• ZENIT v strojárstve - školské kolo

1. Dávid Kosturko IV.A

2. Matej Hudák IV.A

3. Norbert Marušák IV.B

Víťazom blahoželáme a ostatným súťažiacim ďakujeme za účasť a reprezentáciu svojej triedy.

Prví dvaja súťažiaci postupujú na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 19.11.2018.

FOTO: Priebeh súťaže Odovzdávanie cien

• Medzinárodný deň školských knižníc

• Aj v tomto školskom roku sme sa 22.10.2018 stretli pri príležitosti Medzinárodného dňa školských knižníc.

Tohoročnou témou Medzinárodného dňa školských knižníc bola téma
            Skutočné knižnice-skutočné vzdelávanie: 100 rokov od vzniku Česko-Slovenska, pretože tento rok si pripomíname jedno z najvýznamnejších výročí v našich dejinách.  Pre žiakov sme pripravili zaujímavé informácie o vzniku republiky, žiaci mali možnosť pozrieť si krátky dokumentárny film, ktorý priblížil tento úsek našich dejín a podujatie spríjemnili žiaci aj hudbou, keď nám zahrali československú národnú hymnu. FOTO

Organizátorkami podujatia boli Mgr. Aneta Vargová a PhDr. Emília Alcnauerová.

• MS v programovaní CNC strojov - školské kolo

• 27. septembra 2018 sa uskutočnilo školské kvalifikačné kolo v programovaní CNC strojov.

Poradie:

1. Tomáš Macko IV.A - kvalifikoval sa na celoštátnu súťaž
            2. David Kosturko IV.A
            3. Matej Hudák IV.A

• Okresné majstrovstvá stredných škôl v cezpoľnom behu

• 26. septembra 2018 sa uskutočnilo okresné kolo stredných škôl v cezpoľnom behu. Našu školu reprezentovali na tejto súťaži žiaci D. Galeštok zo IV.D triedy, R. Sabol a Damián Sova z III.D triedy. Trať  pretekov merala 5 km. Družstvo našich žiakov obsadilo v konkurencii 20 škôl 2. miesto a v súťaži jednotlivcov sa  umiestnil D. Galeštok na  2. mieste. Ďakujeme našim žiakom za vzornú reprezentáciu školy a blahoželáme k skvelému úspechu.