• Okresné kolo Biblickej olympiády

• 21. 3. 2019 sa v priestoroch Pastoračného centra Kráľovnej pokoja na Sídlisku III v Prešove uskutočnilo Okresné kolo Biblickej olympiády. Našu školu reprezentovalo družstvo v zložení: Pavol Palko (II.B), Peter Štieber (I.B) a Štefan Werblanski. (I.B). Naši chlapci súťažili v ťažkom teste medzi desiatimi strednými školami Prešova. Hoci nesiahli do medailových pozícií, ďakujeme im za čas a námahu, vloženú do prípravy a prajeme veľa úspechov.
            Sr. Zdenka Helena Štrbová FOTO

• Krajské kolo v stolnom tenise družstiev stredných škôl

• 21.3.2019 sa uskutočnilo v Šarišských Michaľanoch krajské kolo v stolnom tenise družstiev stredných škôl. Družstvo našej školy v zložení Kamil Paľko , Filip Baláž, Róbert Červeňák a Dominik Džujka  postúpili do tejto súťaže ako víťazi okresného kola.  Na krajskom kole sa  zúčastnilo 10 družstiev prešovského kraja.  V skupine sme postupne zvíťazili nad Spojenou školou Sabinov 4:0 a nad Gymnáziom T. Vansovej Stará Ľubovňa 4:0.  Vo finálovej skupine sme porazili Gymnázium v Levoči 4:0 a prehrali sme jediný zápas s Gymnáziom vo Vranove nad Topľou 4:3.  Naše družstvo obsadilo v tejto súťaži 2. miesto. Ďakujeme žiakom našej školy za vzornú reprezentáciu a želáme im veľa úspechov.
            Mgr. Ivan Lenko FOTO

• Lyžiarsky a snowboardingový  kurz 2019
          • Lyžiarsky a snowboardingový kurz 2019

• 11.2. – 15.2.2019 absolvovali žiaci našej školy lyžiarsky a snowboardingový  kurz. Účastníci lyžiarskeho a snowboardingového  kurzu  boli ubytovaní v Hoteli Heľpa v Heľpe.  Výcvik sa  uskutočnil v lyžiarskom stredisku Polomka – Bučník. Žiaci dobre zvládli prvky lyžiarskej techniky, v závere kurzu absolvovali preteky v slalome. FOTO stiahnuť VIDEO