• OZNAM

• Vedenie Strednej priemyselnej školy strojníckej, Duklianska 1, Prešov oznamuje všetkým žiakom a ich zákonným zástupcom, že slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční dňa 05.09.2022 (pondelok) o 08.30 hod. vo veľkej telocvični školy.

Žiaci 1. ročníka sú povinní dostaviť sa do svojich kmeňových učební v uvedený deň o 08.00 hod. takto:

I.A – študijný odbor strojárstvo – kmeňová učebňa č. 103

I.B – študijný odbor strojárstvo – kmeňová učebňa č. 45

I.C – študijný odbor mechatronika – kmeňová učebňa č. 351

I.D – študijný odbor technika a prevádzka dopravy – kmeňová učebňa č. 111.

Zoznamy zaradenia žiakov do príslušných tried budú zverejnené pred vstupom do budovy školy.

Žiaci školy v uvedený deň nie sú povinní sa prezúvať.

Vedenie Strednej priemyselnej školy strojníckej, Duklianska 1, Prešov

• DO ŠKOLY A DO PRÁCE NA BICYKLI

• VYUŽITE AKO SVOJ DOPRAVNÝ PROSTRIEDOK DO PRÁCE ALEBO ŠKOLY BICYKEL POČAS
            MESIACA SEPTEMBER, ŠETRITE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A SPRAVTE NIEČO PRE SVOJE ZDRAVIE.
            ODMENOU VÁM BUDE ÚČASTNÍCKE TRIČKO A ZARADENIE DO SÚŤAŽE O HODNOTNÉ VECNÉ

PRESADNIME NA SVOJE BICYKLE A UROBME TAKTO MALÝ KROK PRE NAŠU PLANÉTU,