• Poďakovanie

• V mene všetkých zamestnancov a žiakov našej školy sa chceme poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sú v 1. línii boja s koronavírusom.

Ďakujeme lekárom, zdravotným sestrám, ošetrovateľom, lekárnikom,  policajtom, hasičom, vojakom, predavačom, sprievodcom, vodičom a mnohým ďalším, za ich obetavú prácu pri riešení tejto neľahkej spoločenskej situácie.

ĎAKUJEME!

• Tatranský Teambuilding - túra na Hrebienok

• Počas jarných prázdnin učitelia školy absolvovali Preventívne psychologické poradenstvo. Súčasťou pobytu bolo aj poznávanie krás tatranskej prírody. Návšteva Tatranskej Lomnice, Starého Smokovca a túra na Hrebienok.

• Súťaž stredných škôl v stolnom tenise

• 27.2.2020 sa žiaci našej školy zúčastnili súťaže stredných škôl v stolnom tenise v EL parku v Prešove.. Družstvo tvorili žiaci Zuzana Vargová zo IV.D, Lucia Rusinková zo IV.D,  Kamil Paľko z  II.D a  Dominik Džujka z II.A triedy.  Hralo sa v dvoch skupinách, viac sa darilo družstvu chlapcov, ktorí vyhrali vo svojich skupinách všetky zápasy a stretli sa vo finále. Vo finálovom zápase zvíťazil Dominik Džujka a stal sa celkovým víťazom turnaja. Druhé miesto získal Kamil Paľko. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.