lukáš, Polák Tomáš, Radvanský Dominik, Sabol Patrik, Sopko Tomáš, Stolárik Jozef, Šebeš Peter, Štofánik Juraj, Tomaščin Tomáš, Triščík Michal, Velček Peter

4.F - Dr. Marcinková Zlata

Baňas Dominik, Bednár Slavomír, Bujdoš Richard, Dulinová Lenka, Eštočin Tomáš, Fejerčák Peter, Fuča Vincent, Germuška Radovan, Hovančák Daniel, Ižár Tibor, Jurková Radoslava, Kakaščík Martin, Kapraľová Katarína, Kijovský Miloš, Kľaga Peter, Kmec František, Kmec Matej, Labaško Marcel, Majtner Miroslav, Mariňáková Juliána, Mihňák Daniel, Mitaľ Miroslav, Miženková Linda, Namešpetrová Lucia, Oravcová Lenka, Pelecháčová Katarína, Repaský Slavomír, Skyba Juraj, Stahovec Jozef, Šarišská Zita, Šebejová Michaela, Timurová Eva, Tkáč Tomáš, Zborovianová Katarína, Župa Lukáš

4.G - Mgr. Přibíková Katarína

Bačová Juliana, Bartošová Ivana, Cehelníková Martina, Čatlošová Zuzana, Čirčová Mária, Dzurišová Gabriela, Eliáš Martin, Fecko Matúš, Galdunová Barbara, Hrižo Ján, Hudačková Daniela, Chomo Stanislav, Jaškanič Július, Keruľová Katarína, Kozárová Erika, Kropuchová Monika, Lešková Zuzana, Majirošová Daniela, Mamrillová Alexandra, Mižišin Lukáš, Nastišin Ľudovít, Palková Lucia, Petrušová Miriam, Polom Jozef, Rusnáková Jana, Sabo Lukáš, Stanek Lukáš, Starinská Zuzana, Štofan Rudolf, Švač Ivan, Trávničková Miroslava, Trišč Martin, Žáková Miroslava

 2007

4.A - Ing. Vargovič Jozef

Adamčík Róbert, Andrejovský Lukáš, Bandžuch Stanislav, Baran Martin, Baránek Juraj, Baranek Michal, Bednár Ivan, Buzogaň Radovan, Gombár Vladimír, Horváth Lukáš, Katona Peter, Kontroš Štefan, Kozák Juraj, Krajník Michal, Kreheľ Patrik, Kruľák Dominik, Kundrik René, Leško Dávid, Mašlej Jozef, Mihalík Adrián, Pavlovič Rudolf, Peregrín Peter, Polák Matúš, Sula Vladimír, Štofaník Daniel, Vyslocký Marek

4.B - Ing. Sániková Katarína

Čurlík Tomáš, Gajdoš Martin, Holdok Peter, Imrich Branislav, Majerník Michal, Majerník Rastislav, Maľcovský Miroslav, Maník Marek, Maruša Peter, Melega Milan, Molčan Ľuboš, Mravčák Martin, Očkaj Stanislav, Orečný Martin, Orendáš Rastislav, Perdík Matej, Pištej Peter, Pitlivka Michal, Rapavý Martin, Sopko Igor, Šimočko Matúš, Šmeringai Tomáš, Tuleja Igor, Vardžik Marek, Vasiľ Pavol, Vavrek Peter, Žilka Jakub

4.C - Ing. Pančurová Jana

Angelovič Štefan, Barňák Ján, Bednárik Miroslav, Čačík Tomáš, Čuha Martin, Derner Ladislav, Futej Lukáš, Gajdoš Matúš, Galdun Jakub, Géci Ľubomír, Ištoňa Peter, Karabiňoš Martin, Kišš Miroslav, Kľaga Vladimír, Kravec Tomáš, Lischka Dávid, Lorinc Daniel, Majdak Jozef, Perecár Michal, Slaminka Lukáš, Smerek Radoslav, Strelec Ľuboš, Sučka Peter, Šofranko Michal, Tkáč Lukáš, Tomko Lukáš, Trojanovič Maroš, Vaňo Marek, Zajac Martin

4.D - Ing. Krafčíková Janette

Balog Radoslav, Balucha Pavol, Bobko Ivan, Cvancigerová Radoslava, Dreveňak Ján, Drnovský Tomáš, Dubravský Daniel, Figula Ľuboš, Gajdoš Peter, Havrila Peter, Hnat Vladislav, Hudák Stanislav, Jankiv Pavol, Jarčuška Peter, Jarkovský Erik, Jašenský Pavel, Klein Miroslav, Klembara Kamil, Kmec Peter, Kovaľ Štefan, Kovalčík Radoslav, Lazorík Rastislav, Mamrilla Martin, Manduľák Matúš, Marcin Ján, Ňakat Patrik, Pavlinský Martin, Sabol Miroslav, Socha Tomáš, Škvarla Peter, Špánik Peter, Vasko Pavol, Vašanič Ivan

4.E - Ing. Hvizdošová Marta

Cicmanová Lucia, Chrobáková Michaela, Ivanecká Simona, Janičová Petronela, Kačmarská Monika, Kolčárová Veronika, Lörincová Mária, Mikušová Dominika, Olejárová Michaela, Pavličková Katarína, Puliková Lucia, Ringerová Michaela, Rondzíková Lucia, Sučková Anna, Šomšáková Katarína, Šugová Diana, Šuťáková Veronika, Tomková Lenka, Vydumská Daša

4.F - Dr. Kipikašová Jana

Čechová Lívia, Digoňová Magdaléna, Fabuľa Erik, Fedor Daniel, Fedorová Petronela, Ferencová Lucia, Gaľová Anna, Genčur Ján, Hnaníček Pavol, Hovančáková Lýdia, Jackanin Lukáš, Jacová Júlia, Jurek Slavomír, Kaščák Peter, Komanický Lukáš, Marton Michal, Martonová Stanislava, Matej Pavol, Mikluš Slavomír, Ondek Vladimír, Paľa Milan, Pohlod Martin, Poráčová Anna, Potočniaková Klaudia, Stašeková Michaela, Stašiková Monika, Šarišský Michal, Štieber Ondrej, Štofanko Martin, Tkáčová Katarína, Voľanský Peter

4.G - Ing. Ondirková Dagmar, Ing. Drábová Iveta

Eliaš Marek, Felixová Lucia, Germuška Matúš, Germušková Lenka, Goliašová Miroslava, Gondek Gabriel, Hasarová Ivana, Homzová Mária, Hovanec Vlastimil, Hurajtová Michaela, Ivanko Ondrej, Kandráč Tomáš, Kivader Peter, Knapiková Milada, Kostár Marián, Kušnír Michal, Lazor František, Marek Jaroslav, Margita Lukáš, Miko Damián, Mižišinová Monika, Mňahončáková Katarína, Popadičová Miroslava, Ragulský Martin, Sedláková Anna, Sedláková Zuzana, Šarišská Monika, Šeminský Slavo, Talpaš Libor, Tomčišáková Lucia, Tumidalský Tomáš, Turociová Dorota

2008

4.A - Mgr. Vladimír Vančo

Bandžúch Marek, Beliš Rudolf, Daňko Jozef, Dlugoš Dominik, Dlugoš Matúš, Drábik Ľubomír, Ďurech Samuel, Fedor Matúš, Grus Karol, Haničák Richard, Jaco Peter, Jačišin Peter, Kovács Florián, Lipták Peter, Sedlák Martin, Surgent Marek, Verešpej Michal, Zorský Peter

4.B - RNDr. Hedviga Kovaľová

Baran Ján, Bobko Tomáš, Breja Marcel, Bucko Michal, Bujňáková Mária, Centko Jozef, Čech Miloš, Čekan Michal, Drozda Peter, Ďurica Richard, Filičko Pavol, Galeštok Martin, Gazda Richard, Halkovič Branislav, Ivanecký Matúš, Kalapír Milan, Kaliňak Vladimír, Katica Kamil, Klimovská Júlia, Konečný Ľubomír, Labaško Peter, Macek Tomáš, Marcinek Marek, Muška Richard, Olej Ľubomír, Pacela Ivan, Pichanič Boris, Ravas Ľubomír, Semanco Slavomír, Socha Tomáš, Školek Ľudovít, Štofaník Štefan, Valenčín Richard, Vaľo Ján, Varga Richard

4.C -Ing. Monika Koltášová

Adam Jozef, Bača Pavol, Bernacký Anton, Borsuk Matej, Breja Lukáš, Brinda Peter, Čopák Daniel, Donoval Michal, Džačovský Matúš, Felix Mikuláš, Gal Stanislav, Gall Martin, Gomulec Richard, Halecký Vladimír, Homoľa Miroslav, Hovanec Jozef, Hreha Jozef, Hudák Marek, Husovský Peter, Kohút Jaroslav, Kušnír Róbert, Malik Mikuláš, Marchevka Tomáš, Mikula Pavol, Ryba Lukáš, Seliga Michal, Smolko Jozef, Stach Dominik, Varga Tomáš, Žec Miroslav

 4.D -Mgr. Jana Paľová

Baran Peter, Čižmár Lukáš, Diro Lukáš, Draženský Jozef, Dzurik Rastislav, Fedor Tomáš, Greš Mário, Guman Michael, Hudačko Sebastián, Hudák Tomáš, Jarkovský Tomáš, Konečný Tomáš, Korupecký Tomáš, Krajňak Erik, Krišš Matúš, Lacko Tomáš, Lazorík Miloš, Matisko Marcel, Milý František, Mitaľ Radovan, Molčan Miroslav, Moldavčuk Igor, Pipka František, Sontag Anton, Svat Adam, Tomčišák Miroslav, Vančišín Matúš, Vrábeľ Karol, Zajac Peter, Zajaroš Daniel

4.E -Ing. Zuzana Baliková

Amrich Matúš, Bujdoš Marek, Čičková Svetlana, Drobňáková Vladimíra, Ďurašová Veronika, Ďurica Stanislav, Falat Michal, Hajtolová Milena, Hopko Ján, Hudáček Matúš, Hudák Tomáš, Kaščák Marek, Kitková Vladimíra, Kochan Miloš, Krištofiková Jana, Mačišák Jozef, Mikolaj Maroš, Novák Ľuboš, Novotná Radoslava, Paločková Miroslava, Priputenová Nikola, Rusinko Lukáš, Sraliková Viera, Štefčák Radovan, Tkáčová Lucia, Troščák Tomáš, Vasilenková Andrea, Zborovjan Miroslav, Žlebek Matej

4.F -Mgr. Mária Forgáčová, Ing. Martina Pavlaninová

Belišková Erika, Durláková Mária, Dvorščák Ján, Gdovinová Eva, Haladejová Vieroslava, Hermanovský Juraj, Hricišák Jakub, Ivan Peter, Jacová Kristína, Janigová Lucia, Kočiščák Peter, Kopčík Matúš, Labaško Marek, Lešková Alžbeta, Luterančík Peter, Marcinko Matej, Markušová-Bučková Jana, Martinka Boris, Matéffy Michal, Motyľová Michaela, Orečná Jana, Palko Michal, Paločko Stanislav, Puliková-Kováčová Zuzana, Radvanská Daniela, Sedláková Simona, Svocák Michal, Terlecká Jana, Tomko Dávid, Tutoky Tomáš, Urban Martin, Zlatohlavý Branislav

 2009

IV.A - Ing. Černický Jozef

Antol Tomáš, Arendáč Peter, Biroš Michal, Bujňák Ján, Čajka Vladimír, Fenyeš Rastislav, Gajdoš Tomáš, Gál Matej, Gazdík Peter, Gecik Ján, Goliaš Daniel, Halkovič Dominik, Choma Matúš, Kaščák Lukáš, Leško Matej, Onofrej Matúš, Opiela Jakub, Palgut Patrik, Parničan Lukáš, Pauco Peter, Pulik Kováč Štefan, Reviľák Milan, Saloky Peter, Stolárik Tomáš, Sučko Lukáš, Švarc Lukáš, Urbanec Stanislav, Varga Ľuboš, Vojtek Damián, Žihala Miroslav

IV.B - Mgr. Hanzélyová Lívia

Bajus Štefan, Belišková Martina, Bucko Dávid, Čecho Miroslav, Čekan Tomáš, Dráb Pavol, Falat Jakub, Figura Ondrej, Filipak Michal, Germušková Erika, Greš Stanislav, Havanič Jozef, Kandráč Ján, Kindja Ivan, Kucan Martin, Kvašňák Jozef, Marinovová Katarina, Michalik Michal, Molitoris Matúš, Olejár Michal, Pašeň Slavomír, Sučko Juraj, Šingľár Pavol, Šurin Rastislav, Tinschmidt Norbert, Tušek Ľuboš, Varga Martin, Vasko Anton

IV.C - Mgr. Marinčáková Ľudmila

Drobňák Radovan, Fečo Lukáš, Fuchs Peter, Gľaba Dávid, Hadbavný Tomáš, Humeňanský Peter, Choma Martin, Karaffa František, Kaščák Branislav, Kišš Matúš, Kočík Matej, Kolesár Peter, Krzeminský Peter, Kubík Peter, Lipková Lucia, Marcin Peter, Matľák Anton, Mikula Jakub, Náhlovský Tomáš, Novotný Igor, Novysedlák Štefan, Pero Lukáš, Piechovič Miroslav, Šelemba Martin, Štofanko Jozef, Štucko Radoslav, Tarasovič Miroslav, Urda Roman, Vajda Lukáš, Valiček Matej

IV.D - Dr. Alcnauerová Emília

Bačinský Pavel, Dreveňak Rastislav, Dučai Ivan, Fejerčák Lukáš, Giňovský Róbert, Haborák Dominik, Hovančík Ondrej, Hrabčák Marek, Hric Michal, Hric Stanislav, Kaľavský Peter, Kostruch Tomáš, Kušnír Daniel, Leško Tomáš, Madelová Barbara, Martoňák Jozef, Murín Milan, Ondrej Emil, Papiernik Michal, Pavluš Erik, Radačovský Štefan, Sciranka Miroslav, Segeďa Tomáš, Smetanka Lukáš, Sontag Jozef, Sopko Ľubomír, Šalamun Tomáš, Tache Gabriel, Viazanko Marek, Zavadská Marianna

IV.E - Ing. Petráš Juraj

Andraščík Miroslav, Aštary Daniel, Bartoš Peter, Fortuna Erik, Gernát Mojmír, Hudák Tomáš, Hurajt Marek, Jačišin Tomáš, Kašper Pavol, Keresteš Miroslav, Kivader Róbert, Klimko Stanislav, Kovaľ Jozef, Kravec Mikuláš, Leško Matúš, Olejár Lukáš, Oravec Dávid, Pavliško Dávid, Piskura Samuel, Polaček Martin, Puzder Tomáš, Sivák Igor, Straka Lukáš, Šašala Matúš, Široký Peter, Štofaník Julián, Timura Dominik, Tomaščík Dominik, Vargoško Erik, Verčimák Pavol, Zbiňovský Peter

IV.F - Mgr. Holecyová Jana

Bělůnková Marika, Benčíková Kristína, Čubová Marta, Čuha Peter, Fedor Pavol, Gburová Tatiana, Gregor Tomáš, Hermanovský Pavol, Homoľová Soňa, Hrabovecký Tomáš, Hudač Peter, Hudáková Radka, Chovanec Peter, Jankivová Júlia, Jusko Ján, Karabinoš Slavomír, Kollarčík Matúš, Krajňaková Jana, Mačanga Peter, Mašlár Maroš, Miškovic Vladimír, Miškufová Miroslava, Palko Radovan, Petro Marián, Rabatín Dávid, Surgent Lukáš, Šarišský Filip, Telesnická Daniela, Vaník Lukáš

IV.G - Mgr. Kovaľová Iveta, Ing. Fabiánová Zuzana

Angelovičová Anežka, Bednárová Dominika, Blašková Jana, Bombik Jozef, Dzivá Simona, Džurman Mário, Fedorová Andrea, Gaľa Maroš, Graca Martin, Hajduček Ivan, Hudáková Silvia, Javorská Katarína, Komová Veronika, Majiroš Michal, Matta Tomáš, Mazúr Tomáš, Michalík Martin, Nešťák Jozef, Orečná Tatiana, Pavlíková Mária, Petrus Ľubomír, Radačovský Richard, Smolková Jana, Sučková Stanislava, Tatarková Lenka, Vaščák Marek, Vaško Peter, Vojčík Matúš

2010

IV.A - Ing. Paraškevová Melánia

Babenský Pavol, Bednár Juraj, Birošová Dagmara, Buzga Lukáš, Csizmadia Tomáš, Džačovský Branislav, Falat Michal, Haincl Michal, Hanko Tomáš, Hudák Martin, Hutňan Martin, Jerga Norbert, Kassay Valerián, Krescanko Dávid, Kučera Tomáš, Leško Jakub, Lukáč Richard, Miloň Ľubomír, Nosaľ Jozef, Novotný Jakub, Pacovský Martin, Palenčár Michal, Rubis Peter, Sedlák Jakub, Segedy Martin, Sekerák Patrik, Semaník Igor, Schotter Róbert, Siladi Marek, Šarišský Martin, Tomaščik Ondrej, Varga Luboš, Vyhonský Martin

IV.B - Ing. Koltášová Monika

Baja Jakub, Bavolár Tomáš, Grešák Miroslav, Humeňanský Ján, Huňady Pavol, Husár Lukáš, Ištoňa Tomáš, Jakubčin Pavol, Jánošík Juraj, Jobko Dominik, Kentoš Kristián, Kohan Jozef, Koľšovský Dávid, Kuchár Patrik, Lackanič Ján, Lazorík Peter, Magáč Juraj, Majerník Martin, Marton Pavol, Marušák Dávid, Matis Rastislav, Milý Radoslav, Revák Štefan, Sabol Jozef, Semančík Jozef, Sikora Patrik, Sukovský Peter, Surmik Jakub, Švab Michal, Varga Daniel, Vasilišin Miroslav, Zábojník Ján

 IV.C - Mgr. Vargová Aneta

 Adam Michal, Balucha Tomáš, Beliško Martin, Bencúr Martin, Bikár Branislav, Eliaš František, Eliaš Lukáš, Gallik Matúš, Guláš Martin, Guman Branislav, Harčarik Martin, Chovanec Pavol, Ištván Dávid, Ivanecký Peter, Jacko Dávid, Jurko Marián, Kmec Miroslav, Kmeč Marek, Kolen Tomáš, Koropšák Lukáš, Lebeda Róbert, Marenčin Tomáš, Migaš Michal, Mihaľák Matúš, Novák Martin, Orendáš Michal, Palenčár Dávid, Pastyrčák Gabriel, Pavlenda Viliam, Repjak Viliam, Roháč Emil, Šurányi Marián, Vľasko Lukáš, Vrteľ Lukáš

 IV.D - Mgr. Lenko Ivan

 Czaja Maroš, Čuchta Richard, Falat Jaroslav, Figura Lukáš, Gajdoš Rudolf, Grajcar Richard, Guman Dávid, Havrila Marek, Hudák Jozef, Hvišč Pavol, Jurek Radoslav, Kačala Richard, Kakaščík Pavol, Kocurko Pavol, Kočik Ľubomír, Kostráb Jakub, Lendacký Martin, Pekár Dominik, Petrov Matúš, Pyda Maroš, Rusnák Rudolf, Tartaľ Sebastián, Turcovský Michal, Vladyka Tomáš

 IV.E - Ing. Modráková Renáta

 Aštary Jozef, Čekanová Katarína, Dancák Daniel, Ďurica Stanislav, Fekete Filip, Ferencová Klára, Filičko Ján, Filipová Juliána, Gruľová Miroslava, Hortík Pavol, Horváth Michal, Horváthová Michaela, Kažimírová Lenka, Kováčová Katarína, Leško Ján, Mathiová Jana, Piga Pavol, Schuldes Tomáš, Sikorják Jozef, Sokolovský Martin, Tobiaš Martin, Vasilišin Lukáš, Vavrek Radovan, Voľanský Maroš, Voľanský Miloš

 IV.F - Mgr. Husárová Magdaléna

Buzinkay Ľuboš, Czipl Martin, Čelovský Ján, Dubovský Pavol, Dziaková Petra, Fedor Martin, Hlucho Horvátová Lucia, Imrich Vladislav, Jakubech Vladimír, Kiššová Daniela, Krajňák Martin, Matíková Patrícia, Michňák Dominik, Mojzeš Martin, Molčanová Katarína, Nosek Dávid, Papp Patrik, Rokošná Kamila, Stahovcová Slavomíra, Tartaľová Daša, Tartaľová Juliána, Tomáš Marek, Vašková Silvia, Venglovičová Nikola, Verčimáková Martina, Vrabeľ Marko, Vysocký Tomáš, Žatkovič Tomáš

 IV.G - Mgr. Geľhošová Judita

 Cziel Jakub, Čerban Peter, Čižmárik Richard, Falat Ján, Giba Igor, Handzušová Veronika, Hanko Marek, Hurajová Petra, Kaňuchová Stanislava, Komová Zuzana, Kovaľ Jakub, Kundračík Igor, Kundrát Dalibor, Marenčík Juraj, Marinica Miroslav, Matvijová Michaela, Milý Stanislav, Onofrej Peter, Pavel Lukáš, Plavčan Michal, Staškievič Martin, Strelec Tomáš, Svätojánsky Eduard, Šimák Patrik, Tarbajová Tatiana, Tomčufčík Matej, Uhliar Peter, Urda Ondrej, Zaťko Ľubomír

2011

IV.A - Ing. Vargovič Jozef

Cehelský Rastislav, Česlár Michael, Dučay Marek, Fazekáš Marcel, Fedor Jakub, Franko Peter, Gáll Marek, Goč Stanislav, Halčák Pavol, Hovančák Jaroslav, Choma Michal, Janičko Marek, Jankiv Stanislav, Juda Marek, Kustra Martin, Macko Vladimír, Marko Matej, Múdry Václav, Ňachaj Branislav, Oriňák Jakub, Sabol Matej, Seman Marek, Sirotňák Peter, Sokol Benjamín, Suchár Richard, Ščešňak Róbert, Šuták Miroslav, Tarajčák Peter, Varga Radovan, Virba Simeon, Zubko Michal

IV.B - Ing. Choma Milan

Bernacký Peter, Bomba Juraj, Bujňák Jozef, Bujňák Lukáš, Čekan Pavol, Čirč Patrik, Drobňáková Stanislava, Ducár Tomáš, Harčár Dominik, Janíček Vladimír, Jašš Jozef, Joščák Lukáš, Karaffa Miroslav, Kipikaša Tomáš, Kirner Tomáš, Kundrík Ján, Lechman Jakub, Malinovský Jozef, Milý Miroslav, Molčan Marián, Motýľ Dávid, Murín Martin, Petruška Marek, Rychvalský Kamil, Soták Vladimír, Spišak Miroslav, Škovran Peter, Tarabčák Pavol, Tarbaj Tomáš, Timura Jakub, Vagaský Ondrej, Vasilišin Jozef, Zborovjan Michal, Zlatohlavý Lukáš, Žemba Miloš

IV.C - Ing. Pančurová Janka

Bednár Peter, Brendza Maroš, Cicoň František, Dolhý Ľubomír, Fedor Matúš, Germuška Radúz, Giňovský Lukáš, Greš Marek, Hadbavný Peter, Hricišin Peter, Hudák Jozef, Hufnagel Daniel, Hutník Marko, Chamaj Maroš, Jobko Michal, Judičáková Martina, Kosmač Stanislav, Ksenič Dávid, Marcin Tomáš, Marinica Peter, Maslenka Marián, Mizera Jozef, Modránsky Radko, Murajda Tomáš, Okoš Michal, Ondusko Marek, Palgut Tomáš, Palko Daniel, Petrigáč Lukáš, Smetanka Matúš, Sučko Rastislav, Šeteščák Jozef, Tokarčík Lukáš, Zlatohlavý Patrik

IV.D - PaedDr. Marcinková Zlata

Bednarčík Patrik, Berdis Peter, Daňko Peter, Dvorščák Vladimír, Fedor Dominik, Ficko Matej, Hrabek Peter, Hrehovčík Pavol, Karnaj Stanislav, Lelák Šimon, Leško Lukáš, Lipjanec Richard, Majirský Jakub, Mašlej Lukáš, Mitaľ Jakub, Peržel Ján, Popovski Marko, Roba Peter, Sepeši Tomáš, Sokol Pavol, Straka Lukáš, Timko Miloš

IV.E - Mgr. Husárová Magdaléna, PaedDr. Kipikašová Jana

Adamko Benjamín, Andraš Lukáš, Andrus Samuel, Beňo Matúš, Biroščiková Mária, Dolný Jozef, Guba Dávid, Guman Peter, Halický Jozef, Homoľová Nikola, Hritz Róbert, Hruška Lukáš, Hudák Peter, Juhás Lukáš, Jurková Stanislava, Klenotič Matej, Kolivoška Peter, Krajňák Peter, Kušnirik Ľubomír, Leško Peter, Lukáčová Miriama, Malcovský Kamil, Marušin Matej, Olejár Lukáš, Papp Vladimír, Sakala Matúš, Sedlák Patrik, Sochová Martina, Velebírová Jana, Zelený Marek

IV.F - Ing. Krafčíková Janette

Beluško Ľuboš, Gašpar Ondrej, Hlavka Ľuboš, Horvatová Michaela, Hreha Richard, Hricová Eva, Jakubko Lukáš, Jusko Peter, Kandráč František, Korčak Michal, Lackanič Juraj, Lelák Lukáš, Mašlej Marek, Mihaľ Andrej, Mintaľ Marek, Mišenko Patrik, Monka Ján, Novák Vladimír, Novotný Ľuboslav, Novotný Matúš, Palenčár Jozef, Pališin Miroslav, Pribulová Zuzana, Slavoš Michal, Starinec Igor, Šitár Jakub, Tomeček Marek, Tramita Jozef, Uličný Tomáš, Vojtek Radovan, Zahurák Dominik

IV.G - Ing. Sániková Katarína

Baran Tomáš, Cvik Jozef, Eliáš Peter, Gaľa Matúš, Hatalová Simona, Kivader Martin, Kohútová Katarína, Ličák Marko, Lukáč Norbert, Magda Michal, Markuš Filip, Matuščák Filip, Mihoková Dominika, Miškuf Miroslav, Mocný Tomáš, Olejár Daniel, Palenčár Martin, Repka Martin, Rusiňák Lukáš, Sirotňák Róbert, Stašiková Mária, Suchý Tomáš, Ščerbák Martin, Trišč Vladimír, Vašková Štefánia, Vyslocký Jakub

 

2012

IV.A - Ing. Ladislav Arendáč

Antol Juraj, Beňa Lukáš, Bogačik Jozef, Boriščák Bystrík, Ceperko Miroslav, Čajka Michal, Čorej Tomáš, Dargaj Daniel, Gizela Daniel, Grejták Jozef, Hedvig Patrik, Imrich Michal, Jusko František, Kmeč Michal, Lendacký Marko, Lipták Anton, Pillár Ján, Strhák Peter, Štarmach Daniel, Uhrin Vladimír, Valigurský Michal, Verčimák Martin, Wolf Henrich

IV.B - Dr. Hedviga Rusinková

Ballo Róbert, Cimbala Dominik, Čuba Peter, Glod Štefan, Hrubý Patrik, Janiga Martin, Kažimír Lukáš, Klein Richard, Kravec Matej, Madžo Dalibor, Marek Ronald, Obušek Matej, Ondík Radoslav, Peter Erik, Piskura Michal, Priputen Patrik, Roba Ján, Rohaľ Marek, Sabo Matúš, Sekerák Ján, Tešinský Ján, Vasiľ Dominik, Vaško Oliver, Velčko Igor, Verčimák Marcel, Vrabeľ Lukáš, Zavoda Daniel

IV.C - Ing. Martina Pavlaninová

Andrek Peter, Dittrich Gabriel, Ďurák Ondrej, Fedor Marek, Galdun Jozef, Golmic Jakub, Hrabovecký Michal, Ižarik Ivan, Klapko Dávid, Lakomec Matej, Ľaš Ján, Lipjanec Tomáš, Marko Martin, Marušin Marek, Miženko Marek, Nižník Daniel, Petra Damián, Popel Patrik, Popovič Patrik, Rimský Jozef, Roháč Martin, Sobota Martin, Sviatkovský Maroš, Sykora Jozef, Švec Ján, Švec Ľubomír, Tomko Jozef, Trojan Patrik, Vaľko Blažej, Zábava Erik

IV.D - Ing. Alena Jurková

Andraščík Tomáš, Böszörményi Jozef, Čačo Patrik, Čorej Miloš, Daňo Martin, Dolinský Miroslav, Grejták Jakub, Jacko Lukáš, Janus Martin, Knap Ján, Korupecký Matej, Lopuchovský Dávid, Lopuchovský Marek, Luca Miloš, Machala Jozef, Majerník Patrik, Mitaľ Daniel, Muška Dávid, Mydlár Martin, Olejár Bohdan, Polák Marcel, Polák Tomáš, Remeta Martin, Rybovič David, Stašik Radoslav, Svat Samuel, Šeminský Dávid, Štefančík Michal, Štefani Tomáš, Tkáč Jozef, Vysočan Peter, Zajac Patrik

IV.E - Ing. Juraj Petráš

Andrejko Ján, Beliš Jozef, Bujňák Jozef, Bujnovský Ján, Czaja Jozef, Čorej Jakub, Durilla Stanislav, Figula Matúš, Fortuna Jakub, Gáll Martin, Guľvas Maroš, Halek František, Hanušín Róbert, Ivanko Lukáš, Jacko Dominik, Jacko Patrik, Kamenčík Michal, Kassay Ladislav, Kožár Dávid, Lapoš Róbert, Petruška František, Poráč Rastislav, Škopek Radim, Šmalec Pavol, Šoltés Pavel, Tirpák Marián, Vaško Patrik

IV.F - Ing. Zuzana Baliková

Baziľak Peter, Berka Pavol, Birkner Dávid, Cimbáková Zuzana, Červeňák Maroš, Drobňák Jakub, Ďurica Richard, Džačovský Matúš, Filipovič Peter, Galdunová Anna, Hudáková Soňa, Husivarga Michal, Kačmár Miroslav, Kalaj Ján, Kamenický Jozef, Kuchárová Zuzana, Lazorik Martin, Mačupová Michaela, Marinicová Viktória, Mašlej Jozef, Mizerák Maroš, Olejár Matúš, Petro Marcel, Pištej Dominik, Prexta Igor, Pribula Matúš, Reištetter Stanislav, Rešetár Dávid, Rychvalský Tomáš, Vojtko Ivan

IV.G - Mgr. Ivan Lenko

Adamko Dominik, Andrijko Jakub, Brincko Mikuláš, Ceheľský Marek, Dlugoš Dominik, Durkáč Vincent, Faix Patrik, Gajdoš Matej, Gavura Dominik, Hrehor Roman, Hudák Marek, Karabinoš Patrik, Komka Martin, Konkoľ Lukáš, Kračinovský Ján, Lukáčová Martina, Mikčo Jozef, Pavlinská Miroslava, Revák Michal, Sabol Eduard, Sás Tomáš, Seman Peter, Škurla Dávid, Zboray Jakub, Zimmermannová Denisa, Želinský Michal, Žihala Marián

IV.H - Mgr. Jana Paľová

Baláži Jozef, Bugna Jozef, Čatloš Peter, Duplinský Pavol, Džurný Lukáš, Engeľ Peter, Fejerčák Pavol, Holingová Denisa, Hovanec Andrej, Hudačko Dominik, Jakub Marián, Jusková Jana, Kinčák Lukáš, Komár Dávid, Kovaľová Anna, Kriško Tomáš, Kubiš Martin, Luca Marek, Luterančík František, Mindek Ján, Nižníková Veronika, Novotná Slavomíra, Onderčo Peter, Papp Miroslav, Priščák Pavol, Stach Pavol, Šarišský Ondrej, Šoltys Roland, Štvarták Marek, Valenčin Marek, Vojtek Jakub