• Príkazný list riaditeľky školy - aktualizácia k 9.9.2021

• V zmysle Školského semaforu v školskom roku 2021/2022 (manuál pre všetky druhy škôl) stanovuje riaditeľka školy základné prevádzkové podmienky (prehľad opatrení vychádzajúc z platnej legislatívy)  pre Strednú priemyselnú školu strojnícku, Duklianska 1, Prešov (ďalej iba „škola“) po dobu trvania pandémie ochorenia COVID-19 a pre potreby udržania bezpečného prostredia v škole pre všetkých žiakov a  zamestnancov školy.

Príkazný list riaditeľky školy č.5

• Prihlasovacie údaje len pre rodičov žiakov 1.ročníka

• Vážení rodičia žiakov 1. ročníka,

23.8.2021 Vám boli vygenerované a zaslané na mail prihlasovacie údaje do EduPage. V prípade, že sa tak nestalo, kontaktujte prosím zástupcu riaditeľky školy, Ing. Pavla Pavlanina na zastupca@spspo.sk.
            Prostredníctvom EduPage budú zasielané všetky potrebné informácie týkajúce sa organizácie školského roka.
            Prihlasovacie údaje do EduPage sú zasielané len rodičom. Žiaci dostanú prihlasovacie údaje po nástupe do školy 2.9.2021.

• ISIC karty žiakov 1. ročníka

• Vážení rodičia,

ISIC karty žiakov 1. ročníka sú pripravené na vyzdvihnutie. ISIC karty si môžete vyzdvihnúť od zajtra 24.8.2021 do 27.8.2021 v čase od 9:00 - 11:00 hod. v kabinete č.352 u Ing. Martiny Pavlaninovej.

• Naj online učiteľ PSK! Už len posledný týždeň.

• Nominácie (môže to byť aj viac nominácií) do súťaže NAJ ONLINE UČITEĽ PSK posielaš ty, študent! Informácie o súťaži nájdeš na weboch a sociálnych sieťach. Teda v online priestore.

Využi ešte posledný týždeň! Nominácie na tých najpokrokovejších“ online učiteľov“ nám môžeš posielať najneskôr do 16. augusta 2021 do 23:59 hod. na email nominacie@vucpo.sk.

Oceňovanie by sa malo uskutočniť v zmenšenom formáte na Úrade PSK v priebehu septembra 2021, resp. začiatkom októbra (5.10. – svetový deň učiteľov).

Tešíme sa na tvoje nominácie.